Laptop Önerisi Bekliyorum

1650 liraya 1080p ekranlı , R9 M375 ekran kartlı Lenovoyu 1650 liraya almıştım. Şuanki fiyatlara bakınca üzülüyorum cidden :expressionless:
Şimdi 120GB SSD ve 4GB Ram takviyesi daha yaptım. Mis gibi oldu <3 Ha ısınmasa daha iyi olacak ^^

laptopun üzerinde duran el senin mi? :smiley:

Benim öyle tipsiz bir elim yok :stuck_out_tongue_winking_eye::grin:
Yok değil. Bak o ok tuşları ile oynuyor orası yine iyi wasd yanıyor.

1 Beğeni

adamlar ets yi her yerde oynuyor mağaza ev fark etmiyor :smiley: nasıl bir bağımlılıksa :smiley: bende ara verdim ATS de takılıyorum.

Ben Lenovo Ideapad 320 aldım. Tek kelimeyle rezalet. 3000 TL verdim üstelik. Her hafta servisini arıyorum. Bunu iade etmeye çalışıyorum. Sürekli internet bağlantısını kesiyor. Wi-Fi kartı değişti olmadı. Sistem yenilediler yine olmadı. Sürekli aynı sorunu yaşıyorum. Eğer iade edebilirsem bir daha Lenovo’nun L’sini istemem. Düşman başına…

Ben Dell alacağım 3500-4000 arası butcem var Dell modeli düşünüyorum

Masaüstü fırsatın varsa düşün derim.
Şartlar uygun değil dersen benim pc yi önerebilirim.
Monster a5
Diğer markaların özelliklerinde daha uygun fiyatta

1 Beğeni

senin pcnin özelliklerine baktım fena değil. ekran kartı 2 gb ama modeli ne?

Yok 2 gb değil.

1 Beğeni

güzel bilgisayar güle güle kullan

Saolasin :slight_smile:

1 Beğeni

Ahmet monster ile ETS ATS yi hangi grafik ayarında oynuyorsun ve GTA 5 far cry 5 assassin’s creed origins gibi oyunları yüksek grafikte rahatça oynayabiliyor musun

Ets2 ATS en yüksekte rahat oynayabiliyorsun. Çözünürlük 100 de tutuyorum fazlasına gerek duymuyorum . Diğer oyunları bu pc de hiç oynamadım.

1 Beğeni

Teşekkürler yorumun için inşallah en kısa sürede laptop alacağım :slight_smile: