My Summer Car - Ana Konu

selam, bu sekilde soylemesi zor. kayit dosyani gonderebilirmisin ?

Bu oyunda bizim mavi karavanı neden elimizden aldılar yahu. markete traktörle gitmek için cheat engine den oyunu hızlandırdım yol bitmiyor :smiley:

hikayenin bir parcasi oldular artik ondan, motor yada tekneyle gidiyordum ben oyuna ilk basladigimda

1 Beğeni

tamam yollayacağım

nasıl atıcam tam olarak burdan atamadım kabul etmiyor

herhangi bir bulut rogramina ekleyi buraya link koyacaksiniz

gonderdigin dosya calismiyor. amistech dosyasini winrara ekleyip onu gonderirmisin

@mprdgn47 Muhammed oncelikle sunu soylemek istiyorum, resmen igrendim senin oyunu incelerken, sen anladin neden oldugunu…

simdi aracina baktim, arka lastiklerin bitmis artik tukenmis ondan oyle, yenisini almadan duzelmez,
radyatore antifiriz ekle, muhtemelen patlak lastikle kullandigin icin motor hararet yapti ve azaldi.

gerce senin motorda bitmis, yapilmasi gerekenler

1-tum lastiklerin degisimi
2-mars motoru degisimi, yakinda teklemeye baslar iyice, uzun sure mars almamaya baslamis
3-kayis ayarindan oturu devir daim pompa motorun gidiyor. araba calisirken kayisi izlersen arada sektigini gorebilirsin
4-Altarnator degismesi gerek
5-butun pistonlarin degisecek
6-kapak contasi en kisa zamanda degisim
7-benzin pompasi en kisa zamanda degisim
8-distributorunde degismesi gerekiyor
9-rot balans ayari gerekiyor
10-sanirim manifoltta gidik
11- subap ayari gerekli hatta tamamini degistirebilirsin

bence bu kayit dosyasini birak ve yeniden oyuna basla…

2 Beğeni

Muhammed neden hiç ilgilenmiyorsun aracınla, ayrıca pişman olmuştur gönderdiğine :smiley:

2 Beğeni

Ustam segman kurtarırmı.:smiley:

1 Beğeni

öncelikle teşekkür ederim ben en iyisi yeni save açayım ama arabayla bir tur bile atmadan nasıl böyle oldu anlamadım. Birde neyden iğrendin onu da anlamadım

ahahahha arabayla 100 metre bile gidemedim her şeyi doğru yaptım video izleyerek falan nasıl bu kadar şey bozuk anlamadım ayrıca neden pişman olayım :slight_smile:

Evin odasini mutfagini tuvalet olarak kullanmissin ondan olabilirmi acaba

2 Beğeni

kral oyunu ilk defa oynuyorum bilmiyordum öyle oldugunu :smiley:

Shdfhgddghw tövbe tövbe

Yine cevirmeye denk geldik bu sefer ki fena, 9K ceza kestiler.

1 Beğeni

Aylar yıllar sonra bi sıfırdan oynayım dedim, mavi van’ı bir türlü denk getiremiyorum yine caydım

1 Beğeni

Yag degisimini yaptik ve NOs baglantisida bitti, iyi seyirler

4 Beğeni

Ya oyuna başlamaya niyetlendim. Klavye ile oynuyorum.
Şimdi 2 sorunum var.

1. sorunum, traktörü çalıştırmayı becerdim ama vitese takmak tam bir işkence oldu. Ayrıca gaza basmazsam kendi kendine stop ediyor. Bu normal mi?
  2. sorunum ise hiç bir parçayı kolayca seçip araca takamıyorum. Böyle doğru konumu bulmak için dokuz takla atmam gerekiyor. Aynı şey araca binmek için de geçerli. Bunun bir kolay yolu yok mu?

Traktör için cevap vereyim, el gazını açtığın zaman kendi kendine stop etmez. Parça takmak için kolay yol yok anca kırk takla atıp doğru yere denk getirecen :smiley: