Prepar3D, FSX ve X-Plane Genel Sohbet [Ana Konu]

Simülatörler hakkında genel tartışma, yardımlaşma ve sohbetlerimizi buradan devam ettirelim :slight_smile:
header-1

1 Beğeni

@Baby bak yeni konu açılmış :slight_smile:

IVAO TR yönetimi beni kendinden soğutuyor. Bir abimizin lisansını aktarmak için mail attık. Cevap olarak başka bir yetkiliye yönlendirildik. O da bizi geri aynı kişiye yönlendirdi. Daha sonra terslediler sınavlara girin ve uçun önce diye. Gereken tüm koşulları 2 3 haftada sağladık. Tamamlandığıyla ilgili mail attık fakat 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir cevap yok. :slight_smile: Eleştirilince de ailemiz var diyorlar. Gençlere teslim edilmesini tercih ederim açıkçası…

Peki ben bunu niye burda anlattım? Bilmiyorum. :smiley:

1 Beğeni

@serkant Bazı durumlarda aynısını ben de düşünmüyorum değil maalesef. :frowning: Türkiye’de daha çok ATC problemi var, o da sanki yavaş yavaş düzeliyor gibi.

@KaNUnCU biz arkadaşlarla ATC açtık tüm yaz boyunca. LTBA dışında doğru düzgün trafik yok. Biz de LTBA açamıyoruz. Sektör açıyorsun saatte 1 trafik anca geliyor. Biz de artık açmıyoruz. Almanyada her yerde sektör açabiliyorsun sınava girmesen de. Ne diyeyim…

Prepar3D oyunu nereden satın alınıyor ?

burada Prepar3D Store – Product Catalog – Prepar3D oyun deme döverler adamı :smiley:

2 Beğeni

Steam üzerinde olmamasının sebebi ne ?

Steam kim ki?

Oyun olmaması. Siteye girdiğinizde sağ üstteki Lockheed Martin bannerına tıklarsanız ne dediğimi anlarsınız.

1 Beğeni

Anladım gibi … :upside_down_face:

1 Beğeni

Oyun dediğim için kusura bakmayın.Yardımlarınız içinde teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

beyler x plane 11 aldım metal kutu ful orjinal kargo bugün geldi ama şuan işyerindeyim .inceledim içinde cd key ve serial kodu yoktur. acaba orjinal diye gerekmi yok yoksa cd key çalınmışmı yardım edin babalar :slight_smile:

dvdleri takıp dener misin? oradan kuracaksın ve mutlaka orada bir yerde yazması lazım

1 Beğeni

oldu usta. orjinal dvd de key yahut serıal numara ıstemıyor. ilk defa gördüm bende şaşırdım.şuan xplane 11 deyim gerçekten manyak bişey. 10 ile arasında dağlar kadar fark var tüm eklentileri yüklü geldi .gerçektende parasını hak etti

1 Beğeni

son sürümleri yükledin mi?

updatemi abi ?

evet setup gibi bir yer olması lazım onun açınca gösterir kurulu olduğu yere bak
ayrıca X-Plane 11 ve diğer simülatörü ayıran bir konu açacağım.

yok onu daha yapmadım. bu akşam yaparım

ama bi sorun var. ltba eddh arası yani istanbul hamburg arası uçarken neddense romanya üstünde oyun donup kaldı. görevi sonlandırdım. gerçi o xplane 10 dada yapıyordu.sorun ne acaba abi