Real Farm Sim [Ana Konu] 🚜

Evet Türkçe olması güzel ve oynanabilir olması da çok iyi oyunun adını Real Farm olarak değiştirmişler. Cattle çıksa bile bunun kadar oynanabilir olmayacak. C&C yılbaşından sonra bir şeye benzemeye başlar. C&C’ye pek alternatif yok diye sevinmiştik ama bir anda çiftçilik oyununa boğulduk :smile:

With Real Farm, we want to improve the farming simulation experience with new-gen game mechanics and new-gen graphics. The game is called Real Farm for a reason: it gives players the real farming experience.”

çarpılacaklar :joy::joy::rofl::rofl::rofl::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hep aynı şeyler hep aynı tür oyun bıktık artık

1 Beğeni

ama çıkmasın dursun aynı teraneye hiç gerek yok kota doldu vallah bize sağlam kamyon simülasyonu lazım

Ortalık çiftçilik simülasyonu ile doldu anasını satim bu ne ? Her yer gübre kokuyor artık

1 Beğeni

Çıkış tarihi ve oynanış videosu haberi burada;

Ekran görüntülerini de ayrı bir konuda toplayalım. Vallah hoşuma gitti ya oynarız. :smiley:

Halbuki bu ay çıkacaktı ama direk erteleme aldı oyun ki beğendim bu oyunu da C&C’ye hergün beddua ediyorum itinayla …

PUBG oynayalım ne ccsi

Bakıcaz kariyer mi güzel serbest mi? Yazmakla olmuyor. :smiley:

yok ya ben seviniyorum güzel olacak oynamaya oyun lazım ama model kalitesi fos oynanış videosu geldi görmedin mi?

700 bin dedin de şaka gibi ya adamlar 600 bin topladılar 1 yıl içinde :smiley:

zaten real farm gibi oyunların yapımcılarını heyecalandıran da böyle bir kitlenin bu kadar parayı yatırması değil mi? :smiley: c&c çok iyi bir örnek oldu

MCV UK dergisine kapak olmuş. Dergi bu ay lisanlama olayını büyük şirketler vs. nasıl yapıyor ne ediyor anlatmış. Reklam var sadece ama Project CARS 2 ile ilgili bir sürü bilgi verilmiş bakacam.

http://www.mcvuk.com/news/read/licensing-and-merchandising-ea-warner-bros-and-project-cars-2-headline-this-week-s-mcv/0187022

1 Beğeni

Real Farm Sim ekim ayında beklediğim ve oynamak istediğim oyunlardan başlarda biraz sert çıkıştım çünkü REAL FARM dediğin zaman işler değişir.
Her neyse Soedesco çok biliyormuş gibi davranıyor ama optimizasyon, performans olaylarını hiç bilmiyoruz. Çıkışta bu tür sorunlar olabilir. Bkz. Hunting Simulator çıktı çok kötü tepki aldı. Yok oldu gitti niye adamlar inceleme için key bile vermiyor anasını satayım.
Soedesco bu oyundan kitle ve para kazanmak istiyor. Bakalım umarım az sorunlu oynarım. BIKTIM BOŞ OYUNLARDAN…

Hayal hayat ilişkisi

Kanki mi oldun adamla? :smiley:
Bunların haberini yapmam lazım. Çok güzel bilgiler.

soedescoya mail atayım yerimizi alalım :smiley: bu arada fswye güncelleme çıktı bi bak bence :smiley:

lisans varmı real farmda?

Senin aldığında bilgileri bugün haberleştireyim diyorum?