LTAF Adana Şakirpaşa Havalimanı [Microsoft Flight Simulator]

Bu akşam Papagansim kanalında MSFS Adana Şakirpaşa Havalimanı yayını var. Ayrıca çekiliş de yapılacak. Kendisi desteklemek için satın almış. O yüzden bizim vereceğimiz de çekilişte kullanılacak. :slight_smile:

1 Beğeni

haftaya yeni projelerde yeni maceralar :smiley: @Emre54

2 Beğeni

Hasan abi video çok güzel olmuş, havalimanını zaten anlatmaya cümleler yetmez. Herkesin yüreğine, emeğine, ellerine sağlık. Bu arada abi key çekilişinden bahsetmişsin videodan. Bu çekilişi canlı yayında mı yapacaksın yoksa burada mı?

canlı yayında olacak. key değil aerosoft hesabına ekleniyor. sağol.

1 Beğeni

Bu arada logomuzu @HetriX tasarlamıştı. :smiley: Ellerine sağlık.

1 Beğeni
1 Beğeni

Daha sonra yayında uçuş yapacak. :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

Papagansim yayınındaki çekilişi Veuxs kazanmıştı. Bugün Aerosoft hesabına eklendi.
@Emre54 yarın yemin töreninden sonra dönüyor. Çarşamba akşamı canlı yayında bir LTAF çekilişi daha olacak.

3 Beğeni

bugün gerçekten yoğun ve verimli bir gün :smiley:

2 Beğeni
3 Beğeni

https://www.youtube.com/c/BritishAvgeek

British Avgeek yayınlarından birinde Adana’ya uçacak ve tanıtacak. :slight_smile:

2 Beğeni
2 Beğeni

çekiliş yayını başlayacak :slight_smile:

2 Beğeni

“Orçun Yıldırım” kazandı ancak henüz mail atmadığı için ne olacak bilmiyorum. Yayındaydı yazdı tabii :slight_smile:
Yayın Streamlabs OBS nedeniyle dondu tekrar açıp Helsinki’den Stockholm’a uçtuk.

2 Beğeni
3 Beğeni

Çekilişi kazanan kişi hala ulaşmadı. Gerçekten takip etmeyen ve ilgilenmeyen veeee tanımadığım birine vermek istemiyorum bu yüzden uğraşmıyordum gene haklı çıktım.

1 Beğeni

Ver bana be abi. :grin:

Yedek talihli Alpiinoo 'ya o zaman :smile:

1 Beğeni