LTAF Adana Şakirpaşa Havalimanı [Microsoft Flight Simulator]

Beta testinde bulunan bazı buglar temizlendi. İyileştirmeler yapıldı.
Şu an ne bekliyoruz derseniz karşı tarafın tamam deyip anlaşma aşamasını :slight_smile:
Önümüzdeki hafta muhtemelen duyurular olacak.

@Emre54 dönüşte ilk güncellemesi hazırlayacak. Şimdilik gidiyor. :smiley: Dönüşte 2 bomba yer daha çıkarıyoruz.

1 Beğeni

Son beta sürümü de bugün gönderildi. Cuma gününe kadar durumu netleşir.

*Havalimanı çıktıktan sonra yayında LTAF için bir çekiliş de organize edebiliriz. Bu arada zaten TR’de birkaç kişiye gönderilecek.

2 Beğeni

:cowboy_hat_face: Yarını bekleyin. (anlaşma sürüyor)

Kesin olarak tamamlandığında yazacağız. Fiyat belirlendi. Ucuz oldu. Özellikle Marketplace’e geldiğinde işinize yarayacaktır.

1 Beğeni

LTAF Adana Sakirpasa Airport, Aerosoft GmbH iş birliği ile tüm online mağazalarda ve Marketplace sayfasında yayınlanacak. Microsoft Flight Simulator ile birlikte X-Plane 12’yi de kapsıyor. Bundan sonra yayınlayacağımız havalimanları da bu şekilde çıkacak.

ST Simulations Airport Adana Sakirpasa olarak göreceksiniz. Resmi duyurular önümüzdeki hafta yapılır. Şu an satışa hazırlanması için kalan işlerle uğraşıyorum. Önümüzdeki hafta çıkma ihtimali yüksek.

Web sitesini hafta başında açarız.

3 Beğeni

testler ve düzenlemeler devam ediyor

4 Beğeni

6 Beğeni

747 çok yakıştı cargo versiyonu ile çıkıştan sonra iniyoruz :slight_smile:

eyyy pmdg duy sesimizi

6 Beğeni

kuleye çay iki :smiley:

4 Beğeni

hala görüntü alıyorum bunların hepsi nasıl ayıklanacak hiç bilmiyorum akşama kadar bitirmem lazım :smiley: dünden beri 400 tane olmuş

3 Beğeni
4 Beğeni

Neymiş bu böyle. Ellerinize sağlık göründüğünden binlerce kat daha doluymuş.

1 Beğeni
2 Beğeni

https://stsimulations.com/

siteyi yayına aldım eksik var doldurulacak

2 Beğeni

Yarın çıkıyormuş.

2 Beğeni

ve çıktı :smiley:

4 Beğeni

yıllar sonra kendi şeyimin kendi presskitini indirmek

5 Beğeni
2 Beğeni

Yarından itibaren Aytunç Yıldız ve Papagansim kanallarında görebilirsiniz. Hatta Papagansim yayınında Adana çekilişi de olacak. Kendisi desteklemek için almış o yüzden bizim vereceğimiz de bir kullanıcıya gitmiş olacak.

Bizim çekiliş haftaya yapılacak.

2 Beğeni
2 Beğeni