Real Farm Sim [Ana Konu] 🚜

abi böyle berbat oyun olurmu bildiğin çok ayıp etmiş böyle rezillik yok! :smiley:

4K dokular felan diye reklam yapan bunlarmıydı???

yalan dolan başka bir şey değil

Ekran görüntülerinde oyun bu değil soluk renksiz berbat grafiklere sahip onlar montajlanmış olabilir ama bize verilen de çok eski sürüm mü? Nasıl saçmalık bu bile bile dağıtıp oyunu rezil ediyorsun :smiley:
Kimse beğenmiyor almam diyor. Neyin kafasında bu yapımcı? :smiley: Milyon dolar kazanmayacak ki? Üç kuruş kazanacak onu da alamaz. Adamların derdi başka demek ki… proje yapıp para mara götürdüler. Hayır o görüntülerdeki oyun iyidi yani bu ne böyle…

aynen katılıyorum Hasan abiye oyunun reklamdakiyle uzaktan yakından alakası yok bildiğin şerefsizlik kandırmacılık bu. ne diğecemi bilemedim ki çok berbat olmuş :frowning:

Yeni Farm Expert faciası diyeceğim ama bu ondan da berbat duruyor galiba…

Farm Expert bundan daha iyi :slight_smile: Ekran görüntülerindeki grafik Farm Expert’de olsa oynanır.

aynen ya farm expert bile bundan daha iyi :slight_smile:

Videoyu renderlıyorum 19.00 gibi yayınlanır. Öff ne güzel oyunlar oynuyoruz sonra gelip bu çöplere giriyoruz. İnsanın moralini bozuyor mutsuz ediyor başım ağrıyor.

50 metre ileride yol renderi, uzaktaki dağlar, kaynağı açısı belli olmayan güneş, emanet texturelar. İyi mobil oyun olurmuş

REAL FARM!
Çiftçilik hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı (!) :smiley:

Oyunla ilgili hiç bir şey yayınlamamalarından belliydi zaten çöp bir oyun olacağı.

238mb güncelleme geldi girip bakıcam :slight_smile:

hiçbir şey göremedim neyse sallayalım 20 ekimde bakacaz tabii spinden sıra gelirse şansını yitirdi bu haliyle aşırı korkunç görünüyor 4k yazısını gördükçe gülme değil ağlama geliyor

@HasanOfke Ben ne diyorum sana optimizasyon grafikler görseller patlayabilir diye her seferinde yazıyorum bu ve C&C de patlama ihtimali çok yüksek olucak oyunlar arasında Giants Software üzerine kimse rakip olamaz ya adamlara verdiğim her kuruş helali hoş olsun

Cc bin kat iyi durumda sadece eksik ama bu oyle degil saha da basit yapmislar
Cc girer oynanir…

1 saat sonra tam sürümü çıkacak bakalım değişen bir şey yok :smiley:

59 TL’den çıkışını gerçekleştirmiş.

bırak 59tl yi 10tl bile vermem

hasan abi değişen bişey varmı? :slight_smile: