Infinite Flight "mobile uçuş simülatörü" [Ana Konu]

Sabit gelirim olsa sıkıntı etmem de işte…

1 Beğeni

Aynı durum bende de var , yılda 2-3 ay uçabiliyorum… bazen 1 ay.

1 Beğeni

İnfinite Flight 20.1 Fragman yayınlandı. B772 ve B737 güncelleniyor.

2 Beğeni

Yeni NAVI özelliği çok güzel olmuş. Xplane mobile’de ki NAVI’den daha basit ve kullanışlı olmuş. Gerçekten çok hoşuma gitti. :smiley:

2 Beğeni

Son yıllarda iyi gelişme var ama Android’i pek umursamıyorlar, optimizasyon kötü :confused:

1 Beğeni

Maalesef öyle :frowning:

1 Beğeni

Uzun zaman sonra tekrar merhaba :slight_smile: . Bugün sizlere tam olarak kesinleşmemiş bir bilgi vermek istiyorum. Yaklaşık olarak 2 yıldır ekip arkadaşlarımla beraber çalıştığımız Sanal havayolu için İnfinite Flight yetkililerine başvurduk şuan aktif olarak 88 sanal havayolu bulunmakta. Onay için 3 gün süre verdiler ve şuan o süreyi beklemekteyiz. Umarım havayolumuz onay alır (Anadolu Jet) . Şuan Türkiye’de aktif olarak bir Virtual Airlines bulunmuyor yani ilk kişiler biz olacağız gibi. Bu da vermek istediğim güzel bir bilgiydi uçanlar veya uçmayanlar için eğer okuduysanız teşekkür ederim kendi adıma…

1 Beğeni

Tebrikler, umarım onay alır. :slight_smile:

1 Beğeni

Umarım. İncelemeye bugün almışlar bakalım…

IFS’e artık 3D havalimanları ve bulutlar ekleniyor. Ayrıca 787-9 için Türk Havayolları skin ekleniyor.

2 Beğeni

yarın haberini yayınlayacaktım hazırlamıştım :slight_smile: bluestack 5’i de o yüzden indireceğim

2 Beğeni

Uzun zamandır uçmadım orada. Mobil tarafın rakipsiz Microsoft Flight Simulator’ı.

1 Beğeni

Telefonun zaten android ise düzgünce açamıyordun , şimdi hiç açamazsın

1 Beğeni

21.1 betasında yeni gelen özellikleri keşfetme imkanım oldu. Ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum;

• 21 Havalimanı 3D olarak yenilendi.
  • Bulutlar eklendi.
  • Türk Havayolları da dahil olmak üzere 15 yeni havayolu kaplaması eklendi.
  • Bazı uçakların flapları ve texture’lerinde yenilemeler yapılmış.

London Heathrow: EGLL

Galley’de kapı Slide’ı Armed pozisyonuna almadan önceki bir kaç resim :smiley: ;

Dubai DXB: OMDB

San Francisco: KSFO

Paris CDG: LFPG

New York Kennedy: KJFK

Sochi AER: URSS

Bulutlar:

3 Beğeni

yazıyı yarın yayınlıyorum bugün buna vakit yok maalesef bluestacks ile de indirip bakınacağım daha sonra :slight_smile:

3 Beğeni

Medium ayarda bile şarjı sömüren bu oyun için ya telefonu değişmek lazım ya da en mantıklısı Bluestacks ile açmak. :slight_smile: Mobil platformun AAA simülasyonu.

2 Beğeni

Bluestacks ile açarsın ama kontrol edemezsin diye hatırlıyorum , en son geçen sene denemiştim :smiley:

2 Beğeni

Aslında oyunu bilgisayarda jostick ile kontrol etmek için bir program vardı. Hatta oyun içinde bu programla iletişim kurması için ayar bile var.

Program şu; https://connect.liveflightapp.com/

1 Beğeni

Maalesef öyle, bu oyunda CPU zirveleri oynuyor :smiley:

1 Beğeni

İçerik sayısını yükseltmek dileğiyle…

bazı uçakları normal simülatörde öğrenmek yerine burada tanımak çok daha mantıklı :smiley: ipad olsa takılırdım ama pcden de bluestacks’e girip oynamak bunca şeyin arasında iğrenç oluyor :frowning:

4 Beğeni