Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

Su efektleri eklenmemi┼č

ve Montana d─▒┼č─▒ndaki haritalarda tak─▒lma sorunu ya┼čam─▒yorum. Montana ile alakal─▒ bir sorun var. O y├╝zden free farmingte ba┼člayay─▒m :smiley:

de─či┼čen bir ┼čey tak─▒l─▒yor :smiley:
can─▒m da ├žekiyor lan yaz─▒klar olsun ne kadar oynamak istiyorum ├Âff

http://steamcommunity.com/app/534370/discussions/0/1698293255136997794/
:smiley: b├Âyle kafalar da var

sitenize yorum yapabilmek i├žin ├╝ye oldum daha ├Ânce ├╝ye olmam─▒n sebebi ben oyunlar─▒m─▒ genede playstation ├╝zerinde oynuyorum bu site biraz pcye daha ├žok ├Ânem veriyor son d├Ânemde farm oyunlar─▒ ├žok ilgimi ├žekmeye ba┼člad─▒ bende siteye ├╝ye olmaya karar verdim facede yorum yazabiliyodum ama burayada ├╝ye olmak iyi olur diye d├╝┼č├╝nd├╝m

Bende hi├ž bir haritada kasma yok gayet stabil oyun diz├╝st├╝ bilgisayarda oynuyorum y├╝ksek ayarlarda.Muhtemelen kay─▒t program─▒n─▒n etkisi var sizdeki tak─▒lma sorununda

yok kay─▒t d─▒┼č─▒nda da tak─▒lma s├Âz konusu anlayamad─▒m olmayan bir ┼čey sadece buna ├Âzg├╝ cpu ve gpu zaten y├╝ksek oradan kullan─▒l─▒yor t├╝m ayarlar─▒m ultra olmasa bile tak─▒lma s├Âz konusu

ho┼čgeldin konsolda bizim oyunlar─▒n pek bir ├Ânemi yok sim├╝lasyona y├Ânelik olunca da haliyle sadece pc desteklenebiliyor

ho┼čbuldum benim zaten simulasyon anlam─▒nda oynad─▒─č─▒m 2 oyun var birisi gran turismo birisi farming simulat├Âr 15 ve 17 s─▒rada 19 var in┼čallah ama elimden geldi─čince yorumda yazar─▒m burda resimde payla┼č─▒r─▒m :slight_smile:

Tak─▒lma sorununun k─▒smen ├ž├Âz├╝m├╝
Play Exclusive Fullscreen ile ba┼člatmak bir bak─▒maÔÇŽ hi├ž mi olmuyor? fps d├╝┼č├╝┼čleri baz─▒ a├ž─▒larda devam ediyor
takilma-sorunu-pure-farming-2018

─░n┼čallah d├╝zeltirler ilk size g├Ânderdikleri s├╝r├╝mdeki grafikleri olsayd─▒ demekki daha ├žok kasacakt─▒.D├╝┼č├╝rd├╝kleri halde bile ├ž├Âz├╝lmemi┼č

┼×imdi neler gelecek? Destek nas─▒l devam edecek?

Yeni model, makineler, ve di─čer s├╝rprizlerle birlikte 6 ay i├žerisinde en az 7 DLC ├ž─▒kacak.
Oyuncular─▒n geri bildirimleri ile oyunun genelinde iyile┼čtirmeler yap─▒lacak.
3 ay i├žerisinde modlama ara├žlar─▒ i├žin en az 3 g├╝ncelleme ├ž─▒kacak.
Direksiyon setleri i├žin destek ve daha fazlas─▒ 3 ay i├žinde olacak.
PC modlar─▒ndan se├žilenler konsollar i├žin ├╝cretsiz DLC ┼čeklinde sunulacak.

abi bak─▒yorum can─▒m ├žekiyor oyunu a├ž─▒yorum trakt├Âre binince 2 dk sonra oyunu kapat─▒yorum hayat─▒mda g├Ârd├╝─č├╝m en k├Ât├╝ s├╝r├╝┼č var

@HasanOfke Kod geldi banada bakiyim karde┼čim bende

pure de otomatik varm─▒? bilen varm─▒?

otomakt─▒kten kast─▒n─▒z i┼č├ži tutmaksa var galiba ilerleyen level lerde ├ž─▒kacak kar─▒m─▒za muhtemelen

Var abi aracla tarlaya girince j i┼č├ži fs deki gibi ayn─▒ ├Âle cattledaki gibi bi olay yok

@SuleymanONUR evet i┼č├ži tutmak gibi ben yapamad─▒m ondan sordum. tamam te┼čekk├╝r ederim. @muhammedarikan2572 te┼čekk├╝r ederim.

selamlar

Bi┼čey de─čil abi yard─▒mc─▒ olabildiysem sevindim :smile:

Pure Farming 2018ÔÇÖin Yol Haritas─▒ A├ž─▒kland─▒
├ľn├╝m├╝zdeki aylarda neler gelecek?

oyunda o kadar ├žok bug varki sanki hi├ž test etmeden sat─▒┼ča sunulmu┼č bu kadar hatay─▒ hi├ž bir oyunda g├Ârmedim