Microsoft Flight Simulator 2024 [Ana Konu]

Bismillahirrahmanirrahim diyerek başlıyoruz.

15 Beğeni

İşte tam şimdi simülasyon oldu

serdar seni bi bulursa flightsimci tayfa simülasyon neymiş gösterir :smiley:
onlara göre artık oyun oldu sdfsdfdsfsddasda

1 Beğeni

Artık uçuş fiziği olarak iyi şeyler bekleyenler diğer simülatörlere yöneliyor zaten msfs de daha çok basit bir şekilde uçup etrafı keşfetme tarafına döndüğü için bence bu oyun gerekliydi fakat güncelleme olarak gelmesi gerekirdi bence. Mod tarafı nasıl olur merak ediyorum

en başından beri gerekli birşeydi ve çok çok güzel gözüküyor şimdiden, gamepass zaten bizim için çok çok büyük bir şans, korktuğum şey asıl optimizasyonda benim anlamadığım ayrı bir oyun olarak mı geliyor mantık ne?

Yanlış bilmiyorsam 2024 de ayrı bir oyun olarak çıkacak ama herşey daha net değil bu sadece duyuruydu

Fiyat tahmini olan var mı? Ben 1.500tl-2.500tl diyorum. Ön sipariş belki 1.700tl olabilir

Sürpriz bir şekilde Xbox Showcase sırasında yeni nesil :airplane:Microsoft Flight Simulator 2024 duyuruldu. Herkesi şaşkına uğratan MSFS2024 duyurusunda yeni gelecek olan görev sistemi dikkat çekiyor.
:point_right:

3 Beğeni

Fernbus, Train sim world gibi uyumluluk olmazsa kan alırlar

Ayrı bir oyun değil, güncelleme olarak sunulacağı söyleniyor ki bana da öyle geliyor.

1 Beğeni

Hocam Yeni bir oyun olarak çıkacak hatta msfs 2028 çıkarsa hiç şaşırmayın oyun sektörü eskisi gibi değil

2 Beğeni

türkçe çeviri

1 Beğeni

tsw gibi her sene tokatlamaya başladılar.

2 Beğeni

bu 10 senelik plan içinde en az 1 veya 2 tane daha oyun çıkaracaklar bu belli oldu

X Plane 12’den devam.

Mevcut msfsnin az biraz güzelleşmiş hali olacak. Uyumluluk olacaktır diye düşünüyorum. Bu iş gerçekten güzelleşmeye başladı. Ben daha msfs 2020ye geçememişken şimdi 2024 çıkıyor.

Hocam bu konu Yeni 2024 sürümü için, öteki konuya yazarsanız yardımcı olan daha fazla olacaktır

1 Beğeni

Tekrar merhaba, kullanmakta olduğum a320 neo’da kaptan pilotun solundaki tablet yerine tablet almak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ?

FlyByWire A320neo kullanmıyorsan normal default uçakta zaten EFB yoktur.

1 Beğeni