GTA V - Ana Konu

Sorum yanlış anlaşıldı galiba ben gta v ile gta san’ın onlineları arasındaki farkı sormuştum. Yinede cevap için teşekkürler.
Bende mta 1-2 kere anca girmişimdir. Mta’da servera girmek için bir sürü dosya indiriyordu.

1 Beğeni

Epic’ten indirmekte sorun çekenler için çözüm:

Eğer daha önceden indirdiğiniz crackli GTA V sahibiyseniz veya yakınlarda bir arkadaşınızda steam versiyonu varsa bu işlem maksimum yarım saatinizi alıyor.

1- Edindiğiniz GTA V klasörünü Epic Games klasörünün içine atın.
2- İçinde bulunan gta5.exe - gtavlauncher.exe - socialclub.dll - socialclub.ini - steam_api.ini - steam_api64.dll- steam_api_ext64.dll - steam000.wow - steam001.wow dosyalarını silin. (Crackli oyunlarda bazı mod ve trainer dosyaları vs. oluyor onları da silmekte fayda var)
3- Epic Games Launcher’dan GTA V’in üzerinde bulunan … işaretinden oyunu doğrulatın.
4- Doğrulama işlemi 15-20dk sürecek ve oyununuz hazır.

4 Beğeni

Gta online da türkçe yama çalışmıyor mu bende şuan gta nın türkçe yaması mevcut fakat online a girerken atıyor oyundan

Türkçe yama Online’da çalışmıyor. Çalışsa bile ban yeme ihtimaliniz var.

şimdi yamayı nasıl kaldıracağımı bilmiyorum acaba sen biliyorsan bana söyler misin nasıl kaldırılacağını

yamayı openiv programı ile mi yükledin? openiv kullandıysan edit game folder seçeneği ile mi yükledin? eğer edit game folder seçeneği ile modu kurduysan oyun dosyalarını doğrulaman gerekiyor. eğer mods folder seçeneği ile kurulum yaptıysan oyun dosyalarına girip mods klasörünü ve resimde gösterdiğim iki dosyayı silmen gerekiyor.

tamamdır sağolasın teşekkür ederim

Herkese merhaba ben birşey sormak istiyorum. Epic gamesten gta v aldım fakat bu sipariş ver kısmında rockstar games ile eposta adresini paylaşmak için buraya tıkla. Gizllik politikası kısmındaki tıka tıklamdım bir sorun sıkıntı olur otomatik kendi yapıyor mu ? Yaparken farketmedin o yüzden sormak istedim. Belki bilmiyorum tıkladım. Ona tıklamadan şipariş veremem herhalde dimi ?

Normaldir insanın dalgınlığına falan denk gelmiş olabilir. O işareti seçmeden de alabiliyorsunuz. Pek bir sorun olmaz sadece Rockstar’dan mail vs. gelir size.

GTA 5 + Skin Control

2 Beğeni

Anladım, teşekkürler.

GTA 5 için yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan gerçekçi grafik modundan ilk fragman…

10 dolar olacakmış.

5 Beğeni

r* server’ları yine çöktü. diğer r* oyunlarına da erişim yok. madem server altyapın iyi değil neden oyunu ücretsiz yapıyorsun ki?

En iyisi mta ve gta sa mp ssjsjsj

Kapına birisi dayanıyor, “Raksıtar ağbi ben geta beş bedava yabcam al sana 25.000.000$.” diyor. Gayet yeterli bir sebep. Herkes parasına bakıyor. Araya kaynayan da biz oluyoruz.

–@@–

Ücretsiz dağıtılmasın demiyorum hatta bence iyi bile oldu birlikte oynayacak insan bulamıyordum artık tüm arladaşlarımda var fakat keşke planlı bir şey yapılsaydı, keşke sadece kâr-zarar göz önünde tutulmasaydı…

2 Beğeni

Adamlar bedava GTA 5 dağıttı ama kötü oldular :joy:
Garip bir dünyada yaşıyoruz ya bakınca
Düşününce baya güldürdü son yazılanlar bu saatte böyle güleceğimi düşünmezdim arkadaşlar birde çok samimi yazmış yanlış anlamayın şey anlamda demedim

sorun bedava dağıtmaları değil bak ben diğer rockstar oyunlarını da oynayamadım server çöktüğü için. istediği oyunu bedava dağıtsınlar sözüm yok fakat server kapasiten iyi değilse ve bunu biliyorsan, önlemini al hiç olmazsa. herhangi bir r* oyununu oynaman için zaten internet gerekiyor aktivasyon için dün de aktivasyon olayı da çöktüğü için diğer oyunlara da erişim sağlanamadı.

1 Beğeni

Aynen tam da bu noktada korsan oyuna sahip olan birkisi oyunu alan kisiye gore avantajli oldu. yani r* dan oyunu almamis kiralamis oluyorsun aslinda. kahrolsun rockbokstar games

1 Beğeni

Aa öyle deme ama bak, zaten uzun süredir oyuncuların büyük çoğunluğu R* launcherdan şikayetçiyken bir de üstüne tüm serverlar çöktüğünde insanlar hiçbir R* oyununu oynayamamış olabilir, Epic serverları çöktüğünde Epic’in çöp launcherindan dolayı insanlar Epic’te bulunan hiçbir oyunu oynayamamış olabilir ama sen bundan dolayı sıkıntını belirtemezsin. Çünkü onlar GTA V’i bedava yaptı.

2 Beğeni

Ücretsiz oyunu alan ne yazık ki artık bir müşteridir. :smiley: 10 yıl da oynasan binlerce dolar da oyun içi paraya da versen giremezsin :smiley: Zaten hile hurda olayları da bu sayede yine patlamış olacak bkz. DH Ölücüleri
Üzücü :frowning: sistem bu yapacak bir şey yok sunucular ayırmak paralı alan bedava alan diye bölmek mümkün değil
biz bayadır oynamıyoruz ama sanırım yakında bir roleplay sunucusu açılacak belki ona katılırız belki de olmaz
vakti harcamaya gerek yok