Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

Fs yi bende biliyorum bende oynad─▒m normal kastetti─čim ┼čey bu de─čildi

bu videoda var evet

g├╝zelmi┼čÔÇŽ pure18 de olurmu acaba?

Olurmu derken ben gelirmi anlad─▒m o y├╝zden ┼č├Âyle s├Âyleyim tam s├╝r├╝mde olacak diye biliyorum

Stock market ├Âzelli─či tan─▒t─▒ld─▒.

Oyun g├╝zele benziyorda optimizasyon iyi olur in┼čallah fiyat─▒da cattle and cropsÔÇÖa g├Âre ├žok iyi 85 tl 154 tlÔÇÖden iyidir

cattle 85 tl olsa herkes alacakt─▒
kendileri kaybetti o fiyata ├žok zor t├╝rkiye ┼čartlar─▒nda

Unutmadan bu siteyi kuran arkada┼člara ├žok te┼čekk├╝r ederim simulasyon severler i├žin g├╝zel bir site olmu┼č

Bitek burda degil diger pazarlardaki al─▒c─▒larda ┼čikayet ediyo ha alan al─▒r onu bilmem bende almak isterim ama o fiyati veremem.

Fazlada olabilir

200 ne 200 e oyun mu kald─▒ 500 iyidir

Cattle konusu niye kilitli g├Âz├╝k├╝yor

L├╝tfen sadece fiyat ├╝zerinden yorum yapmayal─▒m oyuna bak─▒n ondan sonra yorum yap─▒n. Hasan abi de belirtti ┼čimdi reklam yapm─▒cam ama ┼čuana kadar hangi oyunda cattle deki ├Âzellikler var? l├╝tfen de─čerlendirirken bunlar─▒ da unutmayal─▒m? farmingi beklicez bakal─▒m :slight_smile: fazla uzatmaya gerek yok.

Hasan abi kapatt─▒ okursan en son Hasan abinin payla┼čt─▒─č─▒n─▒ anlars─▒n :slight_smile:

Tart─▒┼čmaya gerek yok. biz burda her oyunu seviyoruz g├╝zel payla┼č─▒mlar yap─▒yoruz tart─▒┼čmak veya oyunlar aras─▒ kavga ├ž─▒karmak i├žin de─čil bu site, kafa dinlemek veya huzur bulmak i├žin :slight_smile: tart─▒┼čmaya hi├ž gerek yok

Do─čru fiyat─▒ daha ├Âncede konu┼čtuk hatta hasan abi mesaj att─▒─č─▒n─▒ ama firman─▒n takmad─▒─č─▒n─▒ da s├Âyledi ama yeni bir arkada┼č gelmi┼č bir mesaj yazd─▒k bir ki┼či tuttu yok bo┼č yap─▒yorsunuz diyor

Yar─▒n Redditte soru cevap olacak

yeni oyun oldu─ču i├žin ├žok ├Ânemli buraya da aktar─▒r─▒z

Bu oyun steamde yaz─▒lan tarihde ├ž─▒kacakm─▒ kesin yada redditdemi a├ž─▒klayacaklar ├Ân sipari┼č veriyim mi siz ne tavsiye edersiniz

├ç─▒kar─▒rlar dedikleri tarihte ├Ân si─čari┼čte ver 105 liral─▒ktan verirsen ├Ân sipari┼če ├Âzel kep├že felan veriyolar hediye

Sa─čol te┼čekk├╝r ettim bakt─▒mda steamden digital deluxe s├╝r├╝m├╝ne Almanya map ve outfit pack de geliyormu┼č al─▒nabilir o versiyon kep├žede cabas─▒ tabi