Infinite Truckers "ETS 2 için Alternatif Yeni Multiplayer Modu"

İçi boş kumbara bir kaç kişinin kavgasından dolayı saçma sapan şeyler yapmaya çalışıyorlar tmp yazılımcıları bile takmıyordur sallayan gitsin laf olsun torba dolsun misali

1 Beğeni

TMP kendi discord suncusunda Türkçe kanalını kapatınca millet boşluğa düştü, küfürleşecek ortam arıyorlardı buldular, diğer tır oyuncu meraklıları sazan gibi atladı hemen(ben dahil yalan yok)

@altunsoy07
trollüğe devam mı? ben seni bu ets’yi bıraktın diye biliyorum, gerçi bende tren felan sardım yolcu kapısı düğmesini sormak için gelmiştim bu konuya düştüm :smiley: git adminlik başvurusu yap herkesi alıyorlar. :joy:

2 Beğeni

ben hemen başvursam alınır mıyım bir şey denemek istiyorum da? :smiley:

1 Beğeni

1 yıldır oynamıyorum adam akıllı adminlik işinide bıraktım haberleri takip ediyorum yeni bir şey geldiğinde bakıyorum sadece

1 Beğeni

ya ne oldu bu infinitici truckercılar yok mu haber? :smiley: discordlarına bakıyorum alayı truckersmpden banlanan trolcü tayfa hayır istisna değil :smiley: baya kızanlar kızanları gazlamış şekilde ilerliyorlar
la insan önce ciddi bir ilerleme alır ondan sonra duyurur bak aylardır abov abov abov diyoruz bitmedi nasıl duyuralım :smiley:

3 Beğeni

Alayı troll perman banlı tipler ne olacak zaten hali hazırda bir multiplayer varken kim gidecek de oraya sürecek delinin biri taş atmış , kırk akıllı çıkaramamış hesabı :smiley:

2 Beğeni

Dc ölü 500 türk var hepside içi boş adamlar turkish yazışma kanalını kapattılar tmp dc’sinde aynısı olduydu onuda kapattılardı kim var diye kayıt olduk kimse kötü düşünmesin :slight_smile:

Göründüğü gibi bu kadar kasmanın anlamı yok gerekli açıklama rootkiller tarafından yapılmıştır!!

4 Beğeni

haahahahahaah :smiley: koymuş

4 Beğeni

Sosyal medya hesapları açmaya devam… :rofl:
Youtube ve twitch hesapları açıldı.

TruckersMP’nin kurucularından RootKiller, Infinite Truckers projesine yönelik bir açıklama yapmış.

Haberin sonunda bulabilirsiniz.

https://www.simulasyonturk.com/infinite-truckers-ets-2-icin-yeni-multiplayer-modu-gelistiriyor/

4 Beğeni

:slight_smile: Ahahahaha Simulasyontürk’teki yorumları okudumda halen gülüyorum, sen o çocuklara ne yaptın Hasan abi? Batı yalakası diyen küfür eden hepsinden var. :rofl: adamların ocaklarını yıkmışsın.

Aga beee :smiley: :smoking: :smoking:

Bugün bir video çekecektim bunu de konuşayım falan diyorum da yok yapmayayım daha fazla kişi gidip üye olur discordda küfürleşir falan filan kandırılmalarına sebep olmuş olmayalım. Hala yapılan güncellemeye bile saçma sapan yorumlar yazıyor. Abicim hiç mi iş yapmadınız şu hayatta hiç mi gerçeklerle karşılaşmadınız? :smiley: Yani burada adam yeni bir harita modu yapacağım demiyor çok farklı dinamiklere sahip çok farklı problemleri engelleri olan kritik bir işe kalkışacağım diyor ama ortada kanıt yok. Kim bunlar bilen yok. Ve o kadar mantıksız ki insanı sinir ediyor ve bir sürü insan buna kanıyor. Kanmayın diyorsun o zaman baltalayıcı oluyorsun yav gerçekler, gerçekler, gerçekler… ama okumayana, mantık yürütmeyene her şey müstehak. Çıkarım yok ki keşke yapabilseler ama durum öyle basit değil anlamıyorlar. Az şu calais-duisburg kafasından çıkıp biraz kafayı çalıştıracak adımlar atmak gerek. Ha keşke yanılsak ama adam sana mayısta bir sürüm çıkartacak bu çok isteyenler indirecek(ki nasıl indirecekler onu da ets2mpnin ilk zamanlarında yaşanan sıkıntılara eksikleri bilenler bilir) oyunda nasıl oynayacaklar? nasıl problemsiz olacak? şu an oyunda sıkıntı var mı? yok… çünkü çok fedakarlık yapılmış çalışılmış elbette sevmiyorum yönetim olaylarını çünkü gönüllü ve çoluk çocuk işsiz doluşuyor haksızlık yapıyorlar ama çözümü yine oyuncuda bitiyor. Ama onun dışında multiplayer modunun sistemine laf eden de nebileyim :smiley: ha mesela arabalar şeyler meyler çok sinir bozucu ama napalım o başka bu başka olay.
Truckersmpyi savunmak mesele değil doğrular var ortada ona göre çıkarım yapmak zorundayız. Böyle kolay olsa başkaları denemez miydi hiç? İstediğimiz kadar yazalım ne okuyacaklar ne anlayabilecekler. :smiley: Benim derdim tamamiyle bu kolay inanmaya kandırılmaya sinir oluyorum truckersmp falan ilgisi yok böyle şeyler çok sinir bozucu oyunla ilgili değil gerçek hayatta bu kadar kanabilecek olmaları kötü.

