Nebraska DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

Nisan sonu gibi

daha önce yazdığımı hatırlıyorum. Videodaki yol US-83
Texas McAllen’den başlar taaa Great Plains’in en güzel yerlerini geçer,
ve Kanada’ya kadar giden Amerikadaki en güzel 3 yoldan biridir.
Dakotalar geldiğinde topluluk bu yolun kıymetini farkedecek.

1 Beğeni

daha 1.50 public beta bile olmadı hayaller alemindesin

Mayısa kadar gelir 1.50 tam sürüm diye düşünüyorum. Yada mayısın ortalarında doğru

SONUNDA YA

18 Beğeni

omg doldurma geliyor

22 Beğeni

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: Bize böyle şeylerle gel eeeeey scs (!) :smiley: Güzel olmuş gibi görünüyor.

9 Beğeni

Son çıkan ETS2 dorse paketlerindeki dorselerin içi modelleniyordu (soğutucu, perdeli vb) (wielton, tırsan) her ne kadar dökme tarzı olmasa da palet koyma gibi animasyon yapılabilir. Tahmin etmiştik, bu blog sayesinde öğrenmiş olduk.

8 Beğeni

Hayırlısı olsun :smiley:

17 Beğeni

Farming’teki gibi silonun altına girip dolduracağız artık sonrada boşaltma yerine dökmede var. Bu dorselerin içleri bölmelere sahipse ayrı ayrı doldurma yapacakmışız. Daha Kansas ve Oklahoma’yı alamadım üstüne üç yeni daha eyalet geliyor nasıl yetişeceğiz bu ATS’nin hızına bilemiyorum.

3 Beğeni

@HasanOfke @SiSL

Birden fazla bölmeye sahip römork kullanan sürücülerin her ikisini de eşit şekilde doldurması gerekecektir. Örneğin iki bölmeniz varsa, ilki %50’ye ulaştığında dolacak, ardından römorkunuzu ikinci konteyneri dolduracak şekilde yeniden konumlandırdıktan sonra, yükleme %100’e ulaşana kadar devam edecektir.

Bu parça yük olayının ufakta olsa bir adımı olabilir mi? Dorse yükünün bir kısmını bir yere diğer kısmını başka bir yere gibi.

6 Beğeni

arkadaşlar bugünkü nebraska bloğu harika farming simulator’un tahtı sallamaya yetti mevsimler gelirse snowrunner biter herşey iyi olmaya başladı gelecekteki güncellemede daha iyi olur american truck simulator umarım…

arkadaşlar halay videosu suprizler çıkınca ekliyordunuz vizonteledeki halay sahnesi buraya layık bence harika haber yayınlayın…

2 Beğeni

Bu arada Nebraska için bilgilendirme maili geldi. Tabii keyler ne zaman gelir belirsiz önümüzdeki ay çıkarmak uygun olur. En azından yeni özelliği denemek için DLC’yi bekleyebiliriz. Sonrası artık önce modcular sonra SCS’in her yere uyarlamasıyla olur. ETS 2 Greece DLC sayesinde bence kazanabilir ama hafriyat dorselerine uyarlanması gerekir. Zaten şak diye de olmuyor diye şu an Nebraska ile alıyoruz. Önü çok açık bir olay. İyi oldu. Rigid damperli kamyonlar da işe yarayacak ama nasıl olur göreceğiz.

13 Beğeni

bu yayının kapağında ucundan göstermiş ayıkmadı kimse

2 Beğeni

Son blog da paylaşıldı.

3 Beğeni

Yarım saat sonra çıkış tarihi açıklanıyor.

16 Mayıs’ta çıkıyor.

10 Beğeni

İlginç :thinking:

5 Beğeni

O zaman 16 Mayıs’a kadar 1.50 tam sürüm çıkacak.

2 Beğeni

Güzel görünüyor fragmanda, scs canlı yayında oynayıp biraz daha gösterir yolları. Erken erişime gelince haritada yol ağını görürüz.

Cuma akşamı mesai bitimine kadar muhtemelen erken erişim keyi gelir. Öyle olursa geldiği akşam direkt açarım yayını tahıl yükleme olayına bakarız.

6 Beğeni