Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

casttle de ne var toprak dokusu yağmur bilmem neden baska arac yok gerec yeterli cok cesit yok ekim dikim de mısır… daha yolları cok…onumu fs 17 mi desen gider fs 17 oynarım…pure de olabilir… merak ettigim sen suan o oyunu satın alıp oynuyormusun…

Hasan ayrıca pirinç ekimi yaparken su sıçraması falan olmuyor ve ya su hareketliliği. Oyunda gözüme çarpan bir başka eksikte bu…

O efektlerin olmadığını belirttim ama önizleme sürümü çok farklı bu hafta bari bize tam sürüm gelse bunaldım oynamak da istiyorum olmuyor.

2 Beğeni

Modlama tanıtıldı.

1 Beğeni

Tanitim videosu iyi olmus baya

harita olayını o forumda bir daha yazdılar mı? araç için hazırladıkları editör basit geldi yani girip baktığımda bir şeyler çakabileceğim seviyede olmuş güzel mod mu yapacaksın yoksa? :smiley:

REDDIT etkinliği başladı ilk soru tabiki multiplayer olmuş bildiğimiz cevabı vermişler

@ocean buraya bir şekilde çeki düzen vericez dert değil blogda mod galerisi planlıyorum ayrı bir sayfada diğer kategorilerle çakışmayacak şekilde ama bir yandan ingilizce siteyi kapatmıştım tekrar açıcam

:smiley: harita editöründe tr yapar mıyız? :smiley:

1 Beğeni

AYNEN türkiye baya güzel olur :tr::tr::tr:

1 Beğeni

@Ocean; inşallah dedikleriniz olurda yaparsınız. şimdiden başarılar.
Birde aklıma gelmişken şunu sorayım ülkemizde oyun yapacak kapasitede firmalar kişiler yokmu acaba? neden hep avrupa yapıyor?

hadi hayırlısı diyelim. bilgilendirme için teşekkür ederim.

Tam sürümü merak edip sordum da tarihi vermedi. Yani tam sürümü test etmek istiyorum önizlemenin önemi yok. Önümüzdeki hafta gelir herhalde… :slight_smile:

1 Beğeni

Tam sürüm gelsede şu aklımızdaki soruların cevaplarını alsak güzel olurdu

ben ps4 den satın almıştım. 13 de oynayamacakmıyız şimdi… :disappointed_relieved:

Büyük ihtimal oynarsın hemen yokuşa sürmeyin büyük ihtimalle sıkıntı çıkmaz

Oyun ertelenmeyecek. Önizleme sürümüne erişim var ama tam sürüme henüz yok. Onu bekliyoruz. Bu da önümüzdeki hafta gerçekleşir. Belki yarından itibaren??? bilemeyiz.

3 Beğeni

o görüntüyü doldurmak için koydum yeni pure videolarında artık gösteririz
reddit soru cevap kısmını yayınlamışlar onu aktarmaya çalışıcam bugün

IGN önizleme videosunu yayınladı.

Bu para ile yapılan bir iş normalde olmaz özellikle IGN gibi yerlere sırf para veriliyor.
:smiley:

16 ocak sürümünde çekmişler fdsfdsfs komedi…

1 Beğeni

abi grafikler düzeltilmemiş ?

Nihayet! 3B toprak dokularına ait kısa video yayınlandı. Önizleme sürümünde bir sürü ger ibildirim alınmış en çok da zaten bu konularda söylenmiştik. Güzel duruyor. 3d olması da farklılık katacak.

FS şu an olmayan bir şeyden bahsediyoruz. Dinamik arazi değil daha önce de açıklamıştım. Ama FS19’da bu şekilde geliştirmeler olabilir. Yakın planda tatmin edici duruyor.

Yalnız düz sürerken böyle acaba sağa sola gittğinde bozulacak mı? Mümkün… ama yine olmayabilr bakalım. :smiley: Tam sürüm gelse de görsek… bütün tarlaları sürerim artık dsfsfds

2 Beğeni