Real Farm Sim [Ana Konu] 🚜

multiplayer için ertelenirse yazık olur şu an bu boşlukta feci yararlanırlar :slight_smile: multiplayer sözü sonrası için verilir herkes bekler ne olacak

PR işlerini Soedesco kendi yapıyor ve zaten üzücü olan RealFarm için kitle oluşturulmuyor. Ayrı sosyal ağlar kurulması gerek. Böyle olmadığında zaten yapımcı Soedesco ve yapanlar da kiralık oluyor. :smiley:

ya buna ne demeli? hala ne yüzle oyun yapıyorlar?

Adamların tek doğrusu MÜZİK seçimi olmuş

tam beklediğim gibi :smiley:
şaşırtmadı ama ne yapalım kısa sürede fazla ayrıntı yok “basit” sadece

Son kısa oynayış videsuna bakarak yorumluyorum,vasat duruyor oyun.:smiley:

Xbox One’da 170 tl vermek isteyen var mı?
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/real-farm/BTQKSHJSRP40

169.50 tl lütfen haksızlık yapmayalım :joy:

O kadar çok “farming” oyunu çıktı ki hangisine yöneleceğimizi şaşırdık. Bu kalabalığı belli başlıklar altında kategorize etsek, özelliklerini kendi aralarında değerlendiksek ve puanlasak böylece hangi oyunu seçeceğimize karar verebiliriz. Tabiki herkesin zevki ayrı fakat örneğin grafik konusunda tüm çıkan yeni farming oyunlarını değerlendirip puanlansa ve sıralansa. Bunun gibi diğer özellikler de aynı şekilde birbiri ile karşılaştırılsa daha derli toplu olur gibi geliyor.

videolar efsane :joy::joy::joy:

Kirlenmeyi gösteren kısa bir video paylaştılar.

Geceleyin oyun ortamı…

Oyun basına dağıtılmaya başlandı ve ben de ulaştım bekliyorum :slight_smile:

Kokpit kamerası var ya la :smiley: ohhhh be kardeşim vallah meraklandım güzel görünüyor hiç yoktan oynanır

ingilizce çekmek lazım artık bu sitenin ingilizcesini ayarlıyorum TR’de faso fiso işler dönüyor… :frowning:

Lisans olmadığı için tabiki de isimler değişik,ama az bişey içerik var,iki tane biçer modeli vardı.Yav zaten lisansınız da yok yap gitsin işte büyük markaların tüm modellerini

Alın size kokpit

Real Farm için hazır mısınız? :smiley:

Grafikler fena sırıtıyor. Bakmayın videolara oyun bu yıllarda oynanmayacak kaliteye sahip. Işık hataları görsel hatalar modeldeki aşırı kötü tasarım üzdü. Oynama hevesini kaçırıyor.

Berbat ya çıkış sürümünü bekleyecem çok berbat o videolarda eğlendirmeye çalışanlara geçmiş olsun diyeyim :smiley:

bence berbat değil ultra rezillik o kadar çiftlik oyunları olduki bende kafama göre bi tane yapim.