Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

lisanslar toplanıyor bundan sonra bu işlere girişeceklere yazık olacak

1 Beğeni

Yeni tanıtım videosu paylaşıldı.

Bunuda pre - order yapacağım gibi duruyor

Farmer Derek plays Pure Farming | Farmer Derek Klingenberg Farms Studios spielt jetzt bei uns Pure Farming. | By agrarheute | Facebook Canlı yayın var izlemeyi Unutmayın

Pure Farming 2018, ESRB tarafından Everyone olarak derecelendirildi.

Gregoire markasının Fransa, Cognac şehrindeki fabrikasına gitmişler. Oyunda bu markanın iki hasat aracı var.

Son haftalarda bununla ilgili yazı yayınlamadım. Biraz daha biriksin yıl sonunu atlatalım zaten ortalık canlanacak.

vur vur vur

vur vur inlesin

araziler çok fazla düzgün harita genel olarak pürüzsüz gerçi 4 haritayı da gördüm engebeli yerler var ama bizim için hardcore seviyede şeyler yok bir de güzel görünse de görkemli durmuyor 13 marttan kaç günce bize açılır merak ediyorum
5 haritada birden video serisi hazırlamak çok garip olacak :smiley:

Pure Farming 2018 İtalya …
Pure Farming 2018 Almanya …
Pure Farming 2018 Multiplayer ?? :smiley: şimdiden konu açıp amele toplamalıyız

mart ayına girer girmez başlayabilir zaten bu saatten sonra iş kalmamıştır şu an pure farming biraz unutulmuş gibi bir de ciddi değişik şeyler göremiyoruz oyuncular şaşırmıyor aslında :frowning:

Oyunun çıkacağı gün FS17 için Ropa DLC’si yayınlanacak :smiley: acayip bişey adamlar resmen iplemiyor normalde daha farklı bir tarih olması gerekir bile bile o günü beklemişler
belki kendilerince haklı görüyorlar ya da buna mecburlar ama insanlar artık bu durumda feci şekilde sıkılmış durumda aynı gün yeni özelliklerin olduğu bir paket daha faydalı olurdu
2 hafta önce bile pure farming oynama imkanımız olabilir ama ropaya mutlaka video çekeceğim bunları söylemek lazım

Bugün öğlenden sonra yeni video yayınlanacak. Merak ettiğim sahneler var.

1 Beğeni

video hala yayınlanmadı şimdiye çoktan gelirdi :frowning:

çeltik tarımında altta su var :smiley: eklemişler helal… 3 farklı oyun modu var. Çok fena olacak ya 5 harita bir sürü olay 150 saati var bu işlerin? :smiley:

1 Beğeni

videonun türkce meali , 3 farklı oyun modu varmış.

1-my first farm- yani gene dedemizden kalan ciftlik ile işe girip kar yaparak ciftligimizi geliştiriyoruz.bu mod ile modern tarımı adım adım ögreniyoruz.

2-farming challenge modu,burada gercekci 20 senaryo yaratılmış kısaca diger tarlalara yardım ediyoruz ve skill pointlerimizi yükseltiyoruz.

3-free mod,burada kendimiz istedimiz ülkeyi secip sıfırdan başlıyoruz.
drone ile tarla kontrolu varmış.

1 Beğeni

Türkçe kesinleşseydi yazardı çıktıktan sonra zaten millet ilgi gösterecek oyun iyi bir şeyler planlarız. Ben şimdiden 5 haritada her şeyi her olayı nasıl göstereceğimin derdine düştüm :frowning: yeni bir oyun olunca ve özellikle önemli kaliteli olunca işler değişiyor. Yeni bir Farming Simulator’dan daha önemli.

https://www.simulasyonturk.com/pure-farming-2018in-uc-farkli-oyun-modu-tanitildi-video/

@Emre54 ile çıkıştan önce multiplayer videolar çekeceğiz. :smiley: Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Eğer mod desteğini çıkıştan birkaç ay sonra getirirlerse basit masit değil harbi ilgi daha da artar. Modlar ciddi anlamda gelir. Neyse 1 ay kaldı zaten şubat 28 çekiyo ahaahahah :smiley:

gelsin alınır oynanır zaten mod dediysek fsdeki haritalar gibi modlar gelmez :smiley: mecburen dlcden para kazanacaklar

yeni ekran görüntüleri yayınlandı :smiley:

yeterrr…