Infinite Flight "mobile uçuş simülatörü" [Ana Konu]

En gelişmiş mobil uçuş simülasyonu infinite flight’ın ana konusunu ve rehber başlığını açmış bulunmaktayım. Yakın zamanda infinite flight hakkında bilgilendirmeyi bu başlık altından yapacağım.

Infinite Flight hakkında genel konuları da bu başlık altından konuşabilir, varsa sorularınız sorabilirsiniz.

3 Beğeni

@LazJedi Hala uçuşlara devam ediyormusunuz ? 2 yıl olmuş :smiley:

Bir kaç önce uçtum en son. A350 ile birlikte harika olmuş. Her ay 35₺ öğrenci için verilemeyecek rakam :slight_smile:

1 Beğeni

Bende birkaç ay önce uçtum , A350 güzel olmuş fakat oyundan atma sorunu var fix getirilcekmiş , Kullanıcı adın ne bu arada simülatör de?

Yaklaşık 5 yıldır aktif olarak uçuyorum son 2 yıldır orjinaline başladım. Tamamen olmasada biraz tatmin ediyor uçuyorsun sonuçta , HD Scenery ile harika olucak ileriki zamanlarda , Şu B777-200 Gelseydi bi.

Abi bir gün uç derim eğer uçmadıysan @HasanOfke. Fotoğrafları 2-3 ay önce çektim

1 Beğeni

AirLaz :smile: dur ben de resimleri atayım THY A350 ile.

1 Beğeni

Ya şu simülasyon RFS kadar popüler olsaydı Türkiye çapında cidden güzel şeyler olabilirdi şuna bak 2 yıldır bomboş buralar , üzdü açıkçası :confused:

2 Beğeni

RFS arcade bir oyun. IF’ın yan sanayi arayüzü var. Fizik adına bir şey yok tamamen çöp. IF paralı olduğudu ve aylık ücret istediği için popüler değil. Kaliteli ama az topluluk olması daha iyi.

Diğer resimleri eve gidince atarım şu an internet pek iyi değil olduğum yerde.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum tek güzel yanı Livery seçeneği fazla gerçi modeller kötü olsa ne işe yarar ,IF bakımından ufak gelişmeler var , Türk hava sahası yabancısı olsun artmaya başladı , ATC’ler vs. (Expert) Türkiye yoğunlaştılar yani , umarım forumdanda ilgi artar toplu uçuşlar yaparız :slight_smile: (Sorun değil bendede çok fotoğraf var)

1 Beğeni

Belki bu fotoğrafları görünce ilgi artar :smile:

3 Beğeni

Otomatik pilotla iniş özelliği geldi, benim gibi iniş yapma özürlüleri için güzel özellik oldu. :smile: Son oynadığımda bolca test ettim başarılı şekilde iniliyor. Gaza geldim yeniden başlayacağım galiba.

1 Beğeni

İnişlerde otomatik inmemeyi tercih ederim , herhangi bir sis yoksa , otomatik pilotla da zaten çok sert iniyor tavsiye etmem. :slight_smile:

1 Beğeni

Alpler üzerinden :heart:

1 Beğeni

@LazJedi 20-25 gün içinde bende almayı planlıyorum 3-4 ay sonra güzel olucak yeniden uçmak :slight_smile:

1 Beğeni

Buna katılmıyorum. :slight_smile: Otomatik pilot inişi daha yumuşak oluyor ayarlamaları doğru yaparsan tabi.

1 Beğeni

Yani tercih meselesi

3-4 yıl önce 17$ olan şey şimdi 35$, şöyle bir indirim vs. yapsalar millet az canlansa , bi ara ücretsiz oldu herkes indirdi ama kimsede ek 35tl ödemedi :smiley:

1 Beğeni