Railway Empire - Ana Konu

Girdim de bir görevi yapmadım diye bitirdi çok da uğraştım sonra oto kayıt sayesinde döndüm şimdi new york hattına kıyafet götürmem lazım yapmayınca bitiriyor :frowning: albanyde buldum yol döşedim bakalım neler olacak 2. videoda devam edeyim yoksa bitecek :smiley:

chapter 2 iptal zaman kalmadan bitiriyor adam senaryoya başladım chicagodayım otomobil endüstirisi vs. olaylarına giricem videoda ama diş ağrısı geçerse tabii :frowning:

Karşim Diş ağrısı ne demek senin çözümün belli Aslan Sütü @HasanOfke

1 Beğeni

1-Campaing veya Senaryo yapmayacağım.
2-Free mode olarak California San Francisco’da başladım. Biraz ilerledim.
3- Videoda amaç özellikleri göstermek ve oynayınca çıkamıyorum Pazar günü baya oynadım. Video aldım ama diş ağrısından yalan oldu.
4-Rakip sistemi çok iyi ya multiplayer yok ama oyuna çok dahil oluyorlar çok iyi hazırlanmış yalnız hissetmiyorsunuz hep bir telaş içindesiniz. Siz çiftlik alınca savaş başlıyor satan satana alan alana gidiyor. Gerçek pazar gibi yapmışlar. Genel olarak yapay zeka beni çok etkiledi aksi halde durgun boş oyunu oynamam.
5-İndirimde mutlaka alın göreceksiniz. :smiley: Kafadan 50 saat var.

gene 2 saat gömdüm ilk aşamaları videoya kaydettim ondan sonra kayıt dışı yardırdım gittim bir sürü maden aldım şimdi aptal diyorlar ama sonra :smiley: elimi öpecekler hepsini bitiricem yok böyle oyun yav :smiley:

gerçekten tam yayınlık oyun akıp gidiyor

2 Beğeni

Squirrel radarına nasıl girmedi bu oyun acaba hayret gerçekten

1. bölüm işleniyor. 21 gibi yayında olur.
    Çiftliklerin endüstrilerin vs. hatta trenlerin adı da sanırım isim olarak değiştirilebiliyor. Oyunu çok sevdim ilk videoya da çok güzel yorumlar geldi. YouTube’da küçük bir etkileşim yaratabiliriz. Bir video çekeyim diyorum yorum yazanların ya da yer almak isteyenlerin adlarını oradaki çiftliklere vereyim. Rastgele sırayla oyundaki isimleri değiştireceğim. ??? Değiştirdikten sonra da tekrar göstereceğim video olabilir.
1 Beğeni

Railway Empire oyununa girip çıkamıyoruz. California - San Francisco’da başlattığımız Simülasyon İmparatorluğu Demiryolu şirketini büyütüyoruz.

1 Beğeni

@HasanOfke sağolsun alırım bir oyun

1 Beğeni

Don Lorenzo bütün hisselerimi alarak şirketi ele geçirdi engelleymedim yandı olaylar :frowning: allah belanızı versin

2 Beğeni

Nasıl satın aldı Don lorenzo ? iflas mı ettin kardeş ??

Bugün yine girdim denemelik açtım başka şirketin hisselerini aldım değeri yükseldikçe benim koyduğum para da yükseldi daha pahalıya sattım 21milyon dolar kazandım ama bu sırada ben gelişemedim tabi hisseler bende olduğu için değerim yüksekti ama ne yol var ne tren çok azdı.
Ben ondan hisse aldım diye o da sonra bana dadandı bu hisse paylaşımı olayını engelleme ayarı göremedim. Oyun sarıyor. Free modda hisse var ayrı bir ayar olsa güzel olurmuş. Daha fazla ileri gitmemizi engelliyor bu durum gayet gelişmişken neden şirketi kaybedeyim? Daha madenleri bile kullanamadık. Bir yerde oyun sıkışıyormuş gibi duruyor. Bu arada tek trenle birden fazla güzergah denedim zaman kaybı oluyor ama işe yarıyor. Tomruk>Sante Fe ardından Buğday>Sante Fe ardından > Tomruk ilerisindeki Pamuk>Sante Fe bu sırayla gidebiliyor.

@HasanOfke Hiç mi sende bu oyunda donma ve hard reset durumu olmadı forumda tartışmalarda Döküm dosyası oluşturtuyorlar genellikle bende 3-4 sefer meydana geldi çözümünü hala bulamadık o kadar kapsamlı güzel bir oyun ki böyle sorunlar olunca sıkılıyorum ya

donma ve reset ciddi problem garipmiş öyle problemli bir oyun değildi

Oyun kaliteli güzel düşünülmüş bir oyun. Tavsiye ederim Güzel yönleri lokomotiflerin fps kameraları, birden fazla rakiple rekabet içerisinde olmak onlardan hisse almak hisse satmak vs. araştırma sistemi de güzel araştırdıkça açıyoruz çoğu şeyi. Olumsuz yönleri ise Türkçe olmaması ve free modda diğer döneme geçmemesi yani 1830 da oynuyoruz 1851 yılına kadar geldim fakat 1850 nin araştırmaları açılmadı 164M para yapmıştım diğer senelere de gitmek istiyordum o olmadı. Yeni bir free modda 1850 de başladım.Sorularınız varsa sorabilirsiniz tecrübelerimi paylaşabilirim. İyi oyunlar

Arkadaşlar Türkçe çeviri için oyunun dil dosyası açıldı fakat benim vaktim olmadığı için çeviri yapamıyorum çeviri yapabilecek arkadaşlar varsa text leri paylaşayım. Dosyayı tekrar paketleme işi bende onu sorun etmenize gerek yok ayrıca ben oyunu henüz satın alamadım orijinal ve güncel versiyonun dil dosyası da gerekecektir. Dil dosyasını açıp menüyü çevirip tekrar paketleyerek oyuna atarak test ettim sorun yok çalışıyor.

Son çıkan güncellemede yeni bir mod eklendi. İster free mode isterseniz de sandbox olarak tüm Kuzey Amerika haritasında tek bir profil üzerinden oynayabiliyorsunuz. Sonsuz genişleme imkanı oluyor tabi ben yapay zekanın benim şirketi ele geçirmeye çalıştığı için oyundan soğudum giremiyorum :smiley: ama oynamak istiyorum. Allah belanı versin DON LORENZO!

1 Beğeni

Amerika haritasından canı sıkılanlara :smiley: rastgele harita oluşturucu geliyor!

Şu an betada olan bir özellik

1. Switch to your Steam library
  2. Right-click Railway Empire
  3. Select Properties
  4. Select the “Betas” section
  5. Select the “public_beta” from the drop down menu
  6. Steam should automatically start the download.you will find our latest builds.
    [To opt out from the public beta, just repeat the steps above and select “NONE” in step 5]

1.3 güncellemesi ile eklenecek. Genel olarak hoş şeyler geliyor. İndirimlerde mutlaka alın :slight_smile:

1 Beğeni

Railway Empire için Mexico DLC’si duyuruldu :smiley: iyimiş

ben daha new mexicoyu başlayıp oynamadım adamlar yeni yol haritasında güney amerikayı bile duyurdu :smiley:

ve sonunda tüm amerikada oynayabileceğiz sanırım vallah mükemmel bir oyun bu şeyler yıl sonuna doğru gelir yıldönümünde yani :slight_smile:
indirimde alın bence

1 Beğeni