Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

cevaplar için teşekkürler 50 lira steame yüklemiştim farmers için biraz daha yükleyip püre farming i alayım

fs hakkında bilgi gelmedimi ?

birde fs 19 yazısında gerçekçi fotorealist grafiklerle gelebilir derken nasıl bi grafik kasteddin anlayamadım sonuçta fs heyecanlanmadan edemiyom :smiley:

Fs artık kendini tekrarlamaya başladı fs 15 i 100 saat oynadım şuan gönderdikleri son gğncelleme ile 970 ve 1050 ti de bile anlık kasıyor takılıyor fs 17 230 saat oynadım sırf sevdiğim markalar ve toprak dokusu biraz değiştiği içinama 15 ten 17 ye pek bişey katmadılar ne yazık ki bu sene almayı düşünmüyorum

harika olacak ya wasabi bile eklemiş adamlar hadi tavşanlar neyse wasabi nedir lan videolar acayip olacak yok böyle oyun :smiley: milletin ufku genişleyecek resmen

1 Beğeni

ABD’de tanıtımlar başlamış

Techland baya ses getirecek. Kaç yıl sonra FS’ye ciddi bir rakip çıkıyor. Abartıyoruz ama gerçekten çoğu açıdan çok önemli. Dengeler değişecek. 1-2 hafta içinde elimizde olur artık :smiley:

1 Beğeni

Techland tanıtıma ciddi zaman harcıyor. Münih, Paris, New York, Londra’da geçtiğimiz hafta gazetecilere tanıtılmış. Sıradaki durak San Fracisco
Önümüzdeki hafta önizleme incelemelerı paylaşılacakmış. Bize de aynı hafta gelir herhalde :smiley:

2 Beğeni

biraz planlı olsak hani pat diye her şeyi başlıyor hiç millet düşünmüyor başka yapımlar var başka işler var aç kaydı oyna böyle iş mi olur :frowning: ben de indiriyorum muhtemelen eski beta şifresi yeni sürümde geçerli olmadı yarın yazarım

Tam anlayamadım oyun sana geldimi önizleme için ??
Geldiyse en kısa zamanda video bekliyorum çok heyecenlandırıcı bir oyun :smile:

Yarın şifre gelir bakarız 2 oyun uğruna millet basite kolaya kaçıyor hızlı hızlı bitiyor sonra?

ambargo 9 şubatta kalkıyormuş ilginç

lastik izleri güzel olmuş kokpit açısı genişletilmiş harika :slight_smile:
sürüş her ne kadar basit olsa da ortam için istiyoruz

konsol grubu kurmuşlar orada da Jarron Healey kendi çiftliğinden fotoğraf paylaşmış
avustralya :smiley:

Acı gerçek…
Oyunda şu an multiplayer yok. Başta 4 kişilik olarak duyurulmuştu. Şimdi ne yapacağız? Sonradan ekleyeceklerine inanıyorum hatta yazışırken multiplayer için birkaç key daha istemiştim. :smiley: Bir şey demedi.
Çok fark eder mi? Başlangıçta fark etmez ama ana oyundan çok boş boş multiplayer arayan bir kitle var.
Açıklama gelir bekleyelim. Mutlaka olacaktır başka planları vardır. Steam sayfası öyle değiştirilmiş zaten yeni site tasarımından sonra yer almıyordu.

EULA belgesi

Mod import ve radio url kısmına dikkat :slight_smile:

demodan :smiley: içiniz açılsın

9unda gonderilecek o gun de ambargo kalkacak daha onizleme incelemeleri, haberleri roportajlar bile yayinlanmadi

drone özelliğinin videosu geldi

biz de hala key bekliyoruz… 1 ay erken dağıtmak yanlış karar…

Ansgar da alamamış gadarol özel anlaşma imzalamış işte :slight_smile: hayır lets play videosu ya röportaj yapsa gam yemicem lets play nedir önemsiz işler… :frowning: kötü olmuş muhtemelen bir tanıdığı falan var belli

neyse oyun geldi beyler :smiley:

mod import kısmına direkt oyuna başlarken dalabiliyorsunuz tabii şu an yok

bir sürü challenge var ama almanya dahil değil

oyunda almanya var fakat daha önce hiç göstermedik dedi bu yüzden önizleme sürümünde free mode için sadece alman haritası var
challengerlada diğer haritalar bulunuyor

montana

1 Beğeni

En kısa zamanda video istiyoz heyecanlandım şimdi

grafikler komple downgrade yemiş üzüldüm

2 Beğeni