OMSI 2 - Ana Konu

MR-Software tarafından geliştirilen ve Aerosoft tarafından piyasaya sürülen OMSI 2 ana konusudur. Geliştirici tarafından ilk olarak 2011 yılında OMSI - Der Omnibussimulator olarak sürülen oyun 2013 yılında körüklü otobüsler, yeni harita ve yeni kullanıcı arayüzü ile yenilenerek OMSI 2 olarak tekrar karşımıza çıktı.

Lotus Simulator ile devam edecek olan (!) OMSI 2 'nin Steam sayfası;

Yayıncıdan video;

2 Beğeni

MR mı kaldı bro? Adam yat alamayaam diye terk etti. :smiley: LOTUS yok mu LOTUS? Hani uçaklar da olacakmış :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Zaten mevcut tramvay çalışabilen haritalar varken sen tramvay modelle, buna da yeni oyun de :smiley: neyse The Bus’dan azcık umutluyum.

1 Beğeni

omg. The BUS’dan azcık umutluyum dedi adam :joy::joy::joy: sürüş fiziklerini görmedik henüz bence o kadar şey etmeyelim asıl önemli olan o ama çıkışta iyi olmalı ben beklemem çıktıktan aylar sonra sürüş fiziklerinin değişmesi yeter artık la

1 Beğeni

Sürüş fiziklerinden eminim canım; tırt. Fernbus’un üzerine birşey koyduklarını zannetmiyorum bu konuda, daha otobüs sürmemiş adam otobüs fiziği modelleyecek :smiley: Omsi’nin dinamiklerini o grafiklerle harmanlasalar anca

Bir de sadece sürüş dinamiği değil optimizasyon da leş. Fernbus’da tünelde halen 1fps alıyorum :smiley: yakınlarında da 10 fps’ye düşüyor.

1 Beğeni

Lotus bi köşede dursun gladbeckci reyizlerin alpha aşamasındaki videosu (almancam olmadığı için ne anlattığı hakkında çok bi fikrim yok)

1 Beğeni

Sana bir şey yazayım şu an sitede en sinirime giden konu OMSI2 :confounded:

1 Beğeni

omsi2

GÖR GÖR

niye bus simulator 16 mı oynayalım krdş

Özkan bileti alayım gel bizim eve omsi2ye ayar çek? Olmadı birkaç ay sonra ofise gelmek zorunda kalacan zaten

1 Beğeni

takılmasına o kadar takma oluruna bırak, zevk alacaksın

alamıyorum alamıyorum sinirleniyorum benim soyadımı biliyorsun…

3 Beğeni

Abi en noob kişiler bile ayarlıyo senin gibi bir sim ustasımı ayarlamayacak :slight_smile:

kıçı başı dağılmış bir simülasyon bu

4 Beğeni

Engelleyemeceğin tek şey aradaki yüklenme lagı. O da haritayla alakalı

Bunun dışında oyun içindeki fps genelde min 30

1 Beğeni

Gladbeckci reyizler yeni tramvay videosu paylaştı

@HasanOfke abi o kadarcık da olsun ya. OMSI’den iyi fiziği nerde bulacaksın? Bana ETS 2’den daha güzel geliyor OMSI.

1 Beğeni

Önceki gönderilerimdeki K-Bergbahn ücretsiz olarak yayınlandı:

Simdepo Publishing geliyor…