Ranch Simulator

Yeni bir çiftlik oyunu geliyormuş. Çıkış Tarihi 4 Mart 2021.
Ben resimlerden yola çıkarak DMAX’te yayınlanan Yukon’da Yaşam serisine benzettim ama oynanışı nasıldır bakmadım.

resim

resim

resim

5 Beğeni

sanırım alacağım , istek listesine ekledim bile :slight_smile:

1 Beğeni

Raney’leri izleyen biri olarak aşırı ilgimi çekti. :smiley:

2 Beğeni

Oyun erken erişim olarak 32 TL fiyatla satışa sunuldu.

1 Beğeni

aldım ve başladım. harita grafiği beklediğim gibi çıkmadı. bakalım ilerki safhalarda ne olacak. grafikler çok kötü.

1 Beğeni

Ben almadan önce biraz video baktım ama oyunda yapılacak çok az şey var gibi geldi. Araç sürüşleri de çok kötü diyebilirim. Hayvan besliyoruz, ava çıkıyoruz falan ama bu hayvanları satmaktan başka bir şey yapamıyoruz. My Summer Car tadından açlık susuzluk olayları eklenirse daha keyifli olur bence. Ben oyunun biraz daha gelişmesini bekleyeceğim almak için.

Oyun güzel bir konsepte sahip az önce biraz baktım. Video çıkar. Devamı da gelecek yani Excalibur yaptıracak. Flashing Lights nasıl iyileştirildiyse bunu da öyle yapacaklardır.
Makaralık oyun olmuş multiplayer oynarız. Bildiğin çiftlik oyunu işte :smiley:

2 Beğeni

Gameplay videolarından edindiğim fikre göre bu oyunun bi 2-3 senesi var tabii geliştirilmeye devam edilirse. Tanıtım videolarına bakarak yükselmiştim gameplay izleyince ikisi arasında bağ kurmakta zorlandım araç sürüşleri falan kötüydü. Umarım daha iyi yerlere gelebilir.

Bu akşam 18:00 civarında yayını açıyoruz. Hazırlıklar tamam zaten sıfırdan başlayacağım. :smiley: En azından bir seviyeye kadar getireyim.

1 Beğeni

Yeni çıkan çiftlik simülatörü Ranch Simulator’ı canlı yayında oynuyoruz.

Twitch Twitch

YouTube https://youtu.be/j-R-OyAoLdE

1 Beğeni

araç dinamikleri biraz daha iyi olsa tadından yenmiyecek

buzağı eklenmiş :smiley: bravo

2 Beğeni

farming titre ve kendine gel fdsfdsf şaka şaka

neyse

1 Beğeni

Oyun 2021 de çıkmış hala erken erişim diyor 2022 bitecek yau :smiley:

niye full türkçe yama notu paylaşılmış anlamadım bu kasıntı niye yoksa? :smiley:

modeller tırt diyeceksiniz bunlar ilk prototipler diyedir. eklenen özellikler çalışsın devamında daha iyileri de gelir.
ama ummadığınız taş baş yarar işte aslında oyun iyi ama fazla amelelik tercihim değilim.

1 Beğeni

Erken erisimden cikmasina 8-10 gun kala inceledim oyunu.
iyi seyirler.

1 Beğeni

3 Kasım 2023 tarihinde tam sürüm olarak çıkış yapmış. %50 İndirimle 20 TL.
İlk duyurulduğunda beklentim yüksekti ama tırt bir oyun bence.

oyunu bugun guncelledim, neler var bakmadim, dediginiz dogru cok fazla beklenti yapmamak gerek. benim icin insaat olayi guzel sadece. neyse cekeriz bir video daha bakariz neler olmus. Almak isteyenlerede fikir olur.

Biz beğenmiştik 3 kişi ekipçe oynadık sarmıştı. 20 tl zaten ucuz ya zaten dolar muhabbetinden sonra malum dolar kuruna geçeceği için zamlanacak yani.

evet ekip olarak daha zevkli olacaktir. hafta sonu eglencesi olarak alinip oynanabilir.