Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

çıkış saatleri paylaşıldı

ben montaja geçiyorum

1 buçuk saatlik kayıt aldım

takılma sorunlarının allah belasını versin :frowning: yarın ki güncellemede artık…

2 Beğeni

yayınla da artık bizle görelim ne var ne yok sabırsızlanıyoruz :slight_smile:

Parasını bekleten varsa cattle alsın derim bu oyunun da sonu pişmanlık gibi

bu oyunda güzel şeyler var gibi

video renderda sona geldi

yeni ekran görüntüleri paylaşıldı ama bunlar kontrast efektli… hala kandırmaya çalışmak nedir :d motor içinden alıp

burada yayınlanacak

heyecanla bekliyorduk buda dallas oldu. :sob:

1 Beğeni

Bence oyun gayet güzel o kadarlık hatada olsun.Düzeltirler inşallah yakın zamanda

bende sabırsıklıkla bekliyorum 85 tl verılırmı dedım bu oyuna ama dün @HasanOfke videolarını izleyince verilir dedim :slight_smile:

Hayırlı olsun… Çıkışını gerçekleştirdi

1 Beğeni

oynanış çok zordu gece 3 te uyudum ve halen uykusuzum :slight_smile: belki fs17 alıştığım için kullanmakta çok zorlandım ama oyun genel anlamda güzel eksikleri çok var. 4 defa yeniden başladım. :slight_smile: inşallah geliştirirler yoksa bu şekilde oynanmıyor…

O sürülte bi anda dönmesi baya can sıkıcı bir durum en kısa sürede düzeltmeleri lazım

pure farming oyuncak - farming simulator rc modeldir :smiley:

1 Beğeni

Ben de şu an Almanya haritası ve diğer eklentiler yok. :smiley: Sizde var mı? Kampanya hala devam ediyor ama DLC’ler ayrı satılmıyor. Zaten Almanya haritasına meraklı da değilim. Bugün saban çekip mibzerle ekicem.

1 Beğeni

Pure Farming 2018’in Çıkış Bilgileri
Beklentileri hem karşılayan hem de karşılamayan bir çiftçilik simülasyonu…

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018in-cikis-bilgileri/

türkçe canlı yayın taze Twitch

1 Beğeni

dlc ler ayrı satılıyor steam aramaya pure farming yaz dlc ler görülüyor direkt mağaza sayfasından çıkmıyor Almanya map 11 tl diyor kıyafet 2 tl falan yazıyor yani alabiliyorsunuz
steam sayfasıyla kim ilgileniyorsa saçma olmuş

Takılma sorunu tam sürümde de mevcut. Her şey yüksek ya da ultra olsun fark etmiyor. Şİmdi 2. bölümü çekmeye çalışıyorum ama sürekli takılması kafamı bozuyor. Ya güzelim oyunu göz göre göre batırmak nedir? Yazık… Gül gibiydi yav gül gül gül… gülün ömrü kısa mı oluyor hep? :smiley:

Su efektleri eklenmemiş

ve Montana dışındaki haritalarda takılma sorunu yaşamıyorum. Montana ile alakalı bir sorun var. O yüzden free farmingte başlayayım :smiley:

1 Beğeni

değişen bir şey takılıyor :smiley:
canım da çekiyor lan yazıklar olsun ne kadar oynamak istiyorum öff

3 Beğeni