ProMods 2.30 Sürümü Çıktı (1.31.x)

ProMods 2.30 sürümü çıktı. ETS2 1.32 güncellemesine uyumlu değil.

beta da değilseniz kullanabilirsiniz.

Beş yıllık yıldönümü sürümümüz size birçok yeni içerik getirecek.

ÖNEMLİ UYARI:
Mevcut ve resmi sürüm olan ETS 2 build 1.31 sürüm 2.30’u yayınlamaya karar verdik. ProMods 2.30 şu an bir süredir geliştirilmekte ve artık serbest bırakılmayı istemedik. SCS’nin bu sürümü INCOMPATIBLE hale getirecek olan 1.32 sürümünü yayınlaması bir ay kadar sürebilir.

Şimdi yeni 2,30 içeriğine erişmek isteyip istemediğinizi veya $ 1’inizi yedeklemek ve bir sonraki ProMod güncellemesinin piyasaya sürülmesini beklemek için 1.32’yi destekleyecek olana kadar beklemek sizin kişisel kararınızdır. Bu, daha uzun değilse, en az altı hafta uzakta olacak.

Oyun sürümünüzü her zaman Steam Kütüphanesi özelliklerinde “uyumsuz modlar için” geçici_1_31 - 1.31.x "seçeneğini seçerek geri çekebilirsiniz - 1.32 çıktığında.

Harita Değişiklikleri:
Bulgaristan: Монтана (Montana), Плевен (Pleven), Видин (Vidin)
Hırvatistan: Senj, Šibenik, Split, Zadar
Kıbrıs: Λάρνακα (Larnaka), Λεμεσός (Limmasol), Λευκωσία (Lefkoşa), Πάφος (Baf)
Danimarka: Yeniden inşa edildi: Padborg
Fransa: Yeniden İnşa Edildi: Lyon
Yunanistan: Iουμενίτσα (Igoumenitsa, liman), Ιωάννινα (Ioannina), Πτολεμαΐδα (Ptolemaida), Θεσσαλονίκη (Selanik)
İtalya: A4 Torino-Milano, A8-A9, Como (sınır). Yeniden inşa edildi: Milano
Litvanya: Šiauliai, Ukmergė
Makedonya: Битола (Bitola), Скопје (Üsküp), Охрид (Ohri)
Hollanda: Moerdijk. Yeniden inşa edildi: Rotterdam
Norveç: Grumantbyen, Hammerfest. Geliştirilmiş: Longyearbyen
Polonya: Ełk. Yeniden inşa edildi: Suwałki
Sırbistan: Београд (Beograd), Крагујевац (Kragujevac), Ниш (Niš)
İspanya: Jaca, Pamplona, ​​Soria, Teruel, Valensiya, Vinaròs, Zaragoza
İsveç: Kalix, Skellefteå, Ystad
İsviçre: Yeniden inşa edildi: Bern
İngiltere (İngiltere): Yeniden İnşa Edildi: Croydon, London & M25
İngiltere (Galler): Aberystwyth, Porthmadog
Genel: Birçok hata düzeltmesi ve tweaks karşı 2.27

Araçlar:
Genel: Kıbrıs, Yunanistan ve Makedonya için polis arabaları eklendi

Özel Taşıma DLC:
Genel: Artık ekstra yollar için Def Üreticisi’nde desteği etkinleştirebilirsiniz.

Gidiş Doğu’ya sahip olmalısın! DLC, İskandinav DLC, Vive La France! ProMod’ların çalışması için DLC’nin yanı sıra Italia DLC.

Çok bölümlü 7-zip arşivleriyle uğraşanlar için bir dosya test aracı da var. Aracı indirme sayfasında bulabilir ve ihtiyacınız olduğunda arşivde bazı talimatlar bulabilirsiniz.

https://www.promods.net/

3 Beğeni

1.32 ye çekerler mi sürümü acaba? şimdi indirip kuracağım ama 1.32 betadan çıkınca elimde kalacak :frowning:

nayırrr olmaz olamaz olmamalı :frowning:

yeni profil açıp denemek şart betadan çıkıp yunanını görmek istiyorum

1 Beğeni

betaya alıştım ben kendi dorsemle yük alıp bırakmak keyifli ama şuan bu haritanın 1.31 e uyumlu olması çok kötü oldu

1.32 sürümü 1 ay sonra çıkacak!

1 Beğeni

he o zaman tamam 1 ay sonra indirip kurarım teşekkürler SFK :slight_smile:

1 Beğeni

Promods ve RusMap gerçekten büyük emek verilerek hazırlandığı belli olan modeller var.
Diğer harita yapımcılarınında aynı özeni göstermesini (özellikle YKS team) diliyorum. ve bir an evvel diğer haritaların Promods ile uyumlu halae gelmesini diliyorum…

ben indirmeye başladım belki birleştirip ortamlara gizliden salarız bilemiyorum

1 Beğeni

daha part 1 deyim 121 mb i indi. 200 kb hızla sanırım yarım saat sürüyor. daha 6 part var önümde

hasan download linklerinin olduğu sayfada promod 2.30 dosya test programı var onu denedin mi?

