Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Bunu yapsalar varya efsane olur :smile:

yıllardır internette bu gibi videolar izleriz ama gel gelelim oyunda tam anlamıyla göremiyoruz her yeni başlayan oyun yapımı o şey bu şey bu böyle abuk sabuk mazeretlerle geliştiriliyor yine bir oyun çıkacak yine biz yeni başladık ilk oyunumuz bunları planlıyoruz denilcek yıl 2018…
pureda bu bakımdan umut var toprak dokusunu da geçtik ama sürüşe ne yaptılar acaba onu merak ettim geliştirdik denilmişti eğer önizleme sürümündeki bütün yanlışlar düzeltiyse zaten laf yok bu oyuna güzel bir şeyi başarmış olacaklar

1 Beğeni

pure rüyama girdi desem inanırmısınız :-)))))
ama oyunu açıyorum hem çok ağır hem görüntüler birbirine giriyor, kamera ayarlanmıyor falan filan bir sürü hata. :-)))) rüyada tabi :slight_smile:

grafikte zaten alpha demodaki şeyi beklemiyorum artık yapmazlar belli ama onların getirmediği 3d toprak olayını siz nasıl yapacaksınız? modlamada buna nasıl imkan tanınır?
sürüş tatmin etmiyor eğer ciddi fark olursa pek şikayet edeceğim konu kalmaz diğerleri halledilecek meseleler
tatlı tatlı oynamak için güzel bir sürüş lazım :slight_smile:

1 Beğeni

inşallah olur valla. aklıma çok takıldı bu oyun. umarım kayda değer bişeyler olur…

abi sıkıntı burda niye gösterdikleri oyunu getirmiyolar milleti kandırıyolar alıyoruz sonra bi bakıyoz gösterdikleri şeyler yok niye ya :((

13 mart milat bakalım dedikleri gibi varmı? yoksa topa tutarım kendilerini

benim merak ettiğim toprak dokusunu değiştirebileceğin bir izin olacak mı? harita editörü içinde yer alabilir ama gelmeden önce yapabilir misin? kaynak şeyleri nasıl değiştireceksin onu merak ettim

son gelişmelerle ilgi yine arttı gibi ya da bize öyle geliyor ilgileniyoruz seviyoruz :smiley:

Aynen yapımcının ekleyemediği şeyi yapabilmen farklı bişey :smile:

Şimdi bu oyunda demodaki grafikler olmuyacakmı

Benim için yeterli bu grafikler sende çok takılma grafiğe kullanıcılar yama çıkarır bir şey çıkarır kaplamalar değişir daha güzel görünür oyun.Önemli olan optimizasyonda sıkıntı olmasın rahat rahat oynayabilelim

Bana da yeter diyecem ama olmaz bize gösterdikleri oyun hani nerede ??

Yuzduk yuzduk sonuna geldik bu hafta belli olur :smiley: bazi seylere kizsam da sureci guzel yonetiyorlar seffaf olmak onemli

yanlız şunu belirtmek istiyorum herkesinde gözünden kaçmış sanırım. hasan beyin ilk tanıtım alpha videolarında. play station videolarını gördüm hatta yanlış olmasın diye c.tesi günü tekrar izledim X-O-KARE-ÜÇGEN-R1-R3-L1-L3 gibi simgeler vardı, acaba grafikler pc farklı ps farklımı olacak onumu anladım. yanlışım varsa düzeltin lütfen.

gamepad ile oynatılıyordu o yüzden öyle kalmıştı pc ve konsolllarda aynı grafik olacak

1 Beğeni

Evet mail geldi bugün itibariyle preview sürüm devre dışı bırakıldı.
Review sürüm yani tam sürüm Pazartesi günü açılacakmış :frowning: Çok geç dedim çok merak ediyorum kudurdum dedim…
Cuma açılaydı bari yav

1 Beğeni

Nvidia kartlarında Ansel desteği olacak

@Ocean anselde tam ekran baktım da güzel görünmüyor dokular? kayalar dağlar ormanlar…

1 Beğeni

Pazartesi ilk yarım saatte oyunu deşifre seansına hazır ol o zaman :smiley:

1 Beğeni

yaparız fark etmez zaten ilk gün girip çekmem lazım yoksa çıkış günü çekilir vs. geç olur oyunu biliyoruz gördük :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni