Prepar3D [Screenshots] v4 & v5

6 Beğeni

KOS Adası videosu geliyor. Uçmaya devam etmek için grafiklere biraz ayar çekip reshade preset eklemek gerek. Gündüz kurtarmıyor. Büyük formata yaklaşırken böyle şeylere gerek yok tabii…

6 Beğeni

Fslabs A321-SL / TC-JTK(Görele) / Pink Cap Livery / LTFM-LOWG

Fslabs A321-SL için yapmış olduğum liverylerden biri.

5 Beğeni

VATSIM Turkish Virtual Airlines Event

6 Beğeni
2 Beğeni

PMDG 737 NGXu + //42 New Immersion + Toga Project Envshade

7 Beğeni

Dümdüz ekran görüntüsü bu kez :slight_smile:

6 Beğeni

Kışı erken getirdik. w/@SilentStealth

7 Beğeni

Sharklet ne ara geldi bu modele ya :smiley:
Nasıl bir uçak A321? A319-20 'ye göre hantal olması lazım kalkışlarda.

Havada pilotlar ne mi yapıyorlar, belki de böyledir(!) :smiley:

7 Beğeni

3 Beğeni

NGXu için tüm THY livery’lerinin olduğu bir site var mı yoksa NGXu’daki THY filosu bu kadar mı sadece

737 NGXu - iniBuilds Forum burada falan vardır zaten kaliteli olanlar bunlar gerisini pek bilmiyorum

:confused: biz de msfs için beklemeye devam edelim
sabırrrr

2 Beğeni

liveryleri bulduğum için sevinsem miii yoksa buna mı üzülsem şaşırdım :cowboy_hat_face: :disappointed: :pensive:

@HasanOfke acaba zamanında simuş’a yaptığım örnek gibi parktan kısa zamanda 1-2 istek THY livery’si de çıkaramaz mıyız :thinking:

p3d için ilgim şu an 0 :smiley:
simuş mevzusu da kaldı öyle msfsde öğrenince yaparız zaten uçaklar da hala çıkmadı

1 Beğeni

PMDG OC içinde sadece bir adet var ama böyle harici olarak forumlarda var.

1 Beğeni

Evet o da JZH olan, operasyon merkezinden indirmiştim ben de ama sonra dedim dışarıdan da ekleyebilir miyim acaba ve thy’nin de öyle livery’leri varmış meğer :smiley:

Hobi olarak be :smiley: böyle işte Thy’nin özel boyamalarını falan mesela. Denenir aslında simuşu yaparken bayağı tecrübe kazandım. En son sadece ptp yapma kısmını halledemem herhalde :stuck_out_tongue:

@Ulanalp evet ancak 737 tipinde çok fazla special livery yok THY’de. Eskiden vardı.

Manchester United // TC-JFV
FC Barcelona // TC-JGY
FIBA Karakas // TC-JHF
Star Alliance // TC-JFH
Globally Yours // TC-JHL
100th Aircraft // TC-JGV
6000th Aircraft // TC-JVZ
200th Aircraft // TC-JYI

2 Beğeni

Mehmet Celbis in liverylerine bakın.Varsa onda vardır

1 Beğeni