Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

:smiley: böyle kafalar da var

sitenize yorum yapabilmek için üye oldum daha önce üye olmamın sebebi ben oyunlarımı genede playstation üzerinde oynuyorum bu site biraz pcye daha çok önem veriyor son dönemde farm oyunları çok ilgimi çekmeye başladı bende siteye üye olmaya karar verdim facede yorum yazabiliyodum ama burayada üye olmak iyi olur diye düşündüm

1 Beğeni

Bende hiç bir haritada kasma yok gayet stabil oyun dizüstü bilgisayarda oynuyorum yüksek ayarlarda.Muhtemelen kayıt programının etkisi var sizdeki takılma sorununda

yok kayıt dışında da takılma söz konusu anlayamadım olmayan bir şey sadece buna özgü cpu ve gpu zaten yüksek oradan kullanılıyor tüm ayarlarım ultra olmasa bile takılma söz konusu

hoşgeldin konsolda bizim oyunların pek bir önemi yok simülasyona yönelik olunca da haliyle sadece pc desteklenebiliyor

1 Beğeni

hoşbuldum benim zaten simulasyon anlamında oynadığım 2 oyun var birisi gran turismo birisi farming simulatör 15 ve 17 sırada 19 var inşallah ama elimden geldiğince yorumda yazarım burda resimde paylaşırım :slight_smile:

Takılma sorununun kısmen çözümü
Play Exclusive Fullscreen ile başlatmak bir bakıma… hiç mi olmuyor? fps düşüşleri bazı açılarda devam ediyor
takilma-sorunu-pure-farming-2018

İnşallah düzeltirler ilk size gönderdikleri sürümdeki grafikleri olsaydı demekki daha çok kasacaktı.Düşürdükleri halde bile çözülmemiş

Şimdi neler gelecek? Destek nasıl devam edecek?

Yeni model, makineler, ve diğer sürprizlerle birlikte 6 ay içerisinde en az 7 DLC çıkacak.
Oyuncuların geri bildirimleri ile oyunun genelinde iyileştirmeler yapılacak.
3 ay içerisinde modlama araçları için en az 3 güncelleme çıkacak.
Direksiyon setleri için destek ve daha fazlası 3 ay içinde olacak.
PC modlarından seçilenler konsollar için ücretsiz DLC şeklinde sunulacak.

1 Beğeni

abi bakıyorum canım çekiyor oyunu açıyorum traktöre binince 2 dk sonra oyunu kapatıyorum hayatımda gördüğüm en kötü sürüş var

@HasanOfke Kod geldi banada bakiyim kardeşim bende

pure de otomatik varmı? bilen varmı?

otomaktıkten kastınız işçi tutmaksa var galiba ilerleyen level lerde çıkacak karımıza muhtemelen

Var abi aracla tarlaya girince j işçi fs deki gibi aynı öle cattledaki gibi bi olay yok

@SuleymanONUR evet işçi tutmak gibi ben yapamadım ondan sordum. tamam teşekkür ederim. @muhammedarikan2572 teşekkür ederim.

selamlar

Bişey değil abi yardımcı olabildiysem sevindim :smile:

1 Beğeni

Pure Farming 2018’in Yol Haritası Açıklandı
Önümüzdeki aylarda neler gelecek?

1 Beğeni

oyunda o kadar çok bug varki sanki hiç test etmeden satışa sunulmuş bu kadar hatayı hiç bir oyunda görmedim

1 Beğeni

Serbest modda oynuyorum ama işçi tutamıyorum. Önce hikaye modu açıptamı oynamam gerek anlamadım yardımcı olursanız sevinirim :pray:

1 Beğeni

Yukarıya bakarsan anlardın ama tekrar açıklamam gerekirse farming simulatordeki gibi aynı bir ekipmanı traktöre takıp sonra tarlaya girince j tuşuna basınca otomatik yani işçi yapıyor