Oklahoma DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

Scneiderjobs ile resmi bir iş birliğine gidilmiş. TIR şoförü eğitimi için tanıtım amaçlanmış. Doğal olarak oyun içerisinde billboardlara reklamları gerçekçi şekilde konulmuş. Bir truck simulator için gayet güzel bir adım.

https://schneiderjobs.com

site Türkiye’de kapalı

Araç lisansı gelirken sevinip araçları kullanan sürücü eğitimi kurumları ile olan iş birliğine kızamazsınız.

2 Beğeni
4 Beğeni

capsule_616x353
Oklahoma nin kapak fotoğrafı yeni Volvo vnl

12 Beğeni
3 Beğeni

Ben bu yüklere bayıldım.

1. Resimde kaput dışında karoser de taşısaydık.

Ooo Terberg var burada :blush:

Şantiyelerde görmüştüm Genie, manlift vs. diyen var buna. Hiç aktif çalışırken görmedim.

5 Beğeni
5 Beğeni

ilk gameplay videosu 18:00 itibariyle ön gösterim şeklinde yayınlanacak. muhtemelen bu da montana gibi ağustos ayında çıkar.

2 Beğeni

kapak fotoğrafı maşallah
içerik nanay

2 Beğeni
2 Beğeni
4 Beğeni
3 Beğeni

Arkadaşlar bugün yayınlanan bloğa baktım beavers bend state Park güzel çizilmiş ama gloss montain park öyle değil bazı kayalar kopyala yapıştır yapmış asset ekibi hiç mi çalışmıyor kolorado kayası koyuluyor uzakta kötü gözüküyor sinirlenmek istiyorum bu mantığa sinirliyim fotoğraf bakıp çiziyorsun ama bazı kayalardan kopyala yapıştır deyip kimse anlamıyor sanıyorlar harita yapma özeni hiç kalmadı asset ekibine sinirlenmek istiyorum oklohoma güzel olmayacak gibi ilk yayınlandığında daha yeni çiziliyor manzarayı yenilerler dedim harbi aynı bırakmışlar garanti asset ekibi bu projede az vardı manzarayı içine ettiler gloss montain park için diyorum diyeri güzel çünkü arkadaşlar…

Oklohoma DLC yenilerim özellikle bu parkı kolorado kayaç türünden güzel kaya türleri var manzarayı yenilerim harita editöründe yeniden işlerim manzarayı harita editöründe oklohoma çizen beceriksiz arkadaşlar beceremiyor ben yenilerim artık

1 Beğeni

Geçmiş olsun

2 Beğeni
1 Beğeni

Sanırım yakında yayınlanacak.

2 blog daha yayınlanacak Nature ve BIG in Oklahoma başlıklı sonra dlc çıkış yapacak.

Kaç aydır yayınlanamadı gitti bu dlc. Harita ekibi çok yavaş artık oyun eskimeye başladı. Oyunu oynamadan resimlerle oynattılar sağolsunlar.

2 Beğeni

Yarın akşam yayın var.

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1681630775660146688?s=20

1 Beğeni

Oklahoma Çıkış Yayın Tarihi Açıklanacak Bu Akşam Saat 18:00

6 Beğeni