Kerbal Space Program 2 [Ana Konu]

Kerbal Space Program 2 Duyuruldu!
header

Bilinen Yeni Özellikler

Oyun içi Ekran Görüntüleri için Tıklayın

KSP 2 Tanıtım Fragramı:

Video, sinematiktir, oyun içi görüntüler değildir.

Meraklısına geliştirici videosu,

3 Beğeni

Biraz fazla güzel olmuş bu ^^

1 Beğeni

Birkaç bilgi paylaşayım,

• Oyun 2020 yılında ilk olarak PC için çıkacak (Steam sayfası için tıklayın) ardından yine 2020 içinde konsol çıkışları gerçekleşecek.

• Oyunun fiyatı 59,99$ olacak, Türkiye fiyatı şimdilik belli değil.

• Oyun, Unity motorunu kullanacak ve modlamayı destekleyecek.

• İlk oyunun save dosyaları ikinci oyuna maalesef aktarılamayacak.

• Mevcut modlar için destek sunulmayacak, modların yeniden yapılması gerekecek.

• Araç fizikleri ve yörünge mekanikleri korunacak, yıldızlar arası yolculuklar için fizikler optimize edilmiş şekilde sunulacak.

• İlk oyun (Kerbal Space Program) destek almaya devam edecek, yakında çıkacak 1.8 güncellemesi ile gezegen ve uyduların texture’ları değişecek.

• Oyunu geliştiren yeni ekip (biliyorsunuz yapımcı firma satın alınmıştı) ilk oyunun hayranıymış, yapımcılar 2000 saatin üzerinde ilk oyunu oynamış ve baş geliştirici havacılık endüstrisinde çalışmış, detaylara bir önceki mesajımdaki videodan ulaşabilirsiniz.

(Kişisel yorumum: Burada denmek istenen “merak etmeyin sevdiğiniz oyunu b.k etmeyeceğiz.”)

2 Beğeni

@Onder_TARIM artık multiplayer şekilde bize öğretir.

Oyun 31 Mart’tan önce çıkacak. Türkçe yine desteklenmiyor. Türkçe yama yapanların ellerinden öper ama oyunun sadık kitlesi bir kampanya ile zorlayıp ekletebilir??? Multiplayer oynamak fazlasıyla eğitici olacak. Önder ilk videoları çektikten sonra ben de öğrenip bir şeyler yapabilirim belki… :joy:

2 Beğeni

@Onder_TARIM şimdiden booking almaya başlasın :open_mouth:
herkes multi oynamak isteyecek.

Anladığım kadarıyla multi daha çok bazı görev ve durumlarda ortaklaşa çalışmayı getiriyor. Tam olarak bir co-op modu olacağını sanmıyorum. Bekleyip göreceğiz. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Ek olarak, story modu geliştirilirse çok hoş olur. Hatta gerekirse cutsceneler ile desteklenmeli, bir serüven havasında ayrı bir single modu olmalı. :sunny:

tanıtım videosunda zaten o havayı vermişler onlar da bunu planlıyordur çünkü yapabilecek nadir yapımlardan
birisinin kafama vura vura kerbal space program öğretmesi lazım sdfsdf

KSP Twitter hesabından oyuncuların çokça sorduğu üç soruyu cevaplamışlar.

Tweet için tıklayın.

IGN, Nate Simpson ile röportaj yapmış. Onu da buraya bırakayım:

2 Beğeni

KSP 2’nin Pre-Alpha sürümünden oynanış videosu yayınlandı.

KSP 2 için kullanılan yeni nesil teknolojilerin anlatılacağı serinin ilk bölümü yayınlandı.

Geliştirici Günlüğü - Görsel Efektler

Developer Insights #2 – Visual Effects adında yeni bir geliştirici günlüğü yayımlandı, yazının ana konusu görsel efektler.

Geliştirici günlüğünü okumak ve yeni oyun içi görüntülere bakmak için tıklayın.

1 Beğeni

çok iyi :smiley: arayüzün nasıl olacağını merak ediyorum

2 Beğeni

Developer Insights #3

KSP2 Design Pillars

Yayıncı Private Division ve geliştirici Star Theory, ilkbahar 2020’de çıkması planlanan KSP 2 çıkış tarihini sonbahar 2021’e erteledi. Bilginize…

Ayıp bu artık…

Bu olay Star Theory’nin 4 Mart’ta kapanmasına sebep oldu.

Hesabın şifresini hatırlamışlar, iyi bari kıştan itibaren yeni videolar gelecekmiş.

1 Beğeni

dokuzyüzelli

“Neden erken erişim?”
Çünkü biz erken erişimciler hepimiz birer tosuncukuz.

olay be, eskiden fiyat sıralamasında Arjantin ve Kolombiya gibi -%70 yazan fakir yerlerdeydik artık Singapur, Hong Kong gibi zengin ülkelerle beraber + yazan taraftayız dolar üzerinden 0.64 daha pahalı, normalde 945 tl olması lazım düz yuvarlamışlar ayrıca bir ea oyuna 50 dolar çok millet sövüyor.