Forza Horizon 4 - Screenshots

Sevdam :heart_eyes: :de:
Imgur

5 Beğeni

Dominos pizza 30 dakikada kapınızda :smile:

Forzathon Live da tanıştığımız arkadaşla bir hatıra buda . Güzel bir buluşma oldu C63 ve M4 :smile:

8 Beğeni

Fifa 19’a giriyorum canım horizon 4 oynamak istiyor . Horizon 4’e giriyorum bu seferde canım fifa 19 oynamak istiyor . Bende böyle bir çözüm ürettim :smile:

Paran varsa range rover paran yoksa game over gibi boktan bir cümle kurmayacağım tabiki . Ama güzel araba onu diyeyim :smile:

6 Beğeni

Kullanmayan varsa kesinlikle sesi için denemesi lazım oyundaki en iyi sese sahip bence.

5 Beğeni

aston martin vantage’ın da vites düşürme sesi harika :open_mouth:

1 Beğeni

m4 leri kapıştıralım :smiley:

gta forzadan soğuttu beni…

5 Beğeni

8 Beğeni

Valla hocam benim M4 Dinan Stage 3 paketli . Standart istasyon yakıtıyla 560 hp civarında yürüyor . Oktan arttırıcı , tolyen falan karıştırırsak 600 beygire kadar yolu var . Yinede sen bilirsin tabi her türlü kardeşce denemelere varım yürürüz :smile: :smile:

3 Beğeni

bizim ki iman gücüyle gidiyor kardeş kardeş gideriz ya :joy:

3 Beğeni

5 Beğeni

9 Beğeni

Konun formatının dışına çıkıcam ancak bir soru sormak istiyorum bu forzaları satın aldıktan sonra bilgisayar microsoft marketten bir daha aylık veya yıllık para ödememiz gerekiyormu devamlı oynamak için şimdiden teşekkürler :slight_smile:

normal olarak satın alırsanız ödemezsiniz kiralarsan yani game pass ile aylık yıllık ödemesi neyse yaparsın

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim bilgi için normal satın alıcam :slight_smile:

1 Beğeni

Subie

9 Beğeni

7 Beğeni

Bizde ne yapalım işte ben , keyfim ve range rover olarak 3 kişi boş gezenin boş kalfası geziyoruz :smile: :smile:

5 Beğeni

3 Beğeni

3 tane Hilux , bir türlü çıkamadık şurayı :smile:

Arabaların altını doğal yollardan temizlerken :smile:

4 Beğeni

Ap1 Mugen Silverstone

6 Beğeni