Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

güzel görünüyor anseli yanlış çekmişler manzaralı bir yerde çekilmeliydi bir önceki videodaki görüntü iyi değildi

her şey yurtdışında olurken tamamen orayla bağlıyken ben niye burada yaşıyorum diye sormuyorum değil her gün soruyorum :smiley:

1 Beğeni

360° ile araçlar. :smiley:

JCB araçların gerçek seslerini kaydetmişler

artık bunlar çok sıradan geliyor :smiley:

:slight_smile:

Bu videoda güzel sahneler yakaladım fark var diyebilirim ama Pazartesi daha iyi anlayacağız.

Ek olarak modlar için blogta kategori açıldı ve kolayca mod ekleyebilmenizi sağlayan sistem de hazır!

1 Beğeni

Videodan bazı kareler…
bitrate çok düşük ama zaten neyin ne olduğu yine fark ediliyor

kulaktan çekim mi yapılır?

Bisey yok ayni terane yine de guzel… 30saat oynarsam iyidir

önizleme sürümünden bu yana 300den fazla iyileştirme yapılmış
araç kokpitleri, araç sürüşü süspansiyonu vs.
ışıklandırma post preccessing
daha iyi kamera açıları
yeniden tasarlanan mini harita
daha yüksek kanola satış fiyatı
iyileştirilmiş toprak dokuları

2 Beğeni

campaing tanıtıldı
dedemiz ölüyor ve olaylar başlıyor klasik bir hikaye :smiley:
yan görevler olacak ve puan kazanacağız
zaten videoya bunla girerim

Şimdiden söyleyeyim ana haritam Montana

Video başlıklarında Pure Farming 2018 Montana …
Pure Farming 2018 İtalya şeklinde olacak. Yapılan konu başlığı ile devam edecek.
İlk videoda parça parça merak ettiğimiz şeyleri kesilmiş olarak göstermeye çalışacağım o yüzden eğer öğlenden sonra hemen gelirse anında çeker akşam yayınlarım.

1 Beğeni

Haberlerini bekliyoruz oyunu bende aldım ps4 için umarım hayal kırıklığı yaratmaz :slight_smile:

1 Beğeni

Yokmu bi haber abi ne zaman gelecek sana akşama izlermiyiz videoyu

1 Beğeni

evet an itibariyle tam sürüm geldi indirim gelişmeleri yazarım öğlenden sonra da videoyu çekerim :slight_smile:

Hasan abi ne zaman hazır olur video bekliyoruz :slight_smile:

dün gece saat 22 civarında ps4 de indirildi otomatik olarak ama açamıyorum. 1.gün 6 saat kaldı diyor. gece 12 de oynanabilir sanırım. azab gibi yaw saatleri sayıyorum. :slight_smile: çok heyacan verici :-)))

1 Beğeni

yeni grafik ayarları eklenmiş şikayetçi olduğumu yerlerin görüntüsünü güzelleştiriyor
önizleme sürümüne göre zaten çok fark var
alpha demoya göre azcık düşürüldüğünü hala söyleyebiliriz
şu an ne varsa ultarada arada oyun takılıyor stabil değil biraz ilk ayarlara getirmem gerekecek
tatmin etti tabi güneşin konumu vs. önemli oluyor ama iyi yani
3b toprak dokuları da böyle sonuçta dinamik arazi değil ama sürerken hoş oluyor :slight_smile:

1 Beğeni

çok yüksek ayarlarda tüm vanalar açıkken stabil değil fps düşüyor güncellemelerle düzelir
ama hala otları uzakta renderlamıyor performans için nebileyim orada bir çözüm üretilmesi gerekirdi
ot vb. obje mesefesi %100 düşürürsem yanımdakiler bile çıkmıyor

1 Beğeni

Bende kaaç gündür bekliyorum bi farming 17 de saat sayıyordum ondada hayal kırıklıgına uğradım umarım bunun tadını çıkarırız :slight_smile:

Oyunu o kadar bekledim 31 saat 45dk kaldı dayanamıyom.