3 Beğeni

Çok tanıdık geldi bu durum ülkemizde… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Neyse yine olan olacak , nasıl geldi öyle devam…

1 Beğeni

Temel sorun ETS 2’nin mp yapısına uygun bir oyun/simülasyon olmamasından kaynaklanıyor bence. Yapılabilecek en iyi model, herkesin tahmin edebileceği üzere yapay zeka + gerçek sürücü (Tabii ki binlerce kişi değil, iki rakamlı bir sunucu kapasitesi.) modelidir. O bile ne kadar doğru olur tartışılır zira gerçek tırcılık mesleğinde zaten genel olarak sp’deki gibi “tek takılma” esastır. Öteki türlü; bir sunucu kuralım, 3 bin kişi girsin, herkes kafasına göre sürsün, yapay zeka olmasın, lag/kasma sorunları yaşasın vb. durumu kesinlikle sağlıklı işlemiyor. Kendi adıma konuşursam, yapay zeka + gerçek sürücü olayı gelse bile çok takılacağımı sanmam, sp ile gayet mutluyum ben :slight_smile:

2 Beğeni

ÖzTruckersMP’den açıklamalar var

Development

We are at a vital stage, having complete authentication with servers and now are in the process of connecting the website as you may saw in a recent Twitch stream, this is perhaps why you may see a Discord rich presence at times, but do not worry, it is a blank screen when loaded!

The game client has already seen progress, by proactively studying the code, manipulation and AI environments. We do indeed to plan to publish more live streams to show you cool parts to actively encourage you to support us prior to releasing a build.

Servers

We are currently looking at the location of servers and costing, we cannot confirm how many servers there will be, however, we are looking at Europe and an additional server located in Turkey to help reduce issues with in-game compatibility for a large percentage of the market.

Policies

We’re still deciding on these and it is being asked a lot, for example, speed restrictions and save editing. These sort of questions are being looked into and of course, we appreciate your feedback and suggestions already.

Third-party maps

We’re still in talks to host third-party maps on a special server and we should have more information about this very soon.

özetle sunucu lokasyonlarıyla uğraşıyorlarmış Türkiye’de de ek sunucu olabilirmiş
özel sunucuda üçüncü parti haritaların kullanılması için daha sonra konuşacaklarmış
modun gelişimi canlı yayınlarla gösterilecekmiş

hadi bakalım insanlar resmi multiplayer istiyordu meğerse bir tane daha mod yapılsın birkaç yıl daha oynamayı bekleyelim diyorlarmış biz yanlış anladık :smiley: kiki eğer aylaksa sonuna kadar gidecek belli hep beraber izleeceğiz :smiley: özel sunucu lafına kanmayın ama truckersmpnin de artık eğer gerçekten bir çözümü varsa bunu düşünmesi gerek anlıyorum belki sunucuların boş olmasını kitlenin dağılmasını istemiyorlar ama yine resmi sunucularda oyun oynanacak bilmiyorum uzun işler basit değil karmaşık…

2 Beğeni

Rekabet kaliteyi artırır. Ör: Mercedes vs Bmw gibi. Beklemedeyim.

Forumlarındaki Türk tartışma bölümüne açılmış konulara bakıyorum.

Otobüs modu gelecek mi?
Otobüs modu gelirse yolcu alabilecek miyiz?
Elimiz direksiyonda gözüksün.
Farlara karışacak mısınız? o olsun bu olsun vs.

Güzel bir alternatif multiplayer modu olabilirdi. Belki olur ama umudumu kaybettim.

Kanser kitlenin şimdiden oluşmuş olması ve at gözlüğü takmış olmaları beni bi miktar üzdü.

2 Beğeni

Hala rekabet umudu olanlar var neyin rekabeti? Rekabet olması için rakip olacak grup foruma falan adam toplayıp rastgele yetki dağıtarak işe başlamaz. Önce ekibini kurar; sessiz sedasız işe koyulur, bir şeyleri becerir, test eder test ettirir ve her şey yolundaysa şahane bir tanıtım videosu hazırlayarak insanlara duyurur. İşte o zaman rekabet dediğin şey ortaya çıkar.

3200 € maaş verecek bütçesi olup zaten varken yeni MP modu yapacağım, yaptıracağım diyen bir insanın vizyonunun, yaratıcılığının ne kadar dar olduğu da alenen ortada.

SCS resmi MP olayını getirse de yok infinitymiş yok truckersmpymiş falandan filandan bir kurtulsak.

Uzun lafın kısası @HasanOfke’nin bir videoda dediği gibi “bunlar yatak odasında geliştiriliyor beyler”.

9 Beğeni