Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

├žiftlik ilgi alan─▒m─▒za girdi─či i├žin :slight_smile: yoksa dedi─čin dibi fs ile k─▒yaslanmaz. sen canl─▒ya ge├ž abe. bekliyor─▒z hadi :slight_smile:

@HasanOfke ─░yi allahtan ├Ân sipari┼č yapmam─▒┼čt─▒m :slight_smile: Yirim Dar─▒s─▒ Farming Bekleyece─čiz art─▒k

├ž─▒k─▒┼č saatleri payla┼č─▒ld─▒

ben montaja ge├žiyorum

1 bu├žuk saatlik kay─▒t ald─▒m

tak─▒lma sorunlar─▒n─▒n allah belas─▒n─▒ versin :frowning: yar─▒n ki g├╝ncellemede art─▒kÔÇŽ

yay─▒nla da art─▒k bizle g├Ârelim ne var ne yok sab─▒rs─▒zlan─▒yoruz :slight_smile:

Paras─▒n─▒ bekleten varsa cattle als─▒n derim bu oyunun da sonu pi┼čmanl─▒k gibi

bu oyunda g├╝zel ┼čeyler var gibi

video renderda sona geldi

yeni ekran g├Âr├╝nt├╝leri payla┼č─▒ld─▒ ama bunlar kontrast efektliÔÇŽ hala kand─▒rmaya ├žal─▒┼čmak nedir :d motor i├žinden al─▒p

burada yay─▒nlanacak

heyecanla bekliyorduk buda dallas oldu. :sob:

Bence oyun gayet g├╝zel o kadarl─▒k hatada olsun.D├╝zeltirler in┼čallah yak─▒n zamanda

bende sab─▒rs─▒kl─▒kla bekliyorum 85 tl ver─▒l─▒rm─▒ ded─▒m bu oyuna ama d├╝n @HasanOfke videolar─▒n─▒ izleyince verilir dedim :slight_smile:

Hay─▒rl─▒ olsunÔÇŽ ├ç─▒k─▒┼č─▒n─▒ ger├žekle┼čtirdi

oynan─▒┼č ├žok zordu gece 3 te uyudum ve halen uykusuzum :slight_smile: belki fs17 al─▒┼čt─▒─č─▒m i├žin kullanmakta ├žok zorland─▒m ama oyun genel anlamda g├╝zel eksikleri ├žok var. 4 defa yeniden ba┼člad─▒m. :slight_smile: in┼čallah geli┼čtirirler yoksa bu ┼čekilde oynanm─▒yorÔÇŽ

O s├╝r├╝lte bi anda d├Ânmesi baya can s─▒k─▒c─▒ bir durum en k─▒sa s├╝rede d├╝zeltmeleri laz─▒m

pure farming oyuncak - farming simulator rc modeldir :smiley:

Ben de ┼ču an Almanya haritas─▒ ve di─čer eklentiler yok. :smiley: Sizde var m─▒? Kampanya hala devam ediyor ama DLCÔÇÖler ayr─▒ sat─▒lm─▒yor. Zaten Almanya haritas─▒na merakl─▒ da de─čilim. Bug├╝n saban ├žekip mibzerle ekicem.

Pure Farming 2018ÔÇÖin ├ç─▒k─▒┼č Bilgileri
Beklentileri hem kar┼č─▒layan hem de kar┼č─▒lamayan bir ├žift├žilik sim├╝lasyonuÔÇŽ

t├╝rk├že canl─▒ yay─▒n taze https://www.twitch.tv/ahb1940

dlc ler ayr─▒ sat─▒l─▒yor steam aramaya pure farming yaz dlc ler g├Âr├╝l├╝yor direkt ma─čaza sayfas─▒ndan ├ž─▒km─▒yor Almanya map 11 tl diyor k─▒yafet 2 tl falan yaz─▒yor yani alabiliyorsunuz
steam sayfas─▒yla kim ilgileniyorsa sa├žma olmu┼č

Tak─▒lma sorunu tam s├╝r├╝mde de mevcut. Her ┼čey y├╝ksek ya da ultra olsun fark etmiyor. ┼×─░mdi 2. b├Âl├╝m├╝ ├žekmeye ├žal─▒┼č─▒yorum ama s├╝rekli tak─▒lmas─▒ kafam─▒ bozuyor. Ya g├╝zelim oyunu g├Âz g├Âre g├Âre bat─▒rmak nedir? Yaz─▒kÔÇŽ G├╝l gibiydi yav g├╝l g├╝l g├╝lÔÇŽ g├╝l├╝n ├Âmr├╝ k─▒sa m─▒ oluyor hep? :smiley: