PMDG 737 [Microsoft Flight Simulator]

PMDG nöbetimiz devam etmektedir. Las Vegas, Nevada’da PMDG Simulations LLC ofisinden gelecek haberi dört gözle bekliyoruz. :airplane: :cowboy_hat_face:

2 Beğeni

Bu saat oldu gelen giden yok. Nöbeti sıradaki arkadaşa devrediyorum. Benim kumarım buraya kadar. :grimacing: @HasanOfke @vanillamango

3 Beğeni

Robert’ın yancısı Fabio’ya göre :smiley: onların yayıncı ve beta tester ambargosu kalkıyor ama bu hafta başından itibaren olacak sanırım onaylanmaya bekliyormuş. Çıkış tarihi açıklaması gelmeden ben ne yapayım ambargoyu… Söylenecek çok şey var da neyse flightsimlerin neden bu kadar yılda bir cacık ilerlemedi ortada.

1 Beğeni

bu adam hiçbir şeyi hesaba katmadan yazıyor sonra gene aynı şeyi yazıyor
başından beri hep aynı şeyi yaşıyoruz

video paylaşılacak ve haftaya da devam edecek ama tat bırakmadı uçağı uçurmak değil derdim yav böyle tarih gibi önemli konular pat diye söylenmez.
kimse şu an beta bitmeden gelmeden tarih vermemeye çalışıyor.

4 Beğeni

Resmine bir mermi çaktım. Gelmezsen gelme… asdfasd

3 Beğeni

Adamların üstünde şu an gerçek bir uçak üreticisi baskısı var. Ekip içini düşünemiyorum.

İlk günden 3 adet video. Sadece ilk video da uçağı dışardan ve içerden görebiliyoruz. Diğer 2 videoda nasıl yükleneceği vs. anlatılıyor. Hiç yoktan iyidir. Yine bir bahane ile karşılaşmadık en azından. :smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

ya tamam robert abim tamam biz tamamız
early adopt olur olmaz
bi bakmışsın olur gene olmaz
ne önemi var
biz razıyız çıkar artık
biz hazırız çıkar artık

2 Beğeni

adopt-me

1 Beğeni

Ve Rob bu hayran olduğum kitle tarafindan bir günde seffaf ilan edilir…

simuş cargo neredee

1 Beğeni

Ama butun duayi okudum ok yine ben bu tanrıcıgın dediklerinden bisey anlamadım hani tarih ve hani fiyat kimi evlatlık ediniyorum nihayet dcs ornek alınmıs ama dcs in ornek ala ala en yanlıs polıtıkası benımsenmıs aaaw benımseme dedım yavas yavas bende o tapınan kıtleye donusuyorum
SHAME SHAME SHAME :smiling_imp:

evlat edinme diyelim

1 Beğeni
2 Beğeni

beta testerlar paylaşmaya devam ediyor

2 Beğeni

Emergency prosedürü.

manyak bi olay böyle yerlerde uçağın ne olduğu ortaya çıkıyor
inanılmaz gerçekten hepsini denememiz gerek :smiley: her yere gitmemiz gerek

2 Beğeni
2 Beğeni

son düzlükteyiz bu akşam güncelleme çkacak bahsettiği olayları da düzeltirlerse mayıs ayında çıkar kimse de beklmez
herkes harıl harıl uçuyor
beta test ekibine yeni sürümler gönderilecek.
fabionun bulduğu landing bug çözülmeye çalışılıyor flap40+spoiler deploy tek çözüm olmayabilir.
aslında yazdığı konular gayet iyi ama her gelişme yazısında farklı üslup kullandı. keyfine göre takılıyor.
yoksa sürecin başından beri daha doğru ve kesin ifadelerle her şey belirtilirdi. şeffaf açıklamalar her zaman hoş değil.
dramadan bıktık. milletin spekülasyon yapmasından tahmin yürütmesinden şöyle böyle demesinden abuk sabuk fikirleri görmekten bıktık.

iyi bir iletişim süreci olsa bunları böyle yaşamazdık.

2 Beğeni