Nebraska DLC - American Truck Simulator [Ana Konu]

American Truck Simulator İçin Nebraska Dlc Çok Yakın Zamanda Duyurulacaktır

7 Beğeni

Zaten ETS 2’ye 838 gündür harita DLC’si çıkmıyor bari ATS’ye yeni harita DLC’leri hızla gelsin

İlk fotoğraf Bayard…

2 Beğeni

Nebraska’nin Duyuru Bugün mü Acaba? :face_with_monocle::eyes::thinking::face_with_raised_eyebrow::shushing_face:

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1689621966079045632?t=c2MMyAlzHwyzMqb9idf2yQ&s=19

1 Beğeni

Tek merak ettiğim dakota tek dlcdemi 2dlcdemi gelecek?

dakota’ya iki dlc için para verilmez ve zaten ortamlar benzer ama güzel olacak. artık dananın kuyruğunun kopacağı yerlere geldik sayılır. dakota, minnesota zart zurt geçelim. :smiley: arkansas o zaman nebraska’dan sonraki küçük projeleri eğer dakota’lar büyük proje olursa bence çok satacak yerler kimine göre şehirler ve yoğun yerleşim alanları olsa da bazen doğal ortamlar ve yollar da olabiliyor.

2 Beğeni
3 Beğeni

İstek listeme ekledim

bazı eyaletler için ana konu şart mı diye düşünmeye başladım :smiley:

2 Beğeni
2 Beğeni

west balkans in nebraska out! :smiley:

ATS’nin blogları heyecanlandırmıyor nedense.

1 Beğeni
2 Beğeni

Şu harita kısmında tek üzüldüğüm nokta, yeni özelliklerin eski haritalara gelemiyor oluşu…

kimsenin haberi olmamış blogdan, ben de yeni gördüm. :smiley:

3 Beğeni

olmuştur da görmek istememiştir bazen gördüklerin gördüğüne sevindirmiyor sfsfs

2 Beğeni

Avrupa’ya nazaran Amerika’yı seven kişi sayısı az sanırım başka sebebi olamaz. O yorum bana saçma geldi, kötü bir şey söylemiyorum.

4 Beğeni

Tarihi bir gemi.

Yonca hoş olmuş.

4 Beğeni

noel, yeni yıl ve dinlenme derken tekrardan sahalara döndü SCS, haberler tekrardan arka arkaya gelmeye başladı. bakalım neler gelecek daha.

2 Beğeni