Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

Ee mantik i┼čte abi.
├çiftli─či tasarlayan k├Âr olmasin sak─▒n :grin:

Sorular─▒m─▒n cevaplar─▒ geldi. Downgrade falan yok diyor ama ┼čimdi foto─čraflar─▒ g├Ânderece─čim birka├ž ├Ânemli bilgi var yaz─▒cam birazdan sand─▒─č─▒m─▒zda kadar k├Ât├╝ olmayabilir.

Multiplayer ├Âzelli─či ├ž─▒k─▒┼č s├╝r├╝m├╝nde olmayacak ama eklenecekmi┼č.
Downgrade yok dedi hangi ayarlar─▒ kullan─▒yorsun diye sordu ama ultra grafikte oynuyorum a┼ča─č─▒da kar┼č─▒la┼čt─▒rmas─▒ var dedim.
Sonu├žta Ocak s├╝r├╝m├╝n├╝ kullan─▒yorum.
Yine Ocak s├╝r├╝m├╝n├╝ kulland─▒─č─▒m─▒ vurgulad─▒ ve oyunumuz 3D soil physics ├Âzelli─čine sahip olacak dedi. 3D toprak fizikleri yani ger├žek├ži toprak dokusu gibi bir ├Âzellik olacakm─▒┼č. Ekran g├Âr├╝nt├╝s├╝ vs. sordum ama sanm─▒yorum versin.
Haritalar─▒ geni┼čletme planlar─▒ varm─▒┼č. Almanya i├žin sormu┼čtum. Zamanla ek i├žeriklerle g├╝ncelleyeceklermi┼č. Hatta yeni haritalar ve i┼čte yeni ekipmanlar ara├žlar gelecekte yeni ├Âzelliklerle eklenecek.
Birka├ž s├╝rpriz daha varm─▒┼č. Campaing ile ilgili tam s├╝r├╝mde olacak.

Peki grafiklerin d├╝zeltme tarihi felan ?

Grafiklerde ne demek istedi─čimi anlad─▒. Daha derin ger├žek├žilik ile sonu├žlanacak ├ž├Âz├╝mleri uygulamaya ba┼člam─▒┼člar. Grafikler son duruma ait de─čil. O y├╝zden a├ž─▒klamaya g├Âre de─či┼čecek gibiÔÇŽ
Topak olay─▒nda dinamik arazilerden ziyade oyun alan─▒ndaki ger├žek├žili─če katk─▒da bulunacak 3D dokulara sahip olacaklarm─▒┼č. Yak─▒nda bu konuyla ilgili daha fazla bilgi payla┼č─▒lacakm─▒┼č.

3D textures yani ama nas─▒l? Ne kadar iyi duruyor?

├ľte yandan ilk mesajda belirtmedim. S├╝r├╝┼č fizikleri de iyile┼čecekmi┼č.
Genel olarak ger├žek├žili─či hedefliyorlar. Mart ay─▒na girmemizle yeni s├╝r├╝m gelir diye tahmin ediyorum.

G├╝zel karar yoksa facia olacak. 3D Kaplamalar zaten eski grafikte g├╝zel duruyordu. Ger├žek├ži toprak dokusu de─čil de daha iyi bir grafikle kaplamalarla toprak zaten g├╝zel g├Âr├╝n├╝r.

R├Âmork dolumu ve ├╝r├╝n dolumlar─▒ daha ger├žek├ži olabilir, ├že┼čmeden su akar gibi ├╝r├╝n dolumu olmaz. R├Âmorkun hepsi birden de─čilde dolum yap─▒lan noktadan itibaren r├Âmork dolmaya ba┼člayabilir. Ayr─▒ca ot bi├žimi yaparken baz─▒ animasyonlar─▒n eksik oldu─čunu g├Ârd├╝m. mesela ├žimenin bi├žimi animasyonu yok farmingte ki gibiÔÇŽ

B├╝t├╝n bekledi─čimiz oyunlar facia gibi sonu├žlan─▒yor i┼čte bu y├╝zden fs yi savunmu┼čtum

Hakl─▒s─▒n adamlar boyle b├Âyle seyler yapacaz demiyo ├╝mitlendirmiyo cikistada facia olmiyoÔÇŽ cool

Ayr─▒ca oyunda a─č─▒rl─▒klar yok. ├ľn tarafa a─č─▒rl─▒k vs. tak─▒lm─▒yor san─▒r─▒mÔÇŽ Sa├žma olmu┼čÔÇŽ

A─č─▒rl─▒k var tak─▒l─▒yor ama ne k─▒ymeti var oras─▒ me├žhul

Gelen bu bilgilerden sonra yar─▒n g├╝nd├╝z yeni bir video ├žekme karar─▒ ald─▒m. Grafiklerin de─či┼čece─či duyurmak laz─▒m ├ž├╝nk├╝ herkes ├╝z├╝ld├╝. Di─čer bilgiler de ├Ânemli. Yar─▒n ak┼čam yay─▒nlanm─▒┼č olur.

Facia oluyo demekten kastim s├Âylenen seyler karislanamayinca insan buruklasiyo ama yine elde tutulur bisey var sonucta.
Ve facia sonucuna ben varmad─▒m benum icin her oyun hani bi isin ustasi o ise zanaat degilde sanat derler benim i├žinde emek verilmis hersey sanat her oyun sanat. Benim icin facia bir dunya para dokulmus birsey cikamadan ├ž├Âpe atilmissa olur. Mesela bi oyun suan adi aklima gelmiyo 1 milyon dolar harcad─▒lar ama ├ž├Âpe gitti. Iste bu facia. Bir suru insan emeginden parasindan oldu.

Hee tamam o zaman. Ayr─▒ca oyunda g├Âz├╝me ├žarpan bi┼čey daha var. Pulluksuz tarla s├╝r├╝lm├╝yor san─▒r─▒m. Yani direk k├╝ltivat├Ârle tarla s├╝r├╝lm├╝yor. Videoyu izlerken g├Âz├╝me ├žarpt─▒.

pulluksuz tarla s├╝rmek mi reallyyy nerelisin sen ???

Bir daha uyarmam mesajlar─▒na dikkat et.

tam s├╝r├╝mde grafiklerin d├╝zeltilecek olmas─▒ sevindirici bi haber oyunu ald─▒─č─▒m─▒za pi┼čman olmayaca─č─▒z gibi

abi sen olmasan biz bu haberleri nerden alacaz ger├žekten bu sim├╝lasyon alan─▒nda bir numaras─▒n :smiley:

Farming 17ÔÇÖ de her ekim ba┼č─▒nda pulluk ┼čart de─čil 3 ekimde pulluk istiyor. Yani direk k├╝ltivat├Ârle de tarla s├╝r├╝lebiliyordu.