PMDG 737 [Microsoft Flight Simulator]

görseller p3d olsa da sayfa geri gelmiş daha önce de vardı :smiley:
neyse demek su9 çok bi sıkıntıya sokmuyor adamları

1 Beğeni

Hatalar düzeltiliyor. Önümüzdeki hafta sonu maceraya başlayabilirmişiz.

birkaç gün içinde o engelleri de çözerlerse önümüzdeki hafta sonu çıkacak.

2 Beğeni

robert boşver anlatma :smiley: onlar chaseplane kovalar

içinden geçicem bu ayarların

1 Beğeni
1 Beğeni

Önümüzdeki hafta sonu eğer kesinleşirse marketplace sayfasına hemen gelmeyeceği için haliyle normal sürümü dolar üzerinden satın almak zorundayım.

Cuma günü mü çıkarırlar bilemiyorum. İlk uçuşları denedikten sonra vakit varsa canlı yayında gösterilecek ama önce ilk uçuşlarda görmem lazım.
Gelişmeleri burada ve Discord kanalında anlık aktarabilirim.

Toplu uçuşları yine Discord kanalı ve burada duyuracağız. Artık biraz daha uçuş planı ve diğer bilgileri ekleyerek paylaşmak istiyorum. Farklı kabinlerle farklı liverylerle ve farklı yaklaşmalarla yayın akşamlarında öğrenmeye devam ederiz.

Uçağın gelişmelerini de yine sitede haberleştirmeye çalışacağım. Mayıs ayı PMDG 737 ile geçecek ama 1 Haziran’a girdiğimizde çok şey öğrenmiş olacağız. :grin:

1 Beğeni
1 Beğeni

gdgdfgdfg

1 Beğeni

tutmayın salın salın

1 Beğeni

Dış textureler değişmiş sanırım

1 Beğeni

Marketplace’e hemen gelecek miydi?

@murat006 öyle bir açıklama yok. gelecek ama hemen değil. yani normali aslında öyle olurdu ama olmayacağı kesin artık o yüzden normal alıcam.

1 Beğeni

Yeni videoları izledim Çok fazla özelleştirilebilir alan koymuşlar. Ama yine de marketi bekleyeceğim yerel fiyatlandırma olmadan çok pahalı.

bu siteye 700 modeli için de hesaplama gelecekmiş görünce buraya paylaşayım dedim çünkü şurada kaldı kaç gün :smiley:
https://www.virtualperformancetool.com/

baka baka ilk uçuşları yapalım

1 Beğeni
1 Beğeni

9 Mayıs’ta çıkacak. Yarın akşam tekrar yayındayız.

Fiyatı açıklamadılar. Çok dolaştırdılar valla sopudum uçaktan. Destan yazmış tarihi videoda açıklamış. Videoyu izliyosun fiyat yok. Herhalde milletin gerilmesinden hoşlanıyor. :blush:

zevke geldi adam böyle bi ortam nerede var

:airplane:#MicrosoftFlightSimulator için PMDG 737-700 eklentisi 9 Mayıs Pazartesi günü çıkacak.

Son gelişmeleri aktardık.

:point_right:

Bizim Firma Southwest ile Amerika operasyonlarına haftaya başlıyoruz. :smiley: Daha Amerikan eklentilerini indirmedim.