Pure Farming 2018 - Ana Konu ­čÜť

tar─▒m
ekonomi
ac─▒kd├╝nya

gelsin al─▒n─▒r oynan─▒r zaten mod dediysek fsdeki haritalar gibi modlar gelmez :smiley: mecburen dlcden para kazanacaklar

yeni ekran g├Âr├╝nt├╝leri yay─▒nland─▒ :smiley:

yeterrrÔÇŽ

Farming simulator serisini 2009 daki oynundan beri oynuyorum 2011-2013-2015-2017 s─▒rayla hepsini ald─▒m oyun g├╝zrl geliyor ama ├žok ├žabuk s─▒k─▒l─▒yor insan i┼čallah bu b├Âyle olmaz atmosferi farminge g├Âre baya g├╝zel g├Âz├╝k├╝yor :+1::+1::smile:

adamlar ilk oyunda kullanabilecekleri belki de kimilere g├Âre bir hak olan mazeretleri bir kenara atm─▒┼č durumda :slight_smile: birka├ž soru haz─▒rlad─▒m onlar─▒ g├Ânderdim de prc─▒s─▒ hastaym─▒┼č yar─▒n cevab─▒ gelir san─▒r─▒m
┼čaka maka ├žok bekliyorum ├Âzellikle ├želtik beni benden alacak :smiley: dede baba mesle─či apayr─▒ bi┼čey bizim i├žin :smiley:
bizimkilere g├Âstericem :smiley:

ekran g├Âr├╝nt├╝leri konusu

harika bilgiler! :smiley: ohhhh fsnin tekelinden kurtulduk

┼×u farmerÔÇÖs Dynasty i oynad─▒ktan sonra farming simulator 2017 i ald─▒─č─▒ma pi┼čman oldum harbi hem pahal─▒ hemde oynanm─▒yor

ilk yaz─▒larda belirtmi┼člerdi sonra site vs. de─či┼čti kayboldu zaten sitelerinde biraz daha bilgi olmal─▒

cattle yand─▒ ya ┼čimdi millet pek ayr─▒nt─▒ya bakmadan al─▒p bi┼čey yapamad─▒─č─▒n─▒ anlayacak di─čerleriyle kar┼č─▒la┼čt─▒r─▒nca s─▒k─▒nt─▒ olacak :frowning: hatal─▒lar bedelini ├Âderler yapacak bir ┼čey yok
c&cde g├Ârece─čimi g├Ârd├╝m tam olmadan keyif alamay─▒z ama pure farmingi deli gibi bekliyorum ge├žen bir ┼čey sormu┼čtum da prc─▒s─▒ hastaym─▒┼č izne ├ž─▒km─▒┼č onu bekliyorum bir de ne oynayaca─č─▒m─▒z─▒ sordum :smiley:

JCB 8330 Fastrac

McCormick X7.6 VT-Drive

:smiley:

T├╝rk├že dil deste─či ├ž─▒k─▒┼čta kesinlikle yok. Yay─▒nland─▒ktan sonra duruma g├Âre karar verip bakacaklar. B├╝y├╝k bir ilginin oldu─čunu ba┼čar─▒l─▒ olacaklar─▒n─▒ hep s├Âyl├╝yorum. Pe┼čini b─▒rakmam. :smiley: Ayr─▒ca preview s├╝r├╝mler de yak─▒nda olacakm─▒┼č. Ne zaman ba┼člar bilemem ama birka├ž haftas─▒ vard─▒r 1 ay ├Ânce ├žeksek? ├ž─▒lg─▒nl─▒k yap─▒labilir bekleyelim :smiley:

Hasan cattle and crops a baya destek verdin ben ┼čahidim ama istenileni veremedi san─▒r─▒m kendileri bilir rakipleri baya di┼čli

Yagmur olayi farm expertde olan bir ayrinti diye hatirliyorum ayrica yagmurda araclarin bir sure sonra hasar almasi yipranmasi da vardi onyuzden garajlar onemli bunlar bu yurekla kar mevzusunu bile yapar
Bu ozelliklerin iyice aktarmaya bakmam lazim gercekten hem oynamaya hem de videolara degecek bir yapim olmus

offf ├želtik tarlas─▒ beni benden al─▒yor allah─▒m :smiley:

harika bilgiler su olay─▒ sa├žma olmu┼č normal su tankerini doldurup meyve a─ča├žlar─▒n─▒ sulamak varken en basit ├Âzellikte olmamas─▒ sa├žma :frowning: d├╝zeltilir herhalde

montana harita bilgilerinde belliydi zaten biz bir k─▒sm─▒n─▒ g├Ârd├╝k ama b├╝y├╝mesi g├╝zel 2 ana harita b├╝y├╝k olmadan olmaz di─čerleri ├žabuk yenir :smiley: u├žak olay─▒ ├žok g├╝zel ger├žek├ži d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č ├Âzellik saklamam─▒┼člar i┼čte bu ├ž─▒kt─▒─č─▒nda piyasada ne c&c ne farmers dynasty daha da ileri gidelim fs zora girer :smiley:

farmers dynasty i beklemektense ├╝zerine 50 60 lira kat─▒p bu oyunu mu alsak acaba ?

farmer dynasty bi i┼če yaramaz kesinlikle pure farming almal─▒s─▒n. ├žok daha zevk al─▒rs─▒n :wink: :slight_smile:

hi├ž u─čra┼čma paran varsa bu oyunu al pi┼čman olmazs─▒n birde hasan abi fs 19 ile ilgili bi haber varm─▒ bu haftalar i├žinde bi toplant─▒s─▒ olcakt─▒ art─▒k yava┼č yava┼č bilgiler gelmeye ba┼člar fs 19 ile ilgili