Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Her şey şaka gibi ama güldürmüyor. Vakti zamanında ihtiyaçlarını alan aldı, almayanlara bol şans

1 Beğeni

mb dolar sattı kur sadece 7 dk dayanabildi artık bu ülke batmıştır geçmiş olsun, maaşınızı aldığınız zaman raf ömrü uzun olan yiyecekler alın, kart borcunuz varsa ödemekle uğraşmayın.

1 Beğeni

EF, Rafale ve F15 gibi uçakları satın almadan yakından tanıma fırsatı var…

1 Beğeni

Bu sitede konusu olmadığına göre alıp deneyen olmamış sanırım. Oyun güzele benziyor, bir sürü simülatör oyunlarını tek oyunda toplamışlar gibi. Arkadaşlarla daha zevkli olacağı kesin. Erken erişimde ve 40 TL görünüyor.

Epic’de ön sipariş var. 32 TL.

Konusu burada mevcut, hatta sizde yorum atmışsınız. Oyuna güzel özellikler eklendi ama biraz daha zamana ihtiyacı var bence.

Steam’de indirimdeyken o fiyatlara iniyormuş. Geçen indirimlerde görseydim alırdım belki istek listeme eklememişim nedense.

Yazmadan önce arama bölümüne oyunun ismini yapıştırdım ama sonuç çıkmamıştı bende böyle bir oyundan kimsenin haberi yok sandım. O konuya yazdığımı çoktan unutmuşum, gündemden kafa kalmadı zaten.

Arkadaşlar Hüner Taşımacılık iflasın eşiğinde mi ? Yeni araçları da dahil bir çok araçlarını uzun süredir satıyor. Yoksa kendi içinde al - sat işine mi başladı ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-huner-den-efsane-scania-r450-2018-model-dusuk-km-midilli-902748809/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-cekici-hnr-den-sifirdan-ayarinda-2021-md-iveco-s-way-510-adr-retarder-977191332/detay

37 bin km aracı sattığına göre nakite ihtiyaçları olduğu kesin, eskiden firmalar dönüşte en kötü boş palet alırız diyorlardı şimdi kapış kapış gidiyor.

1 Beğeni

Ya o da değil de yani 3 4 aydır hep dikkat ediyorum. Filodan scaniaları tek tek azar azar çıkarıyorlar. Acaba kronik sıkıntısı mı var diyorum da araçlar hep diri hep temiz. Böyle bir firma değildiler, sonradan bir haller oldu bu taşımacılığa.

:smiling_face_with_tear:

Kasım 2016-Aralık 2021
rip
Blue Snowball iCE

Elgato gelene kadar Logitech G Pro X kulaklığının mikrofonu ile idare edicez. :smiley:

6 Beğeni

mafyalarımız bile tırt, İtalyan mafyalarına ve yakuzalara bakıyorum adamlarda kan yemini var bizimkilere bakıyorum para kimdeyse ona yanlıyorlar Pekerci adam Çakıcı safına geçmiş, mafya dediğin yer altında olur bizimkiler medyatik biri twit atar öbürü mektup yazar, ikisi de dün sövdüğüne bugün kulluk ediyor.

4 Beğeni

Wow.

Gelen geçen vurdu arabaya yazık.

3 Beğeni

image

Ülke aklını yitiriyor. Günden güne nitelikli insan kaybediyor. Ne acı. :confused:

Ek: 2016 yılı itibariyle Sağlık Bakanlığı bünyesinden 3315’i doktor olmak üzere 7321 kişi ‘silahlı terör örgütü üyesi’ suçlamasıyla ihraç edildi.

2 Beğeni

bir doktor olarak, özellikle yurtdışına gitmeyi düşünen bir doktor olarak bu soruya verebileceğim cevap çok fazla. şahsi fikrim para bu nedenler içerisinde en son sırada. hekime şiddet orada da var, ama en önemli şey Türk hasta profili ve adalet sistemi! Kapıdan ilaçlarımı yazıverde gideyim diye girenlerden, bende iyi mi bileceksin diyen hastalardan, ayda bir check up yaptırmaya çalışanlardan, grip bile değilken doktor bana antibiyotik yazmadı diye şikayet edenlerden, doktor muayenehanesini iş yerinin personel özlüğü sanıp her izin istediğinde yanıma ilk yanıma gelenlerden ve dahasından yıldım.

yeni yaşadığımız bir olay, bir çalışma arkadaşım kendisine acilde başvuran hastayı değerlendiriyor, doğru tanı koyup, doğru tedaviyi başlıyor. hasta ilaçlarını kullanma zahmetinde bulunmuyor ve bir testisini kaybediyor. yine de üreme yetisi kayıbı yok. arkadaşa dava açıyor, bilir kişi hasta ilacını kullanmak zorunda değil doktor hatalı diyor! 2 ay meslekten men 60 bin tl idari para cezası uygulanıyor. işte biz bundan, bunlardan kaçmak istiyoruz

Kapıdan ilaç yazdırma işi mi yanlış yoksa sistem mi buna zorluyor hastaları? Çünkü ilacı düzenli kullanması gereken insanlar var ve insanlar buna mecburmuş gibime geliyor.

Bir kısmının Fethullahçı olduğunu ekleyelim. Muhaliflikten ve yandaş olmayıp atılmak zorunda kalanlar hariç