Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

Bende kaa├ž g├╝nd├╝r bekliyorum bi farming 17 de saat say─▒yordum ondada hayal k─▒r─▒kl─▒g─▒na u─črad─▒m umar─▒m bunun tad─▒n─▒ ├ž─▒kar─▒r─▒z :slight_smile:

Oyunu o kadar bekledim 31 saat 45dk kald─▒ dayanam─▒yom.

Ps4 i├žin 13 saat kald─▒ pc i├žin farkl─▒ m─▒?

evet malesef farkl─▒ :frowning:

S├╝r├╝┼č olay─▒ hala komik duruyor. Koskoca trakt├Âr deli gibi sa─ča sola yatarak yolda gidiyor. ├ç├Âz├╝lmemi┼č belki de sonraya saklan─▒yor.

genel olarak b├Âyle my first farm isimli kariyer g├Ârevini ba┼člatt─▒m videoda s─▒f─▒rdan a├ž─▒cam

kahvalt─▒ yapay─▒m :smiley: sonra da kahvemi al─▒p videoya dalar─▒m

Canl─▒ yay─▒n yap beraber akal─▒m oyuna abi g├Âz├╝m├╝z kal─▒r sonra :slight_smile:

─░talya da g├╝zel g├Âr├╝n├╝yor. Ama kesin olarak downgrade var. ─░lk g├Ârd├╝─č├╝m├╝z oyun bu de─čildi.
Su grafikleri ├žok k├Ât├╝ yani FS17ÔÇÖyi g├Âz ├Ân├╝ne al─▒rsak onda iyi duruyor.

┼×u aray├╝z├╝ kapatma ┼čeyini bi bulsam lanet olsun kocaman kocaman ┼čeyler ekran─▒ kapl─▒yor :smiley: foto─čraf ├žekemiyoruz. :smiley:

f─▒st─▒k gibi daha ne olsun :-)))

Benim makinem :sunglasses::grinning:

bununda t├╝rk├žesi olacakt─▒ ki offff yeme yan─▒nda yatÔÇŽ :slight_smile:

Baya ilgi var belki t├╝rk├žeyi ilgiden dolay─▒ ayarlayabilirler sen ne d├╝┼č├╝n├╝yorsun bu konuda abi

aynen kat─▒l─▒yorum ama ileti┼čim kurulabilmesi i├žin bi alt yap─▒m─▒z yok. alt yap─▒m─▒z olsa ├ž├Âz├╝lebilir. ama hasan karde┼čimiz g├Âr├╝┼čm├╝┼čt├╝ yapmayacaklarm─▒┼č diye biliyorum.

Ultrada cok fala takilma oluyor sinir bozucu videoda sadece kayit aliyorum kamerayi bile laptoptan kaydediyorum ama nafileÔÇŽ

te┼čekk├╝r ederim bu konuda yazaca─č─▒m steam dan. s├╝rekli

belam─▒ buldum kurtaram─▒yorum

hasan heyecan dorukta. k─▒skan─▒yoruz valla seni. biz meraktan ├žatlayaca─č─▒z. :frowning:

aynen ├Âyle abi canl─▒ yay─▒n─▒ ge├žtim video bari atayd─▒ ya :slight_smile:

yok yok canl─▒ olsun twicte bekliyoruz yada yotube de nerde istersen sen yeterki haber et. :-))

k─▒skanacaksan─▒z bu oyunda k─▒skanmay─▒n derimÔÇŽ

O kadar k├Ât├╝ m├╝ diyorsun gitti 119 TL :slight_smile: