OMSI 2 - Ana Konu

Tabii aç OMSI2 Avanuelf modları diye vs. yorumlarda paylaşırsın düzgünce :slight_smile: biz de yorum yaparız.

1 Beğeni

Hamburg modern geliyormuş

Yanlış park etmeler ve bisikletliler baya sevimli

omsi 2 için o303 projesi adamın ücretli işlerinden dolayı yavaş ilerliyormuş. ancak baya aşama kaydetmişler anladığım kadarı

herkes mi scs’ye özenir arkadaş

2 Beğeni

Bu ortamların gönüllerdeki reisi SCS diyecem ama demek istemiyorum. sdfsdfs şaka maka OMSI2… hiç buluşamadığım çocukluk aşkım gibi

Ünlü ses ve senaryo geliştiricisi mod yapımcısı Morphi bırakmış. Havalimanında çalışmaya başlamış Cumartesi Pazar günleri de çalışınca OMSI’ye vakit kalmıyormuş

Yılbaşı indirimi ile 96.30₺ yerine 72.22₺ oldu.

1 Beğeni

Lotus’dan yeni video

https://www.park.simulasyonturk.com/t/lotus-simulator-omsi-3-ana-konu/603/7?u=ahmetglc
Konusu burada :slightly_smiling_face:

images

Yavuzlar’ın ilk servisi

1 Beğeni

OMSI 2 için önerebileceğim otobüs dışı tek mod (gerçi bu da otobüs sayılır).

İyi yanları:

• kesinlikle sesleri (not otomatik kapı sesini sildim)
  • grafikler (ilk defa bu çeşit bi modelin resimlerden oluşmadığını gördüm)
  • interior
  • hızlanma vs. gerçekçi

Kötü yanları:

• fps leş
  • kalorifer ısıtmıyor

hasan selamun aleyküm kardeş ben omsi 2 aldım fakat belen haritasını yüklememe rağmnen harita açılmıyor bu konuda bana yardım edebilirmisin acaba

Benim yapabileceğim hiçbir şey yok özellikle söz konusu OMSI 2 ise :frowning: Çok sıkıntılı bir yapım oynamak için savaş vermen gerekecek :smiley: Belen harita modu olduğundan kendi sayfalarında düzeltme sürümleri çıkmış olabilir. Bir de yüklerken bekle grafik ayarlarını doğru yap zaten onların rehberinde pdf belgesinde yani nasıl yapılması gerektiği anlatılmış. Oyun yüklenirken hiçbir şeye dokunmamak ellememek lazım.

1 Beğeni

Tamam teşekkür ederim hasan kardeş

Yarın Hamburg otobüsleri paketi çıkacak beta testi geldi bir de Hafencity Hamburg DLC’sini verdiler 1 video şart oldu tanrım bana sabır ver :smiley:

Buyrun :smiley:
https://www.simulasyonturk.com/omsi-2-icin-2017-model-hamburg-otobusleri-dlcsi-yayinlandi/

Ikarus 280 için oyunu istiyorum ama indirim olur diye tonkaya düşmekte istemiyorum.
indirim zamanı şafak saymaca :crazy_face:

Selamun Aleyküm.Omsi 2 alacağım. Hamburg haritasını da istiyorum. OMSI 2 Add-On HafenCity - Hamburg modern DLC’sini almam yeterli olur mu. Yoksa bundan önce çıkan Add-on Hamburg DLC’sine gerek var mı ?

ikisi ayrı dlc hangisini istiyorsan onu al, biri klasik eski digeri daha modern zaman dilimi.

amacım özellikle 109 içindi. yeni olan o hattı kapsamıyormuş. ikisini aldım :slight_smile: teşekkürler yine de

1 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: OMSI 2 - 30+ FPS Performans Rehberi