Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Multiplayer özelliği çıkış sürümünde olmayacak ama eklenecekmiş.
Downgrade yok dedi hangi ayarları kullanıyorsun diye sordu ama ultra grafikte oynuyorum aşağıda karşılaştırması var dedim.
Sonuçta Ocak sürümünü kullanıyorum.
Yine Ocak sürümünü kullandığımı vurguladı ve oyunumuz 3D soil physics özelliğine sahip olacak dedi. 3D toprak fizikleri yani gerçekçi toprak dokusu gibi bir özellik olacakmış. Ekran görüntüsü vs. sordum ama sanmıyorum versin.
Haritaları genişletme planları varmış. Almanya için sormuştum. Zamanla ek içeriklerle güncelleyeceklermiş. Hatta yeni haritalar ve işte yeni ekipmanlar araçlar gelecekte yeni özelliklerle eklenecek.
Birkaç sürpriz daha varmış. Campaing ile ilgili tam sürümde olacak.

2 Beğeni

Peki grafiklerin düzeltme tarihi felan ?

Grafiklerde ne demek istediğimi anladı. Daha derin gerçekçilik ile sonuçlanacak çözümleri uygulamaya başlamışlar. Grafikler son duruma ait değil. O yüzden açıklamaya göre değişecek gibi…
Topak olayında dinamik arazilerden ziyade oyun alanındaki gerçekçiliğe katkıda bulunacak 3D dokulara sahip olacaklarmış. Yakında bu konuyla ilgili daha fazla bilgi paylaşılacakmış.

3D textures yani ama nasıl? Ne kadar iyi duruyor?

Öte yandan ilk mesajda belirtmedim. Sürüş fizikleri de iyileşecekmiş.
Genel olarak gerçekçiliği hedefliyorlar. Mart ayına girmemizle yeni sürüm gelir diye tahmin ediyorum.

Güzel karar yoksa facia olacak. 3D Kaplamalar zaten eski grafikte güzel duruyordu. Gerçekçi toprak dokusu değil de daha iyi bir grafikle kaplamalarla toprak zaten güzel görünür.

Römork dolumu ve ürün dolumları daha gerçekçi olabilir, çeşmeden su akar gibi ürün dolumu olmaz. Römorkun hepsi birden değilde dolum yapılan noktadan itibaren römork dolmaya başlayabilir. Ayrıca ot biçimi yaparken bazı animasyonların eksik olduğunu gördüm. mesela çimenin biçimi animasyonu yok farmingte ki gibi…

Bütün beklediğimiz oyunlar facia gibi sonuçlanıyor işte bu yüzden fs yi savunmuştum

1 Beğeni

Haklısın adamlar boyle böyle seyler yapacaz demiyo ümitlendirmiyo cikistada facia olmiyo… cool

Ayrıca oyunda ağırlıklar yok. Ön tarafa ağırlık vs. takılmıyor sanırım… Saçma olmuş…

Ağırlık var takılıyor ama ne kıymeti var orası meçhul

Gelen bu bilgilerden sonra yarın gündüz yeni bir video çekme kararı aldım. Grafiklerin değişeceği duyurmak lazım çünkü herkes üzüldü. Diğer bilgiler de önemli. Yarın akşam yayınlanmış olur.

1 Beğeni

Facia oluyo demekten kastim söylenen seyler karislanamayinca insan buruklasiyo ama yine elde tutulur bisey var sonucta.
Ve facia sonucuna ben varmadım benum icin her oyun hani bi isin ustasi o ise zanaat degilde sanat derler benim içinde emek verilmis hersey sanat her oyun sanat. Benim icin facia bir dunya para dokulmus birsey cikamadan çöpe atilmissa olur. Mesela bi oyun suan adi aklima gelmiyo 1 milyon dolar harcadılar ama çöpe gitti. Iste bu facia. Bir suru insan emeginden parasindan oldu.

Hee tamam o zaman. Ayrıca oyunda gözüme çarpan bişey daha var. Pulluksuz tarla sürülmüyor sanırım. Yani direk kültivatörle tarla sürülmüyor. Videoyu izlerken gözüme çarptı.

pulluksuz tarla sürmek mi reallyyy nerelisin sen ???

Bir daha uyarmam mesajlarına dikkat et.

tam sürümde grafiklerin düzeltilecek olması sevindirici bi haber oyunu aldığımıza pişman olmayacağız gibi

abi sen olmasan biz bu haberleri nerden alacaz gerçekten bu simülasyon alanında bir numarasın :smiley:

Farming 17’ de her ekim başında pulluk şart değil 3 ekimde pulluk istiyor. Yani direk kültivatörle de tarla sürülebiliyordu.

Fs yi bende biliyorum bende oynadım normal kastettiğim şey bu değildi

bu videoda var evet