My Winter Car - Ana Konu

My Winter Car, Amistech Games tarafından geliştirilmekte olan My Summer Car’ın devamı niteliğindedir. Oyunun hikayesi My Summer Car’dan devam edecek ve 2000 yılından bir süre önce geçecek.

Hikaye konusu


ToplessGun, My Winter Car’ın bir “Baba Simülatörü” olduğundan bahsederken oyuncunun My Summer car’da sahip olduğu “özgürlüğe” artık sahip olmayacağını belirtti. Bu, Suski’nin bir çocuk doğurduğu ve ikisine de bakmak bizim (oyuncunun) sorumluluğunda olduğu anlamına gelir. Oyun 2000 yılından önce kurulduğu için çocuk 0 ile 4 yaş arasında olacaktır.

Özellikler


Oyun hakkında pek bir şey bilinmiyor ve bazıları değişebilir, ancak onaylanan özellikler şunlardır:

 • Pencere buz çözme ve buz kazıma mekaniği.

 • Buz yolları ve pisti olan donmuş göl ve büyük olasılıkla rallinin dönüşü. (Teyit edilmemiş olsa da, daha ağır araçların buzun içinden düştüğü tehlikeli noktalar olabilir.)

 • Yeniden yazılmış araba inşa sistemi, şimdi daha akıcı ve aynı parçanın birden fazla parçasını satın alma yeteneği ile. (Daha iyi performans için izin verir.)

 • Hikayenin kaydedilen ilerlemeyi temsil etmesi için MSC’nizi okuyan özellik.

 • Soğuktan ölme yeteneği de dahil olmak üzere soğuk ve sıcak sistem. Oyuncunun bir cıva termometresi olacak ve Teletext hizmetinden sıcaklığı okuyabilecek.

 • Ford satış sonrası direksiyon.

 • Kar topu yapma ve fırlatma yeteneği.

 • Giysileri hafif, ağır ve hiçbiri arasında değiştirme yeteneği.

 • Henüz açıklanmayan yeni (isteğe bağlı) bir ana iş. Bir otobüs şoförlüğü işi için bir olasılık var, ancak Topless uygun olup olmayacağını bilmiyor.

 • Oyundaki döngü ayı Ocak veya Aralık olacaktır.

 • Artık mevcut evde yaşamayacağız.

 • Katalog parçalarının çoğu değişecek. Bazıları tutulacak, onaylanan parçalardan biri de Spor Yarış Direksiyonu.

 • Daha fazla tutuş sağlamak için kum torbaları eklenebilir.

 • Yeni otoyol araçları! (Ve 80 km/s hız sınırı düşürüldü.)

 • Permadeath(Kalıcı ölüm) modu. (Tıpkı MSC’de olduğu gibi.)

Arabalar


Proje arabasının önizleme videosunda, 1973-1979 Ford Taunus TC’yi temel alan bir Corris Rivett, çamurluk şeklinden dolayı büyük olasılıkla 1970-1975 TC1 olduğu onaylandı. Oyunun son versiyonunda, oyuncu proje arabasını sadece şasi ve birkaç rastgele parça ile satın alacak, geri kalanını çeşitli kaynaklardan almak zorunda kalacak (Topless’a göre, tüm parçaları makul durumda almak bir acı olacaktır. ). Satsuma’dan farklı olarak, içinde bir ısıtıcı var ve rastgele bir plakaya sahip olacak. Ayrıca ısıtmalı bir arka cama sahip olacaktır.

Oyuncu karakterin sahip olduğu ve oyunun başından itibaren kullanılabilecek bir günlük sürücü arabası olacak. 1980’lerin FWD Avrupa 5 kapılı hatchback’i “sıkıcı” olacak. Üzerinde temel bakım (yağ değişimi, soğutma suyu vb. ama önemli bir şey yok) yapmak mümkün olabilir. Aracın tam modeli henüz açıklanmadı ancak büyük ihtimalle dizel olacak, isterseniz biraz daha gelişmiş bir Hayosiko olarak düşünebilirsiniz.

Jonnez ES büyük olasılıkla MWC’de geri dönecek, ancak bu henüz %100 doğrulanmadı.

Gifu ve Kekmet, MWC’de geri dönecek.

Ruscko’nun MWC’ye geri dönmeyeceği doğrulandı. Topless, “Oyuncu için yeni farklı araçları deneyimlemek her zaman daha eğlencelidir” diyor.

Ferndale ayrıca Leif’in sahip olduğu başka bir araba ile değiştirilmek üzere geri dönmeyecek.

Ev


Oyuncu, karakterin evinde yaşamak yerine kasabada yaşayacak. Tam olarak nerede olduğu bilinmiyor, ancak bir apartman olduğu teorize edildi. (Muhtemelen Jokke’nin yanındaki?)

Çıkış Tarihi

Henüz bir çıkış tarihi yayınlanmadı, ancak MSC’nin erken erişimden çıkmasından bir süre sonra piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Fiyat


Fiyat MSC (15 Euro) ile aynı olacaktır. MWC’yi almadan önce MSC’ye sahip olan kişiler büyük olasılıkla indirim alacaklardır.

4 Beğeni