Laptop Önerisi Bekliyorum

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar malum ETS 2 ye sürekli harita DLC’si güncellemeler falan çıkıyor hedefim laptop almak 2.000 TL- 3.000 TL arası bütçem var ETS 2yi çok yüksek ayarlarda oynamasını istiyorum GTA 5 ve diğer oyunları da kaldiracabilecek laptop önerilerinizi bekliyorum…:relaxed::relaxed:

Bence laptop yerine kasa topla. GTA 5’i bile o zaman yüksek çözünürlükte oynarsın. 3000 TL’ye canavar yaratırsın. Ama İlla ki laptop diyorsan Lenovo veya Toshiba derim ben.

Dolar 4 e yakın ve bilgisayar fiyatlarıda dolayısıyla etkileniyor bunlardan… 2000-3000 tl arası olacak ve ets2 veya diğer oyunları yüksek ayarlarda oynayabileceğiniz bir bilgisayar olacağını hiç zannetmiyorum . Ha belki vardır; varsa banada gösterin bende alayım :grinning:

Üniversite okuduğum için laptop tercihim ama dolardan dolayı zor tabi bakalım umarım birşeyler ayarlarım :slight_smile:

Direkt kestirip atmak yanlış olur aslında ama 2000-2500 e sıfır oyun bilgisayarı baya zor bir ihtimal; hele ki full ayarlarda ets2 istiyorsan.

En yakın fiyata şöyle birşey var ki bunun da çok performanslı olacağını sanmıyorum
http://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v12-1-2-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000060181

Sitesinde daha ucuz :grinning:

aynen :smiley:

128bit 1050 ne derece iyidir o da muamma

Niye ya bak bende onlardan birini alacam kararsız bırakma şimdi beni :grin:

az önce notebook bakıyordum tam konu isabet oldu :smiley: benim masaüstünde de çöp ekran kartı var 60-90 fps arası veriyor ets2de, laptop için aynı specler 5-6 bin tl’yi buluyor. Bu nedenle de para bulabilirsem alacağım şey macbook pro

Benim kart :smiley: ben 340 tlye almıştım evveliyatında
http://www.vatanbilgisayar.com/hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti.html

Ya valla şu fiyat konusu çok karmaşık oldu son aylarda …
O yüzden son zamanlarda bakmamaya başladım nede olsa ocak ayında alacağım. Şimdi geçen ay bakıyorum 4500 dell insperiom i7 7700hq 2 hafta sonra oldu mu 5800 . Yuh dedim yani :grinning: O gün bugündür çok bakınmıyorum yani :grinning:

Macbook pro alsan ETS yi gene çöp gibi oynarsın :smiley: benim 950m bile en donanımlı macbooktan iyi istiyorsan biraz araştırma yap macbooğun içinde iris plus 650 grafik yongası var performans karşılaştırmalarına bakarsan 750m ile 950m arasında olduğunu neredeyse 950 ye yakın olduğunu görürsün…

macbook pro ve macler oyun için yapılmış bilgisayarlar degilki,kendileri bile diyor oyun için almayın diye :slightly_smiling_face: ama parasını sonuna kadar hakeden bilgisayar oldugu kesin,gecen sene almıştım 6.bin tl şimdi 12.bin tl oldu. altın alma mac al iyi yatırım :joy:

1 Beğeni

Oyundan vazgeçerim anlamında macbook dedim :slight_smile: işe yatırım için alırım macbooku.

Değil oyun bootcamp ile en primitif programları bile zorla açıyor :smiley:

Ha iş içinse tam 12 den vurmuş olursun :smiley: Yoksa macbook alıp oyun oynamak isteyen bi kaç tanıdık var şuan 7/24 lol oynuyorlar :joy: Tek doğru düzgün çalışan o var galiba :smiley:

Arkadaşlar Dell inspiron 7567 ve 7577 düşünüyorum hangisini alayım yoksa dell dışında farklı bir marka mi alayım yorumlarınızı bekliyorum :slight_smile:

1060lı ve 16gb olan bir şey baksana madem bütçen yüksek

1 Beğeni

3000 TL ye en yüksek ayarda oynatacak leptop yok trde

Lenovo hariç hepsi.

Bilmem ne alırsın ama kesinlikle hakan plastik alma ( hp vs.) Bugün media markta gördüm ets2 açıktı nalet oyun heryerde karşıma çıkıyor, elimi wasd ye bir dokundurdum anında geri çektim yandı elim

Teşekkürler arkadaşlar laptop seçimi zor ama hep Dell markayı önerdiler hele bu modellerini oyunları ultra ayarlarda oynatabiliyormus tabii oyundan oyuna değişir de insan kararsız kalıyor ve sağlam çıksın sıkıntı çıkarmasin istiyor