Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

Ps4 için 13 saat kaldı pc için farklı mı?

evet malesef farklı :frowning:

Sürüş olayı hala komik duruyor. Koskoca traktör deli gibi sağa sola yatarak yolda gidiyor. Çözülmemiş belki de sonraya saklanıyor.

genel olarak böyle my first farm isimli kariyer görevini başlattım videoda sıfırdan açıcam

kahvaltı yapayım :smiley: sonra da kahvemi alıp videoya dalarım

1 Beğeni

Canlı yayın yap beraber akalım oyuna abi gözümüz kalır sonra :slight_smile:

1 Beğeni

İtalya da güzel görünüyor. Ama kesin olarak downgrade var. İlk gördüğümüz oyun bu değildi.
Su grafikleri çok kötü yani FS17’yi göz önüne alırsak onda iyi duruyor.

Şu arayüzü kapatma şeyini bi bulsam lanet olsun kocaman kocaman şeyler ekranı kaplıyor :smiley: fotoğraf çekemiyoruz. :smiley:

2 Beğeni

fıstık gibi daha ne olsun :-)))

Benim makinem :sunglasses::grinning:

1 Beğeni

bununda türkçesi olacaktı ki offff yeme yanında yat… :slight_smile:

Baya ilgi var belki türkçeyi ilgiden dolayı ayarlayabilirler sen ne düşünüyorsun bu konuda abi

1 Beğeni

aynen katılıyorum ama iletişim kurulabilmesi için bi alt yapımız yok. alt yapımız olsa çözülebilir. ama hasan kardeşimiz görüşmüştü yapmayacaklarmış diye biliyorum.

1 Beğeni

Ultrada cok fala takilma oluyor sinir bozucu videoda sadece kayit aliyorum kamerayi bile laptoptan kaydediyorum ama nafile…

teşekkür ederim bu konuda yazacağım steam dan. sürekli

belamı buldum kurtaramıyorum

hasan heyecan dorukta. kıskanıyoruz valla seni. biz meraktan çatlayacağız. :frowning:

1 Beğeni

aynen öyle abi canlı yayını geçtim video bari ataydı ya :slight_smile:

1 Beğeni

yok yok canlı olsun twicte bekliyoruz yada yotube de nerde istersen sen yeterki haber et. :-))

kıskanacaksanız bu oyunda kıskanmayın derim…

2 Beğeni

O kadar kötü mü diyorsun gitti 119 TL :slight_smile:

çiftlik ilgi alanımıza girdiği için :slight_smile: yoksa dediğin dibi fs ile kıyaslanmaz. sen canlıya geç abe. bekliyorız hadi :slight_smile:

@HasanOfke İyi allahtan ön sipariş yapmamıştım :slight_smile: Yirim Darısı Farming Bekleyeceğiz artık