Pure Farming 2018 - Ana Konu 🚜

O zaman eveve gider gitmez alim :slight_smile:

1 yıl sonra öyle bir şey yapmalarının tek sebebi performans olabilir çünkü arayüz de komple değişmiş demoda ayna da kapalı

deluxe edition aldım umarım 2018e kadar türkçe yaparlar :smiley:

1 Beğeni

Japonya haritasını da yayınladım. Akşama Kolombiya bölümünü de paylaşırım. Bitsin…

1 Beğeni

Kolombiya!

1 Beğeni

sağol :smiley: ama az izlendi ya şaklabanlık mı yapsam bilemedim

Diss atman lazım şaklabanlık da artık kurtarmıyor.

1 Beğeni

pre alpha sını izledim youtube da kopit kamerasının olmaşı uzdu beni inşallah spintiers gibi olmaz

aynen cockip olmamış ya pure farming 2017 daha iyiydi

Hayvancılık olayını merak edenlere;

Tam bana göre bi bilgi Hasan abi hatırlarsan ben çok takardım hayvancılık olayına :slight_smile:

Merak ettiğiniz önemli bir şey varsa yazın akşam yazıyı göndereceğim. Kokpit kamerası, Türkçe dil desteği belirttim. Başka ne var aklınıza takılan?

Rüzgar türbinlerinin olduğu arazilere ses kayıtları için gitmişler…

1 Beğeni

Pure Farming 2018 de Poznan Game Arena oyun fuarında olacak

Kaçırırlar mı adamlar?

1 Beğeni

daha göndermedim bile kaynadı gitti
++
dün 120 mb boyutunda bir güncelleme geldi :smiley: ama ne değişmiş göremedim neyse bendeki demonun olayı bitti
bugün maili göndereyim

1 Beğeni

Şimdi oyun konseptinde farklı ülkeler farklı tarım yöntemleri olunca insan güzel şeyler düşünüyor.
Tabii gerçekçilik pek olmasa da…
Yer fıstığı toplama makinesi;

http://gidatarim.com/manset/sicaklar-yer-fistigini-vurdu/120998.html

1 Beğeni

Landini traktörler için tanıtım filmi yayınlandı.

Yürü be koçum elalem yiğit görsün :smiley:

1 Beğeni

Gelen bilgiye gore kokpit kamerasi kesinlikle gelistirilecek.
Turkce dil destegi olacak ama bunun icin bolgede bir distributor ile calismak icin ugrasiyorlarmis. Bu da aralgame olabilir bilmiyorum. Basarilir bir oyun kutulu surumu trde satar ayrica konsol surumu de var. Ilerleyen aylarda bu konuda aciklama yapilacak.
Simdepoya devam edilseysi bunlari biz yapacaktik. Artik onumuzdeki yil…

Aral game girerse o Distributor olarak allah sonumuzu hayır etsin fiyatlar artar direk

1 Beğeni

McCormick için tanıtım videosu geldi. Geçen bilgisyardan kaldırdım demosunu ama hala aklım ondan grafiklerini çok tatlı güzel buluyorum ahh şimdi tam sürümü olsa da oynasak rahat rahat… :slight_smile:

1 Beğeni