Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

Nvidia’nın Cloud Service platformu.

The Witcher 3 - Wild Hunt ile az önce denedim ve muazzam çalışıyor benim çöp internetime göre (15download/1upload). Sadece arada internete bağlı karıncalanmalar dışında herhangi bir şey yoktu. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ücretsiz versiyonunda oturumlara girerken sıra beklemeniz gerek ve süreklü olarak sadece 1 saat girebiliyorsunuz, daha sonra oturumunuz bitiyor yeniden başlatıyorsunuz.

Ücretli pakette ise VIP paket ne sıra var ne de başka bişi. 90 günlük ücretsiz sürüm ve devamında aylık 5.49 Euro. (Ayrıca Quake 2 RTX versiyonu da var.)

Tabii oyunları oynamak için onlara sahip olmanız gerek. Steam üzerinden denedim fakat Epic de çalışıyordur çok yüksek ihtimal.

Şunu da ekleyeyim kütüphanesinde istediğiniz oyun yok diye üzülmeyin. Steam oyun gibi duruyor onu açıp 35 mbps ile indirip istediğiniz oyuna girebilirsiniz.

3 Beğeni

Ücretsiz versiyonunda oturumlara girerken sıra beklemeniz gerek ve süreklü olarak sadece 1 saat girebiliyorsunuz, daha sonra oturumunuz bitiyor yeniden başlatıyorsunuz.

1 Beğeni
1 Beğeni

videosunu çektim yayınlıcam :smiley: baya baya oynanıyor gamepad olayını aktifleştirdim

gecikme falan var mı? evde internet bağlantısı yok teknoloji ne kadar gelişmiş yav

yav gecikme yok bütün tuşları algılıyor anında dert edecek bişey yok telefonda fena oynadım :smiley:

telefonda grafikler efso ama videoya tabii yine internet kullanan airdroidden mirror ettiğim için biraz orada garip göründü ancak fena bişey :smiley:
ayar mayar yapmadım hassasiyet için onu da yaparsam offf
bir de telefonlar için gamepad olsa oynanır
yemişim diğer mobil oyunları lan ets 2 bu :smiley:

video renderda 1 saate yayınlıcam

7 Beğeni

şu kablonetçiler gelsin de bakalım şu geforce now zımbırtısına

internetten oynadığını hissettiriyor tabii arada hafif kasmalar oldu pcde bunlar normal şeyler ama bu şekilde şak diye açıp oynayabilmek fena iyi

türksat 100mbps kullanıyorum

Ben mobilde çalıştıramadım siyah elran bekleyip duruyor.

Rainbow 6 Siege ile de denedim bugün. Gamepad ile Witcher 3 oynaekenki gibi değil çok hafif bi’ gecikme var online oyunlarda etkiliyor.

Sungur Beyefendiler burada çok güzel incelemiş.

4 Beğeni

Ben baya baya gaza geldim Witcher 3 B&W DLC’sini buradan oynayacam karıncalanma falan olsa da oynanmayacak gibi değil. En azından aldığım SS’ler ultra kalitede olacak.

oynadığın oyun steam’da olması gerekiyor mu peki?

Evet. Koskoca NVidia korsan oyun oynatmaz. Sanırım Microsoft Store hariç her yeri de destekliyor.

Steam üzerinden zaten var.
R6Siege’yi Uplay’den oynadım.
Fortnite de var o da Epic.

1 Beğeni

Steam, Epic Games Store, Uplay hesaplarını bağlıyorsunuz videoda gösterdim. Grafikleri düşürüp bu şekilde bile güzel görüntüyü telefonda alabilirsiniz. ETS 2’de kafasına göre ayar yapıp verdi ama biraz daha düşürüp oynayabilirdim. ETS 2 bu boru değil :smiley: diğer mobil oyunlardan on kat iyi ortama sahip…

2 Beğeni

Arkada canavarlar var grafikleri düşürmene hiç gerek yok. Yayın ayarlarını ayarlayınca yetiyor.

1 Beğeni

Tycoon, strateji oyunlarından aslında daha iyi olacak. En azından çok yüksek uçuk grafikler yok ve telefonda oynamak başka bişey :smiley:
bir de operatörler kotadan saymazsa fena olur :smiley: 1-2 yıl sonra işte

geçen vodafone freezone için bazı tarifelerde twitch için sınırsız kota falan verdi. anlaşsalar aslında güzel olabilir 5 gb verseler bile kabul

5 Beğeni

Normalde 720p 10-20 FPS arası en düşük ayarlarda oynadığım ve bitirdiğim Witcher 3’ü az önce 1080p 25-30 FPS arasında olabilecek en üst ayarlarda aşırı akıcı oynadım. Tam notu aldı benden.

2 Beğeni

denemeye üyeliği açıp iptal edince para çekmiyor değil mi? 3 saattir sıra bekliyorum.

1 Beğeni

720p denedin mi? o şekilde kaç veriyor? 40larda dolaşıyorsa fena :smiley:

1 Beğeni