Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

abi grafikler d├╝zeltilmemi┼č ?

Nihayet! 3B toprak dokular─▒na ait k─▒sa video yay─▒nland─▒. ├ľnizleme s├╝r├╝m├╝nde bir s├╝r├╝ ger ibildirim al─▒nm─▒┼č en ├žok da zaten bu konularda s├Âylenmi┼čtik. G├╝zel duruyor. 3d olmas─▒ da farkl─▒l─▒k katacak.

FS ┼ču an olmayan bir ┼čeyden bahsediyoruz. Dinamik arazi de─čil daha ├Ânce de a├ž─▒klam─▒┼čt─▒m. Ama FS19ÔÇÖda bu ┼čekilde geli┼čtirmeler olabilir. Yak─▒n planda tatmin edici duruyor.

Yaln─▒z d├╝z s├╝rerken b├Âyle acaba sa─ča sola gitt─činde bozulacak m─▒? M├╝mk├╝nÔÇŽ ama yine olmayabilr bakal─▒m. :smiley: Tam s├╝r├╝m gelse de g├ÂrsekÔÇŽ b├╝t├╝n tarlalar─▒ s├╝rerim art─▒k dsfsfds

Bunu yapsalar varya efsane olur :smile:

y─▒llard─▒r internette bu gibi videolar izleriz ama gel gelelim oyunda tam anlam─▒yla g├Âremiyoruz her yeni ba┼člayan oyun yap─▒m─▒ o ┼čey bu ┼čey bu b├Âyle abuk sabuk mazeretlerle geli┼čtiriliyor yine bir oyun ├ž─▒kacak yine biz yeni ba┼člad─▒k ilk oyunumuz bunlar─▒ planl─▒yoruz denilcek y─▒l 2018ÔÇŽ
pureda bu bak─▒mdan umut var toprak dokusunu da ge├žtik ama s├╝r├╝┼če ne yapt─▒lar acaba onu merak ettim geli┼čtirdik denilmi┼čti e─čer ├Ânizleme s├╝r├╝m├╝ndeki b├╝t├╝n yanl─▒┼člar d├╝zeltiyse zaten laf yok bu oyuna g├╝zel bir ┼čeyi ba┼čarm─▒┼č olacaklar

pure r├╝yama girdi desem inan─▒rm─▒s─▒n─▒z :-)))))
ama oyunu a├ž─▒yorum hem ├žok a─č─▒r hem g├Âr├╝nt├╝ler birbirine giriyor, kamera ayarlanm─▒yor falan filan bir s├╝r├╝ hata. :-)))) r├╝yada tabi :slight_smile:

grafikte zaten alpha demodaki ┼čeyi beklemiyorum art─▒k yapmazlar belli ama onlar─▒n getirmedi─či 3d toprak olay─▒n─▒ siz nas─▒l yapacaks─▒n─▒z? modlamada buna nas─▒l imkan tan─▒n─▒r?
s├╝r├╝┼č tatmin etmiyor e─čer ciddi fark olursa pek ┼čikayet edece─čim konu kalmaz di─čerleri halledilecek meseleler
tatl─▒ tatl─▒ oynamak i├žin g├╝zel bir s├╝r├╝┼č laz─▒m :slight_smile:

in┼čallah olur valla. akl─▒ma ├žok tak─▒ld─▒ bu oyun. umar─▒m kayda de─čer bi┼čeyler olurÔÇŽ

abi s─▒k─▒nt─▒ burda niye g├Âsterdikleri oyunu getirmiyolar milleti kand─▒r─▒yolar al─▒yoruz sonra bi bak─▒yoz g├Âsterdikleri ┼čeyler yok niye ya :((

13 mart milat bakal─▒m dedikleri gibi varm─▒? yoksa topa tutar─▒m kendilerini

benim merak etti─čim toprak dokusunu de─či┼čtirebilece─čin bir izin olacak m─▒? harita edit├Âr├╝ i├žinde yer alabilir ama gelmeden ├Ânce yapabilir misin? kaynak ┼čeyleri nas─▒l de─či┼čtireceksin onu merak ettim

son geli┼čmelerle ilgi yine artt─▒ gibi ya da bize ├Âyle geliyor ilgileniyoruz seviyoruz :smiley:

Aynen yap─▒mc─▒n─▒n ekleyemedi─či ┼čeyi yapabilmen farkl─▒ bi┼čey :smile:

┼×imdi bu oyunda demodaki grafikler olmuyacakm─▒

Benim i├žin yeterli bu grafikler sende ├žok tak─▒lma grafi─če kullan─▒c─▒lar yama ├ž─▒kar─▒r bir ┼čey ├ž─▒kar─▒r kaplamalar de─či┼čir daha g├╝zel g├Âr├╝n├╝r oyun.├ľnemli olan optimizasyonda s─▒k─▒nt─▒ olmas─▒n rahat rahat oynayabilelim

Bana da yeter diyecem ama olmaz bize g├Âsterdikleri oyun hani nerede ??

Yuzduk yuzduk sonuna geldik bu hafta belli olur :smiley: bazi seylere kizsam da sureci guzel yonetiyorlar seffaf olmak onemli

yanl─▒z ┼čunu belirtmek istiyorum herkesinde g├Âz├╝nden ka├žm─▒┼č san─▒r─▒m. hasan beyin ilk tan─▒t─▒m alpha videolar─▒nda. play station videolar─▒n─▒ g├Ârd├╝m hatta yanl─▒┼č olmas─▒n diye c.tesi g├╝n├╝ tekrar izledim X-O-KARE-├ť├çGEN-R1-R3-L1-L3 gibi simgeler vard─▒, acaba grafikler pc farkl─▒ ps farkl─▒m─▒ olacak onumu anlad─▒m. yanl─▒┼č─▒m varsa d├╝zeltin l├╝tfen.

gamepad ile oynat─▒l─▒yordu o y├╝zden ├Âyle kalm─▒┼čt─▒ pc ve konsolllarda ayn─▒ grafik olacak

Evet mail geldi bug├╝n itibariyle preview s├╝r├╝m devre d─▒┼č─▒ b─▒rak─▒ld─▒.
Review s├╝r├╝m yani tam s├╝r├╝m Pazartesi g├╝n├╝ a├ž─▒lacakm─▒┼č :frowning: ├çok ge├ž dedim ├žok merak ediyorum kudurdum dedimÔÇŽ
Cuma a├ž─▒layd─▒ bari yav

Nvidia kartlar─▒nda Ansel deste─či olacak

@Ocean anselde tam ekran bakt─▒m da g├╝zel g├Âr├╝nm├╝yor dokular? kayalar da─člar ormanlarÔÇŽ

Pazartesi ilk yar─▒m saatte oyunu de┼čifre seans─▒na haz─▒r ol o zaman :smiley: