ProMods 2.30 Sürümü Çıktı (1.31.x)

1. part iniyor. keşke indirme hızı limiti olmasa çoktan inmişti :frowning:

Hocam bunlara yüzde yüz ben de katılıyorum. Bakın ne dedim hata olur güzel olur kötü olur beğenirsin beğenmezsin eleştirirsin olmamış yerlerini söylersin bunlara yüzde bin katılıyorum zaten herkes fikrini söyleyecek. Sonuçta yaptık oldu alın bunu beğeneceksiniz diye bir şey yok… Bunda hem fikiriz zaten. Ama Promods dünyanın en iyi modu… Üzerine var mı yok… Yani Cristiano Ronaldo veya Messi ile bir başkasını kıyaslamak anlamsız olur… Emekleriniz için teşekkürler ama ben beğenmedim olmamış de geç… Çünkü Promods oynayan birisine onun haricinde ne getirirsen getir beğenmez yani çok normal bu ben de olsam geçerli başka birisi de olsa geçerli :smiley: Neyse ben de kalp kırdıysam kusura bakmayın konuyu uzatmaya gerek yok insanları boş yere konunun altında meşgul etmeyelim… Bir hadsizlik ettiysem kusura bakma @huseyin_Sayar

ilk zamanlar promods u kurmadan önce tsm map i kullanıyordum tamam yolları falan güzelde şehirler tırt dı bana göre ama promods u kurup oynamaya başlayınca oyundan daha çok zevk almaya başladım. inşallah ilerleyen senelerde bir g29 falan alırsam eğer o zaman direksiyonla daha çok keyif verir.

1 Beğeni

kanka bir şey söyliyeyimmi bence geç bile kaldın ayrıca gelecek seneler diyorsun farkındaysan :smiley:
kim bilir o zaman dolar kaç tl olacak. Ben geçen gün Mediamarkt’an G920 aldım o da zar zor %20 indirim vardı
1 tane kalmıştı 1500 tl herhalde türkiyede en ucuz ben satın aldım :slight_smile:

temiz 2.el bulursam artık sıfır zor. garantili olan 2.el alacağım

Ben güvenmiyorum 2. ele :confused:

est. kırılcak bir şey yok tartışıyoruz. promodsla karşılaştırma kısmına katılıyorum tabi, bildiğim profesyonel para kazanan bir ekip çalışıyor. Ayrıca YKS’nin bu işi para için yapmadığını da belirtmek lazım. bu da büyük bir artı.

Sadece iletişim tarafında eksikleri var, oda düzelmeyecek bir şey değil.

2 Beğeni

İlaç elimde bilginize :slight_smile:

2 Beğeni

Doktorum ol iyileştir beni :grin:

Dr. Hasan bey odasında sizi bekliyor.

Merhaba Promods 2.30 indirmek istiyorum ama site sürekli hata veriyor indirmeme izin vermiyor nasıl indirip oynayabilirim.

@HasanOfke bey @AngaraliOmer beyin yardımınıza ihtiyacı var.

1 Beğeni

mail gelince promods dan sevındım acıp bakıtıgımda 1.31 gorunce tekrar kapattım :smiley:

nasıl bir hata alıyorsunuz

2.27’yi yeni indirdim yavvvv neyse yükleyelim bakalım :smiley:

Ahmet üçüncü partı indirirken ingilizce bir sayfa çıkıyor ve indirmeme izin vermiyor. İlk iki partda inemeden “Başarısız Ağ hatası” diyor.

İngilizce sayfa büyük ihtimalle indirme bağlantılarına fazla bastığın için senin sistemden belli bir süre bloklandigina dair metindir onun harici vpn kullanarak yada farklı bir tarayıcı kullanmak çözüm olabilir .

1 Beğeni

Anladım çok teşekkür ederim. @SFK Hasan’ın bana yardım edeceğini söylemişti ama bir dönüş olmadı acaba daha bekleyeyim mi yoksa dönüş olmayacak mı. Hasan’a mesaj atmayı da denedim ama yapamadım.

Ets de betaya katılmamıştım hemen indireyim :grinning:

Arkadaşlar mesela Girne’de EoruLines feribotunun ne işi var,
Edirne, Uzunköprü, Gönen Iğdır gibi yerlerden geçerken çeltik,
Yerine göre ayçiçeği ve buğday tarlaları görmek istiyorum. Düzensiz park edilmiş araçlar, Fatih, Bmc gib kamyonlar, Türkiye’de çok kullanılan otomobil modelleri olsun.
Ana harita/Promods/RusMap gibi haritalarla uyumlu olmasını dilerim bunun için standart ölçeğe dönülsün ya da İlla bağımsız olacaksa 1/13 ölçekli Macaristan haritası gibi olsun.