Jalopy "Alamanya'dan Türkiye'ye Kesin Dönüş" - Ana Konu

1. olarak nasıl sponsor alıyoruz. 2. olarak ise amcanın bavulunu nasıl açıyoruz.
    Daha hiç başarım kazanamadım bu yüzden.

@beyazzenci 2. soruna cevap verebilirim. Hotele uyumaya gidince amca zaten acele acele kendini atıyo odaya, atlıyor yatağa. Yattığı gibide bavulu açılıyor zaten.

suponsorluk olarakta benim oylesine yazdigim birseydi o. oyunda oyle bir ozellik yok. sadece 50 bin km oyuna giren cok az kisinin yaptigi bir basarimda.

bende açılmadı bro bi yardım pls

bir de benim sol far çalışmıyor yaw nasıl çözerim bu sorunu

oyun çok güzel ama pc linux olunca :pensive:

herkes icin gecerli bir durum. sorun yok yani.

bro bu arada ülkeye girerken gişelerden geçerken yazıyor

gençler ve genç kalanlar motelde konaklamama rağmen sınırda otelde kal yarın gel diyorlar bu sorunun çözümü var mı?

askerler onu diyorsa git motelde uyu ertesi gün kapı açılır mecbursun buna :slight_smile:

otel de almıyor ki

çözdüm bu arada geldiğim yoldan tekrardan geriye gidince halloldu

Kimisi senede getirir ;kimisi senelerde …

1 Beğeni

oyuna guncelleme gelmis, bazi hatalarin giderildiginden bahsedilmis. oyuncularin buyuk bir cogunlugu guncellemeden sonra araclarini calistiramamislar falan. bu tarz sorunlar yasanmis, ben herhangi bir sorun yasamadim. yeni guncelleme birtanedaha guncelleme gelmesiyle arada sorun yasayanlarinda derdine derman olunmus. fazla okumadim yorumlari ama anlasilan o :slight_smile: neyse arac fizigi falan demislerde ne gerek var bu oyunda !!! zaten oyun belli. arac galerisindeki katalogu duzenlemisler ( cok gerekli bir duzenlemeydi ) neyse bu arada oyunda % 50 indirim var.

Almanya’dan yola ciktik yine.

3 Beğeni

Arabanın markası Trabant galiba? genel hatları çok benziyor. :laughing:

Evet Trabant markasından baz alınarak yapıldı ama lisansı yok :smiley:

Bu arada oyunu oynamayalı bayağı oluyor en son Türkiye güncellemesinde oynamıştım çok değişti mi bari oyun?

1 Beğeni

Birde “Yellenen Hans” Warburg ve Murat 124 gelirse fena olmaz. :grin:

Oyunda Dubrovnik şehrinde motel yok bu sorunu nasıl çözebilirim? Otel yerinde bi boşluk var oyundan düşüyorsunuz ve haliyle bölümü geçemiyorsunuz.

Edit: İzleniyorum sanırım, postu sabah attım şimdi update gelmiş. Korkuyorum… :smiley:

JALOPY ücretsiz dağıtılıyor.

1 Beğeni

Manisa yollarında bir Laika :slight_smile:

8 Beğeni