Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

Bilmiyorum ama Twitter da fln dönüyo konusu orda gördüm bende

yarın akşam yapacağımız yayının adresi

15:30 dedim o civarda açarız ama umarım önceden sızdırılmaz. Bugün ne olacağı hiç belli değil.

5 Beğeni

Yok artık, bu tesadüf değildir herhalde.

trailer için youtube adresi paylaşıldı

7 Beğeni
  1. Fragman 1 dakika 31 saniye.
1 Beğeni

3 dk bekliyodum min. :worried:

1 Beğeni

3 dk Rockstar Games için uzun bir süre hocam, genelde 1.30 dk civarında yapıyorlar (Örn: RDR 2, GTA 4, GTA 5)

Bu arada trailer için şarkı tahminlerini şöyle alalım,

benim tahminim :point_down:t2:

1 Beğeni

Enis Kirazoğlu fragmanın ‘‘91 Saniye’’ olacağına dair bir söylentiyi story atmış.

Yukarıda @Dante yazmış zaten hocam, 91 saniye=1 dakika 31 saniye :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ben ortalama 2-2.5 dakika arası bir süre bekliyordum. Neyse bu da kafidir. Her şeyi sığdırabilirler fragmanda. İlk tamamını normal hızda izleyip sonradan 0.25’e alıp öyle izleyeceğim :smiley:

2 Beğeni

İlk trailerlar hep kısa oluyor zaten biliyorum, karakterin biri arkada konuşur büyük ihtimalle şehri tanıtırlar sonra soygunlar özellikleri azıcık çıtlatırlar. zaten daha 2-3 tane daha trailer olacağı için bekleyeceğiz artık

1 Beğeni

adam öylesine yapmış anlam çıkarmaya gerek yok bence ama şarkı bu ise güzel umarım bu remix hali değildir sfsdfsdfdsf

3 Beğeni

Öylesine yaptıysa bile çok güzel olmuş, özellikle süresinin trailer süresiyle aynı olması dikkat çekiyor. Üstelik trailer süresinin ortaya çıkmasından 1 gün önce yayınlanmış. Hayal edince de uyumlu oluyor, ilk 11 saniye logo gösterimi olsa ondan sonra her beat değişiminde farklı bir şey gösterse gayet güzel olur :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Şaka bir yana bunu hayal edince bile tüylerim diken diken oldu, yarın güzel bir gün olacak :slightly_smiling_face:

Wtf
https://twitter.com/Gta6trailerleak/status/1731795100546539836?t=afJXqAbepGfCy0GSfxe1iA&s=19

ya allah belanızı versin ya btcsini ayrı şey edeyim şeyini ayrı şey
hiçbir izahı yok

dbd yapımcıları gibi önce sızıntı ayağına video yükleyip iyice gündem oluyorlar yarın ikinci video paylaşılır, diğer türlü adamı bulamazlarsa kötü. :joy:

GTA VI sızdırılan videoya göre 2025 yılında çıkacak. Tanıtım videosunda curcuna görüyorsunuz. Her şey olabildiğince çok var. Yalnız o animasyon çeşitliliği ne öyle ya? Grafikler de RDR2’den sonra kendi motorlarında gelebilecekleri seviyede harika olmuş. Sızıntı çok düşük çözünürlükte yarın resmi olarak paylaşıldığında pek çok detay çıkacaktır. GTA 6 dolu dolu geliyor. 2025 yılında iyi bir sisteminiz olursa iyi olur. O dünyayı bir de Online multiplayer olarak düşünün ve Roleplay yapmaya çok ama çok uygun bir dünya var.

Sosyal medya ağlarını direkt oyun içi dünyaya interaktif olarak entegre etmişler. GTA 6 dünyasında ne olup bittiğini muhtemelen canlı canlı göreceğiz. Muhtemelen telefon da çok ama çok interaktif ve işlevsel olacak. Ama animasyonlar gerçekten başka… aldıkları patentler ve geliştirdikleri teknoloji yeni bir devir başlatacak cinsten olmuş.

4 Beğeni

hesap uçtu ama videoyu indirdim :smiley: