Railway Empire - Ana Konu

Gaming Minds Studios tarafından geliştirilen Railway Empire, 26 Ocak 2018’de yayınlanacak. Oyunu Kalypso Media çıkarıyor. Özel betası geldi o yüzden konuyu açtım. Amerika’nın 1830’lu yıllarından başlıyor. 20. yüzyıla kadar olan süreci gösteriyor. Bütün olay Kuzey Amerika’da demiryolu şirketi kurup geliştirmek. Yeni trenler almak, filo oluşturmak. Oyunun grafikleri tycoon oyununa göre çok iyi duruyor.

Video

Steam’de ön sipariş var.

1 Beğeni

Mantık ve içerik güzel ama tam sürümde çıkmadan alınması için çok erken çıktığında görelim bakalım ona göre destek veririz

Az önce oyundan çıktım bi 5 dk. bakayım dedim. :smiley: yarın devam ama hoşuma gitti para olunca yapılıyor işte

Ya oyuna giriyorum tam istasyonları bağlıyorum vs. 5 dk. sonra bi yere basınca oyundan atıyor sinir oldum çok güzel şeyler var. Sırf bu yüzden özel beta berbat. Kapalı betası da başladı. Ön sipariş verenler kapalı betasına katılabiliyor. Bak oyun diğerlerine göre gerçekten iyi bu türü sevenlere yeni bir şey…

Ama Bounty Train de geçenlerde çıkmış çok sevmiştim onun da havası çok iyidi tavsiye ederim.

Dün gene girdim gene biraz oynadım istasyon kurdum derken bam! oyundan attı :smiley:

Olmayınca olmuyor ! Yapacak bir şey yok :smile:

Son gelen büyük güncelleme ve bugün gelen güncellemeyle sorunlar çözüldü. Güzel de oldu be! :smiley: Bu devirde böyle kalitede oyun yapmak yürek gerektirir. Helal olsun…
Bu hafta yayın yapacağız. Her şeyini göstereceğiz ondan sonra video inceleme…
Gün ve saati yazacağım ama akşam olacak herhalde milleti akşamdan önce toplamak zor.

Emin misin acalağım yoksa bak ona göre optimizasyon iyi mi

yayın ve videoda görürsün oyun şu an sorunsuz uzun süredir testte tatlı olmuş stüdyo becerikli rezil bişey değil hiç değilse eski sid meier oyunlarının havası falan var

Oyun akşam çıkıyor.

Son gelen güncellemeler güzel oldu. Tam sürümde oynamak daha iyi :slight_smile: Ön sipariş verenler zaten betasını alabiliyordu. Ben de notlarımı alıyorum 1 video ile giriş yapacağız.

Yarın Railway Empire günü! Video Perşembe akşamı yayınlanmış olur.

son testler :smiley: campaign ile başlayacağım daha öğretici vs. :slight_smile:
sarıyor ya gene çıkamıyorum 2 saattir oyundayım :smiley: video 1 saat kayıt alınır kesilir parçalanır aza indirilir :smiley: nasılsa kimse izlemeyecek :smiley:

Sen yap ben izlerim 99 TL’lik oyun izlenmez mi

ilk chapter bitirdim 2. ile devam edeceğiz :smiley:
AAA oyun gibi olmuş yalan değil :smiley: senaryolar müzikler sesler hikaye bağlamaları seslendirmeler lan sanki o yıllarda gerçekten yaşıyormuş da iş yapıyormuş gibiyiz 99tl değer herkesin oynayabileceği bir oyun ama fiyat pahalı tabi indirimlerde %50 görür zaten alınır yani kalpyso ve gaming minds başarmış
hadi bu tamam da kalypsonun tropico 6sı daha vahim unreal ile serinin batma ihtimali bile var ama inanıyorum güzel oyun olacak :smiley:

2 Beğeni

Çok kıskandım la gerçekten :confused: şu oyunu keşke daha önce alsaydım @HasanOfke Çekiliş mi yapıyorsun yoksa tamam canım kardeşim ne demek

1 Beğeni

çekilişe tövbeliyim artık bitti benim için basit olaylar :smiley:

– ilk video 35 dk. chapter 2de Baltimore ile başladık New York ve Washington şehirlerine genişledik en son Pittsburgh hattını açtım tünel yaptım.
2. bölümde devam etmek istiyorum. Bugün yeterince oynadım sağlam bir 150-200 kişi izlese canlı yayını yapılır.
Oyundan çıkamıyorsunuz bırakmıyor sürekli bir şeyler oluyor.

1 Beğeni

siz hele sinemaya gidip filmi yapancı dille izleyin cok kişi gelirse sonra dilinizde ceviri yaparız derse yermisiniz?
satışla matışla ilgisi yok arkadaşlar artık yapmayın etmeyin.
farmin simulatör p’de türkce xbox’da ingilizce 200-300 kb txt dosyası eklemek cokmu zor?

oyunda güzel hoş olmuş.

Kalypso hiçbir oyununu Türkçe yapmamış Tropico Türkçe yama furyasını hatırlayın :smiley: artık millet uğraşmıyor bile

böyle yapınca çözülüyor ama yine yol üzerindeki çiftlikler endüstriler karıştırabiliyor ben de bir gireyim bakayım