Prepar3D v4 & v5 [ana konu]

Lockheed Martin - Prepar3D v4 ve v5 uçuş simülatörünün ana konusudur.

Güncellenecektir.

Son çıkan 777-200ER ile ilgili garip bir video :smiley:

ya MSFS olmasaydı? hala eski kötü düzen devam ediyor olsaydı? yenilik getirilmeseydi? hiç düşündünüz mü? düşünebildiklerini sanmıyorum

Nisan gibi Prepar3D’ye geçebilirim. Orbx’in ıvır zıvırları olduğu için kolay olacak ama PMDG ile tanışıp 737’yi almak gerekecek. ++ XP11’de default 737’den sonra biraz da zibo ile vakit geçirmek gerek.

Yakında umarım MSFS için son durumu paylaşırlar çünkü Aerosoft CRJ yeni bir dönem başlatacak. Sim Update 4 ve 5 de kritik! Konsol çıkışından sonra planlar farklılaşıyor.

2 Beğeni

Kaptan X(gerçek pilot) şu an PMDG 737 ile ilgili prosedür videolarına başlamış. Görsel efektler de kullanıldığı için gösterdiği yerler işaretleniyor, kamera açıları ona göre ayarlanıyor ve düzgünce anlatıyor. Siz de anlıyorsunuz. Harika olmuş.

1. bölüm bugün yayınlanacak.

Diğer uçaklar için de yapacakmış. Yaklaşık 10 bölümlük seriler olacakmış. Airbus için bekleyecekmişiz.

Yeni bölümleri atarım.

2 Beğeni
1 Beğeni

ayrı konusu yok buraya atalım

VATSIM, Velocity teknolojisi ile düşük gecikme ve yüksek hassasiyet getiriyor! Alpha süreci başladı…

1 Beğeni
3 Beğeni

1 Nisan’a özel ücretsiz https://orbxdirect.com/product/ymen?sqid=74b47b66ba1fca0c6506f42cdb46e8e7-1

En iyisi FSL Sharklets Promo - YouTube

2 Beğeni

Müzik bir yerde mehter marşına doğru kaymaya başlıyor :smiley:
ama onun dışında on numara eklenti…

Navigraph AIRAC 2104 çıktı!

3 Beğeni

:frowning:

3 Beğeni

Sa bu oyunu nereden alabilirim bilen varsa zahmet olmazsa yazabilir mi lütfen?

oyun demeyelim de neyse
https://www.prepar3d.com/prepar3d-store/

4 Beğeni

Gerçek bir simülatörcü işte.

4 Beğeni

Aynen öyle, bu simülatör, bunun oyun olanına da MSFS deniyor. Grafiği daha hoş ama diğer detayları gerçekçi değil. Gerçekçi olunca eğitim amaçlı da kullanılabiliyor ve artık oyun olmaktan çıkıyor. FSX zamanlarında biraz belki eklentisizken oyun tadındaydı ama o zamanlar bile her özelliğe sahipti (2006) :slight_smile:

2 Beğeni

1:50’de arkaya itilen havanın hızı, boyutları… Tam bir güç göstergesi bu GE90’ların… Immersion sevme sebebi yeminle :smiley:

3 Beğeni

Ahh ahh ilk göz ağrım FS2004 hiç bir şey bilmiyorum uçak nasıl kaldırılır kontroller ne uçak start pozisyonda kafama göre uçuyorum falan. Şimdi virtual işine girdik uçuyoruz.

3 Beğeni

Aynısını 2012 civarlarında yapardım… LTBA 35lerden kalkıp 17 pistlerine dönüp 280kt’la inmeye çalışmak…
Hey gidi günler hey :‘’)

2 Beğeni

Fsx’te shift+3 yapar ekrana gelen garmin den rota oluştururdum default 737 ye :smiley: o zamanlar fpm ne bilmeden belkide -1200fpm ile iniş yapardım :smiley: Şimdi zibo yetmiyor pmdg uçuruyoruz. Pmdg den sonra, Fslabs de güzelmiş deneyimleyince anladım. Mcdu falan güzel, Garmin reisin yerini tutmaz ama olsun :slight_smile:

4 Beğeni