My Summer Car - Ana Konu

Hocam cevap için teşekkürler. Normalde bu tür oyunları kendim keşfetmeyi severim de bu oyun kontroller yönünden biraz sıkıntılı anladığım kadarıyla. Biraz video izleyeceğim.

selam, traktor icin evet el gazini cok az cekmen yeterli olacaktir, aracin toplanmasi ile ilgili olarak ya video izlemeli yada kendiniz ugrasmalisiniz. kendiniz toplayacaksaniz V kayisinin takilmasi sirasinda dikkat edin. kasnak uzerindeki oka gore ayar yapin. cunku yanlis yaparsaniz motoru sokmeniz gerekir diger seyleri birsekilde halledersiniz, birsey olursa buradan yaziniz.yardimci olurum.

Oyunda arılı arabanın el freni çekilip çekilmediği gözükmüyor bunu nası çözebilirim

selam, normalde gorunuyor. arac modu yuklediysen onlari kontrol edermisin

$14.99 USD → 431,45 TL

ETS’2’yi solladı geçti…

Nasıl bilirdiniz rahmetliyi?

1 Beğeni

Sırf uzun saatler geçirmek için almıştım.
7 saat oynadım Birşeyler oldu🙃sıfırdan başlayacağım.

Bir sorum var.Arabayı topladım.Amcadan vanı aldım.Malikaneden lastikleri aldım gelirken fleetrainin dükkanının yanında gt paketinin direksiyonu ve külbütör kapağı varmış onlarıda vana attım ama eve geldiğimde direksiyon ve kapağı bulamadım nerde olabilirlerki?.
Bu arada keşke lastikleri almaya uğraşmasaydım.
10 metre gittim ön teker intihar etti.:smile:

Kaybolan şeyler genelde çöplükte spawn oluyor, bir bak istersen.

40 gun icerde 40 yil gibi gelir delikanli adama…

4 Beğeni

Martincitopants videosunda 159 gün yatmıştı.:smiley:
Sinirlenip traktörle ralli izleyicilerini ezdiği için.

bende izleyicileri ezdimde istemeden :slight_smile:

Yeniden basladim,

4 Beğeni

Malikanedeki lastiklerin iki %1 kondisyonda.Cetvele bulup arka lastiklere takın.Direksiyon setiyle oynuyorsanız şart değil ama klavyede yarım gaz verme seçeneği olmadığı için öne takarsanız birkaç patinajda gümlüyor.:smiley:
Arkaya taksanızda yinede dikkat edip en kısa zamanda değiştirin.

Ha birde oyuna başlar başlamaz siyah aküyü şarja takın.Yoksa kısa zaman sonra ölüyor zaten maksimum kapasitesi düşük.Yinede yeni akü alıp kullanın oda yedekte şarjda dursun.
Sonra markete ve lastikleri almaya gitmeden önce Ya sürücü koltuğunu ya motor bloğunu yada sol arka süspansiyon kolunu arabaya takın.En kolayı sürücü koltuğu.Ki amcanın vanın spawn olmasını sağlayan kod çalışsın.Maksimum 1.5 saat sonra van spawn olur.
Vanı aldıktan sonra sakın deposuna fuel oil koymayın.Yoksa amca yüklü bir ceza yiyor ve ödeyebilmek için gifuyu yani septik kamyonunu satıyor.:smiley:Böylece vidanjör işine ulaşımınız kesiliyor.

Gamepad desteği var mı? Onunla sorun yaşar mıyız?

Onu bilmiyorum.

İndirdim oyunu, gamepad desteği var. Sanırım sorun yaşamayacağız. Ancak son oynadığıma göre epey değişmiş. Video izlemem lazım. :smiley:
Ben son oynadığımda Hoyosiko diye bir minibüs ve bir vidanjör kamyonumuz vardı. Hoyosiko ile kasabaya gidip erzak alıyordum, vidanjör ile ufak tefek para kazanıyordum. Onlar yok artık. :smiley:

oyunda hepsi varda hikaye icerisinde artik, konuya yaptigim aciklamalarda yada my summer car oynatma listesi uzerinden bakabilirsin, yardima ihtiyac duyarsan buralardayim

Teşekkür ederim, şu anda lanet bir diş ağrısıyla boğuşuyorum hiç bir şeye odaklanamıyorum. Şu ağrıdan kurtulunca bakacağım.

3 Beğeni