Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

Aynen almanya i├žin almak daha mant─▒kl─▒ senin dedi─čin gibi kep├žede cabas─▒ olur :smile:

Hasan abi cattle and crops un konusunu tekrar a├žsana g├Ânderileri silip de :slight_smile:

casttle de ne var toprak dokusu ya─čmur bilmem neden baska arac yok gerec yeterli cok cesit yok ekim dikim de m─▒s─▒rÔÇŽ daha yollar─▒ cokÔÇŽonumu fs 17 mi desen gider fs 17 oynar─▒mÔÇŽpure de olabilirÔÇŽ merak ettigim sen suan o oyunu sat─▒n al─▒p oynuyormusunÔÇŽ

Hasan ayr─▒ca pirin├ž ekimi yaparken su s─▒├žramas─▒ falan olmuyor ve ya su hareketlili─či. Oyunda g├Âz├╝me ├žarpan bir ba┼čka eksikte buÔÇŽ

O efektlerin olmad─▒─č─▒n─▒ belirttim ama ├Ânizleme s├╝r├╝m├╝ ├žok farkl─▒ bu hafta bari bize tam s├╝r├╝m gelse bunald─▒m oynamak da istiyorum olmuyor.

Modlama tan─▒t─▒ld─▒.

Tanitim videosu iyi olmus baya

harita olay─▒n─▒ o forumda bir daha yazd─▒lar m─▒? ara├ž i├žin haz─▒rlad─▒klar─▒ edit├Âr basit geldi yani girip bakt─▒─č─▒mda bir ┼čeyler ├žakabilece─čim seviyede olmu┼č g├╝zel mod mu yapacaks─▒n yoksa? :smiley:

REDDIT etkinli─či ba┼člad─▒ ilk soru tabiki multiplayer olmu┼č bildi─čimiz cevab─▒ vermi┼čler

@ocean buraya bir ┼čekilde ├žeki d├╝zen vericez dert de─čil blogda mod galerisi planl─▒yorum ayr─▒ bir sayfada di─čer kategorilerle ├žak─▒┼čmayacak ┼čekilde ama bir yandan ingilizce siteyi kapatm─▒┼čt─▒m tekrar a├ž─▒cam

:smiley: harita edit├Âr├╝nde tr yapar m─▒y─▒z? :smiley:

AYNEN t├╝rkiye baya g├╝zel olur :tr::tr::tr:

@Ocean; in┼čallah dedikleriniz olurda yapars─▒n─▒z. ┼čimdiden ba┼čar─▒lar.
Birde akl─▒ma gelmi┼čken ┼čunu soray─▒m ├╝lkemizde oyun yapacak kapasitede firmalar ki┼čiler yokmu acaba? neden hep avrupa yap─▒yor?

hadi hay─▒rl─▒s─▒ diyelim. bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝r ederim.

Tam s├╝r├╝m├╝ merak edip sordum da tarihi vermedi. Yani tam s├╝r├╝m├╝ test etmek istiyorum ├Ânizlemenin ├Ânemi yok. ├ľn├╝m├╝zdeki hafta gelir herhaldeÔÇŽ :slight_smile:

Tam s├╝r├╝m gelsede ┼ču akl─▒m─▒zdaki sorular─▒n cevaplar─▒n─▒ alsak g├╝zel olurdu

ben ps4 den sat─▒n alm─▒┼čt─▒m. 13 de oynayamacakm─▒y─▒z ┼čimdiÔÇŽ :disappointed_relieved:

B├╝y├╝k ihtimal oynars─▒n hemen yoku┼ča s├╝rmeyin b├╝y├╝k ihtimalle s─▒k─▒nt─▒ ├ž─▒kmaz

Oyun ertelenmeyecek. ├ľnizleme s├╝r├╝m├╝ne eri┼čim var ama tam s├╝r├╝me hen├╝z yok. Onu bekliyoruz. Bu da ├Ân├╝m├╝zdeki hafta ger├žekle┼čir. Belki yar─▒ndan itibaren??? bilemeyiz.

o g├Âr├╝nt├╝y├╝ doldurmak i├žin koydum yeni pure videolar─▒nda art─▒k g├Âsteririz
reddit soru cevap k─▒sm─▒n─▒ yay─▒nlam─▒┼člar onu aktarmaya ├žal─▒┼č─▒cam bug├╝n

IGN ├Ânizleme videosunu yay─▒nlad─▒.

Bu para ile yap─▒lan bir i┼č normalde olmaz ├Âzellikle IGN gibi yerlere s─▒rf para veriliyor.
:smiley:

16 ocak s├╝r├╝m├╝nde ├žekmi┼čler fdsfdsfs komediÔÇŽ