@HasanOfke bey zulanızda tek link var mı acaba :tired_face:

Hocam öncelikle selamlar… Özellikle YKS Team diyerek hedef göstermek hiç etik olmamış. Bu söylediğinden anlaşılan diğerleri çok emek vermiş ama YKS Team hiç emek vermemiş gibi… Promods dediğin adı üstünde PRO… yani işi gücü bu olan bir ekip tarafından yapıldı. Biliyor musun bilmiyorum ama Promods ekibinden daha önce SCS’ye işe alınanlar oldu. YKS Team dediğin adamları yakinen tanıyan birisi olarak adamların bütün işinin gücünün map yapmak olmadığını bilmeni isterim. Senin benim gibi gündüz işe gidip akşam kalan 2-3 saatte harita yapmaya çalışan adamlar… Biz oyunu 3-4 saat oynasak sıkılıyoruz insanlar günlerce senin emeksiz diye adlandırdığın haritayı yapmak için vakit ayırıyor. Adamlar Türkiye haritası olmadığı için bir işe girişti ve iyi kötü bitirdi… Şehirler çok FPS yediği için herkes oynayabilsin diye şehirleri benzetmemiş olabilirler yolları ve haritası bence gayet yeterli. Çok basit bir şey var, beğenmiyorsan oynamazsın olur biter, ama kalkıp da kocaman bir emek olan haritaya diğerlerine göre emek harcanmamış falan dersen ayıp olur. Zart map zurt map yapıp ütopik yolların olduğu haritalar da var. Ama hepsinin arkasında bir emek var bu emeğe de saygı lütfen ! Diğer haritaların Promods ile bağlanması demek herhangi bir sıkıntıya karşı o ekiple iletişime geçilmesi demek ve onların yaptığı ölçekleme ile çalışmak demek falan filan… ETS için yapılmış binlerce harita var her birisi Promods’a bağlamaya kalkarsa geçmiş olsun…

4 Beğeni

sonuna kadar katılıyorum sana rıdvan. Zaten YKS Team haritasına Rusmap ile uyumlu olarak çalışıyor. Yılmaz abi yani youtube adıyla Scaniman her videosunda promods ile bağlantılı olmayacağını ifade etti. Bizim harita tek harita olarak çıkacak dedi başka haritalar ile birlikte kullanılmayacak dedi. Rus map le de nasıl çalıştığını anlayamasam da oynanıyor. Zaten YKS Team bu haritayı ilk yaparken oyunun kendi haritasına bağlanmadan yapmışlardı istek üzerine birleştirdiler. Yani ortada harcanan bir emeğe böyle saygısızlık edilmesi hiç hoş değil.

1 Beğeni

bazen linklerde indirirken limitiniz dolmuştur diyor bende mecburen vpn açıp indiriyorum. şuan 4.part iniyor. akşama hepsini birleştirip yeni profil hesabıyla oynarım

“Promods ve RusMap gerçekten büyük emek verilerek hazırlandığı belli olan modeller var.
Diğer harita yapımcılarınında aynı özeni göstermesini (özellikle YKS team) diliyorum. ve bir an evvel diğer haritaların Promods ile uyumlu halae gelmesini diliyorum…” sadece bunu yazmış :slight_smile: bir şey yok sadece onlar kadar iyi olsun diyor kimin ne kadar zaman ayırdığı elbette önemli ama göz göre göre yapılan hatalar vardı insanlar bunları dile getirmek zorunda ben harita çıktığında birkaç eleştiri yaptığımda da tehdit edilmiştim :smiley: normal yani ahahaha maillere hala gülüyorum

2 Beğeni

Sitede yayınladım

hepsi indi ama tekrar birleştirip yüklemek zaman alacak :slight_smile: bir de şu an betadan çıkacak kafada değilim yeni sistemin eksikleri vs. var onları halledelim cuma akşamı burada oynamak daha mantıklı bilemiyorum BM Lojistik’te çalışmak da istiyorum bir yandan

2 Beğeni

İşte o şekilde söylendiğinde kimsenin diyecek bir şeyi yok. Keşke TR haritası da Promods kadar iyi olmasıydı yazmak başka bir şey… Bunlar çok emek harcamış ama diğerleri harcamamış özellikle de YKS team dediğin zaman emeğe haksızlık olur. Yoksa haritada hata olmuş beğenmişsin beğenmemişsin bunlar tabii ki görecelidir. SCS kendisi bile hata yapıyor. Yolda kapı vardı işte buradaki konuda gördük :smiley:

:gun: :gun: Sorun da bu insanlar eleştiriye açık olmadığı sürece yerinde saymaya devam eder.

( link var mı hasan api ) :joy:

3 Beğeni

YKS’nin 2 tane büyük hatası var.

1. haritayı inatla tamamen bitirmeden çıkarmadılar. çıktığında o kadar eski sürümlere göre yapılmıştı ki insanlar doğal olarak yadırgadı eleştirdi. ama bu kadar bekletilmeyip sürekli paylaşılarak ilerlenseydi eminim 10 kat daha güzel bir iş ortaya çıkardı.

2. ikinci hataları da her ne kadar eleştiriye açığız deselerde aslında tamamen kapalı olmaları ve kafalarının dikine giderek insanlarla profesyonel bir şekilde iletişim kurmamaları oldu.

kim ne derse desin, kim ne eleştiri yaparsa yapsın siz bunlara sokak ağzıyla cevap veremezsiniz. biz böyle yaptık bitti, işinize geliyorsa, kimse umrumuzda değil tarzı konuşmalar böyle büyük projelerde kabul edilemez.

emek var mı evet var ama iletişim ve proje yönetimi maalesef başarısız.

3 Beğeni

yükleyeceğim bekleyin ne aceleniz var :slight_smile: hastane kurduk burada onu idare ediyoruz

3 Beğeni