GTA V - Ana Konu

Los santos kazan biz kepçe :slight_smile: konuyu hortlattık ama neyse artık :smiley:

6 Beğeni

yok yok forza değil gta :joy: redux time

m4 ile devam

7 Beğeni

bu gun dedım bir turlayayım biraz soygun hazırlıgı yapayım ve garaja 2 yeni araç daha geldi
s63

Alfa aşk be ‘‘giulia’’

7 Beğeni

Imgur
Hafriyat Çekiyoruz
Imgur
Krone Coolliner Sütaş

6 Beğeni

Hasan amcaya söyleye söyleye dilimde tüy bitti arka arkaya en fazla 3 post atıldığı için Gta Online konusuna fotoğraf ya da herhangi bişey atamıyorum… Böyle hiti düşük konularda bunun kalkması daha faydalı olur. Aynı şey F1 2017 ve 2018 içinde geçerli.

Neyse yeni pilotlar yetiştiriyoruz…

4 Beğeni

Beyler şimdi bende 2 tane social club hesabı var birisnde gta5 var birince yok gta5 olan hesaptan gtayı kursam sonra giriş ekranında hesap yerinede gta olmayan hesabı yazsam girermi veya sadece gta5 olan hesab ilemi girer

Bildigim kadariyla hesap arasi transfere girer soyledigin ve olmaz gta5 oldugu hesabi kullabilirsin

1 Beğeni

Öyle bişey ne yazıkki mümkün olmuyor

tamamdır teşekkür ederim

Hayırlı Sabahlar :heart:

2 Beğeni

Ben gibi steam değil de social club’dan aktif edilmiş oyun oynuyorsanız ve yeni kuracaksanız social club’u indirmek Türkiye’den mümkün değil.

USA lokasyona sahip bir vpn açmanız çözüm oluyor.

1 Beğeni

1 Beğeni

Efendim,bir şey mi dedin?

2 Beğeni

mod bir çok simülasyondan daha iyi değil mi :smiley:

Ara sıra girip bakmak gerek…

3 Beğeni

son günlerde fivem modu popüler oldu, oynayan var mı? meslekler vs var, güzele benizyor ama belki göründüğü gibi değildir, 75gb boşa indirmek istemiyorum.

Gözleri Sanki Cennetin Fragmanıydı

1 Beğeni

Fivem güzel ancak türk serverlarında olaylar biraz değişik işliyor… hep bi mafyalaşma hep bi çukur esintisi bunlara ek oyun içi mic zorunluluğu var polisiyle taksiciyle sürekli konuşman lazım, araç modifiye ediceksin o işi yapan adamı bulman lazım kendin yapamıyorsun onun istediği ücrete tabi olman lazım,kara para kazandın onu aklaman lazım emlakçıya gidiceksin adam diyor yarısını alırım mecbursun başka çözüm yolu yok çevirmek için,e trafik yok oyunda ama hız yaparsan şehir içi otoban vs polis geliyo ceza yazıyo ehliyeti alıyor bazı swler cidden kanser edici bu konularda rp ye kendinlerini çok kaptırıyorlar, nerdeyse tüm türk swlerinde bu olaylar aşağı yukarı böyle ayrıca araç modları ve şehir yerleşimi hariç bütün scriptiler serverlarda aynı işliyo bunlar benim şahsi izlenimlerim. Bunlardan sebep türk serverlarına pek girmiyorum yabancı transport ve drift serverlarında oynuyorum genellikle.

1 Beğeni

ahhahahah ortadoğuda olduğunuzu unutmuşsunuz :smiley:

2 Beğeni

Genel olarak meth ( idi sanırım ) iş karlı oldugu için o işi yapardık bizimkilerle , e tabi bagaj bugu vardı o da olunca paraya para demiyorsun ama aynı seyler can sikıyordu - rp tadını kaçıran olaylar var yukarıda yazılanlar vs vs

1 Beğeni