GTA V - Ana Konu

Grand Theft Auto V için bu konu üzerinden son gelişmeleri paylaşabiliriz. Ana hikaye vb. konuları dahil ediyoruz.

PC, PS4, Xbox One ve eski nesil PS3, Xbox 360 dahildir.

SimülasyonTÜRK Çetesi

https://socialclub.rockstargames.com/crew/simulasyonturk

GTA Online için buraya

https://www.park.simulasyonturk.com/t/gta-online-ana-konu/1135

3 Beğeni

Gta belli bir sure oynadiktan sonra sıkıyor o yuzden adamlar baya calisiyor online etkinlik olsun,araba cesitliligi olsun(forza gibi masallah),heist olsun parasini hak hakeden oyun en son 1 yil once oynamistim neler geldi acaba? :smiley:

Ne kadar süre sonra mesela?Ne kadar oynayıp sıkıldın yani?:roll_eyes:

M.Ö oyunlara konu açmaalım. :smiley:

Alalı yaklaşık 1 sene oldu 350 küsür saat oldu hala oynuyorum single sıkıyor ama multide paranda varsa tamam o iş zaten yeni gelen şeyleri inceleyip öğrenmen ve alışman günlerini saatlerini alıyor… Genelde ben tatlı görevler yapıp uçak sürüyorum uçakla köprü altı tünel vs gibi yerlerden geçmeye çalışıyorum gayet stres atmalık bi oyun olarak görüyorum beam.ng den sonra 2. sırada diyebilirim stres atmak için

1 Beğeni

45 50 saat civari oynadim biraktim belli bir yerden sonra heist yap yap sikiyor hikayenin yarisini bitirdim

şuan gta ultiye giremiyorum neden abi

UFO’lu bir Los Santos Manzarası

2 Beğeni

Bu hatanın aynısını alıyorum çözümünü bilen var mı ?

EDİT

Bu hata kayıt dosyasının bozulmasından kaynaklanıyormuş, değiştirince düzeliyor.

Polise GTA 5 oynatmışlar. Eğlenceli bir konsept :smiley:

1 Beğeni

Fiyatı 169 a düşmüş ve şu an %34 indirimde

1 Beğeni

ya şu gece kulübü güncellemesi geldi mi oyuna? :smiley:

24 Temmuzdaymış :smiley:

Merhaba şuan online girişte bir problem yaşıyormusunuz bende game services are unavailable right now diye hata veriyor online giremiyorum. sizde de problem varmı şuan

Eski forumda konu açmıştım ama buraya gelmek şimdi kısmet oldu. :smiley:

6 Beğeni

Take-Two GTAV’in 100 milyon kopya sattığını duyurdu!

Elbette hataları, eksikleri olsa da genel olarak çok iyi bir yapım. Kesinlikle bu ilgiyi hak ediyor.

gta 5 de çekilmiş hızlı öfkeliye rakip olacak yapım :smiley:

4 Beğeni

Arşivden… Ara versem de en keyif aldığım oyunlardan biri.

5 Beğeni